Mineyum Anti Attack | +15 Referans Sunucu | DDoS Bot Koruma Hizmeti |

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Sunduğunuz hizmetler çoğu ücretsiz, siz AntiBotDeluxe için ücret almış oluyorsunuz. Sizin spigottan satın aldığınız eklentiyi başkalarına ücretli satmak gibi bir şey oluyor bu.
Windows için GeoFirewall kurulur, Linux için IPTables kurulur ve kolay bir şekilde BOT saldırıları engellenmiş olunur. IPTables kuralları gerçekten iyi ayarlanırsa gerçekten yazılımsal olarak gelen atakları çok iyi kesebilirsiniz.

Sunucuya gelen ping isteklerini engellemesi de çok basit bir işlem. Verdiğiniz hizmetleri zaten Google amca üzerinden rahatlıkla öğrenebilir ve uygulayabilirler. Ek olarak isterlerse AntiBotDeluxe için ücret vermeleri gerekir :)

Yine de iyi satışlar dilerim ama böyle bir hizmet almaya gerek var mı? Bence yok.

İyi forumlar
Siz bunları biliyorsunuz, bilemeyen birçok kişi var.
AntiBotDeluxe eklentisini kimseye vermiyoruz, eklenti bizim sunucumuzda barınıyor. (Satın alan kişiler eklentiyi dahi göremiyor.)
Ping engellemesi konusunda yanlış anlamışsınız. Bir az sunucularımızda denemeler yaparsanız, farklı şekilde yapıldıklarını görebilirsiniz.
Arkadaşları bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Bu kolay işlem ile engellenmedi.
/sbin/iptables -t mangle -A PREROUTING -p icmp -j DROP

SUFGANG

OYNA.SUFMEN.NET
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunduğunuz hizmetler çoğu ücretsiz, siz AntiBotDeluxe için ücret almış oluyorsunuz. Sizin spigottan satın aldığınız eklentiyi başkalarına ücretli satmak gibi bir şey oluyor bu.
Windows için GeoFirewall kurulur, Linux için IPTables kurulur ve kolay bir şekilde BOT saldırıları engellenmiş olunur. IPTables kuralları gerçekten iyi ayarlanırsa gerçekten yazılımsal olarak gelen atakları çok iyi kesebilirsiniz.

Sunucuya gelen ping isteklerini engellemesi de çok basit bir işlem. Verdiğiniz hizmetleri zaten Google amca üzerinden rahatlıkla öğrenebilir ve uygulayabilirler. Ek olarak isterlerse AntiBotDeluxe için ücret vermeleri gerekir :)

Yine de iyi satışlar dilerim ama böyle bir hizmet almaya gerek var mı? Bence yok.

İyi forumlar
Katılıyorum iptables ile sadece türkiye girişlerini actıkları icin botların coğunu engellemiş oluyorlar (ücretsiz olarak bulabilirsiniz) antibotdeluxe ise kendiniz satın alırsanız daha iyi bir secenek olacağına inanıyorum ve dedikleri gibi makina sizde olmuyor birnevi bağımlı haldesiniz.
nmap ve pingi kapatmak kadar kolay bir şey yok eğer herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız var ise google amcaya ingilizce sorunu anlatırsanız derdinize derman oluyor.
Hedefi kücük olanlar icin hazırı satın almak bence gayet iyi bir secim olacaktır, hedefi büyük olanlar hazıra konmaktansa kendileri yaşayarak öğrenirse gercekten ileride vereceği kararlara büyük ölcüde yardımcı olacaktır.

SUFGANG

OYNA.SUFMEN.NET
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Siz bunları biliyorsunuz, bilemeyen birçok kişi var.
AntiBotDeluxe eklentisini kimseye vermiyoruz, eklenti bizim sunucumuzda barınıyor. (Satın alan kişiler eklentiyi dahi göremiyor.)
Ping engellemesi konusunda yanlış anlamışsınız. Bir az sunucularımızda denemeler yaparsanız, farklı şekilde yapıldıklarını görebilirsiniz.
Arkadaşları bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Bu kolay işlem ile engellenmedi.
/sbin/iptables -t mangle -A PREROUTING -p icmp -j DROP
antibotdeluxe'yi vermiyorsunuz fakat kendi sunucunuz olmadığı halde ücret karşılığında başkalarına sağlıyorsunuz bu durumu değiştirmez.

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Katılıyorum iptables ile sadece türkiye girişlerini actıkları icin botların coğunu engellemiş oluyorlar (ücretsiz olarak bulabilirsiniz) antibotdeluxe ise kendiniz satın alırsanız daha iyi bir secenek olacağına inanıyorum ve dedikleri gibi makina sizde olmuyor birnevi bağımlı haldesiniz.
nmap ve pingi kapatmak kadar kolay bir şey yok eğer herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız var ise google amcaya ingilizce sorunu anlatırsanız derdinize derman oluyor.
Hedefi kücük olanlar icin hazırı satın almak bence gayet iyi bir secim olacaktır, hedefi büyük olanlar hazıra konmaktansa kendileri yaşayarak öğrenirse gercekten ileride vereceği kararlara büyük ölcüde yardımcı olacaktır.
antibotdeluxe'yi vermiyorsunuz fakat kendi sunucunuz olmadığı halde ücret karşılığında başkalarına sağlıyorsunuz bu durumu değiştirmez.
Yardımcı mesajlarınızı ayrı bir konu halinde açarak, daha çok yardımcı olabilirsiniz.
Mesajınız için teşekkürler.
AntiBotDeluxe adlı eklentiyi satmıyoruz, bununla bir alakası yok. Üstede yazmaktadır.
Bunun için ek bir ücret vs. almıyoruz, eklenti bize ait, kendi sunucularımızda kullanıyoruz. Lisans kurallarındada bu geçerlidir.

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türk proxyler olduğu sürece sizin o yapmış olduğunuz iptables kuralları hiçbirşeye yaramayacak. MCSpam ve Deathbot işe yaramaz, demişsiniz. Ezbere çalıştığınız buradan belli oluyor, MCSpam deahtbot kullanıyor zaten deathbot işe yaramaz deseydiniz daha iyi olurdu. Antibotdeluxe veya sizinmi artık bilemiyorum AntibotMineum eklentisi (rename yapmış olabilirsiniz) pluginin saldırı esnasında ping-false veya true yaparak bypass edilebilir gerek bile yok böyle eklentilere. Sunmuş olduğunuz diğer özellikler ise biraz araştırma sonucuna insanların bulabileceği şeyler.

nmap özelliğinizi tam yapamamışsanız web sitenizin açık portları gözüküyor buyrun

kanıt 1.PNG

iptables ile ping atımını engelliyoruz demişsiniz sunucuya giriş yaptıktan sonra netstat ile ipinizi deşifre edilir.. buyrun

kanıt 2.PNG

ping atılıyormuş, söyledikleriniz hepsi eksik

kanıt 3.PNG

65 tl için bu tür sunduğunuz özellikler az ve pahalı.

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Türk proxyler olduğu sürece sizin o yapmış olduğunuz iptables kuralları hiçbirşeye yaramayacak. MCSpam ve Deathbot işe yaramaz, demişsiniz. Ezbere çalıştığınız buradan belli oluyor, MCSpam deahtbot kullanıyor zaten deathbot işe yaramaz deseydiniz daha iyi olurdu. Antibotdeluxe veya sizinmi artık bilemiyorum AntibotMineum eklentisi (rename yapmış olabilirsiniz) pluginin saldırı esnasında ping-false veya true yaparak bypass edilebilir gerek bile yok böyle eklentilere. Sunmuş olduğunuz diğer özellikler ise biraz araştırma sonucuna insanların bulabileceği şeyler.

nmap özelliğinizi tam yapamamışsanız web sitenizin açık portları gözüküyor buyrun

Ekli dosyayı görüntüle 110572

iptables ile ping atımını engelliyoruz demişsiniz sunucuya giriş yaptıktan sonra netstat ile ipinizi deşifre edilir.. buyrun

Ekli dosyayı görüntüle 110573

ping atılıyormuş, söyledikleriniz hepsi eksik

Ekli dosyayı görüntüle 110574

65 tl için bu tür sunduğunuz özellikler az ve pahalı.
İlk olarak AntiBotDeluxe hakkında açıklamayı zaten yaptım.
Ping atımı ana sunucumuza atılmış, sayısal ip adresi normal şekilde de bulunacağı için buna gereksinim duymadım.
Nmap attığınızda ise MySql portları çıkmış sadece yani Mineyum sunucuları gözükmemekte gördüğünüz gibi...
(Bulmakda o kadar zor değil.)

Destek olmak yerine kötülemeniz beni üzüyor, bu çabanız beni hayret ettirdi.

RichGaming_K

Play.ScayNW.Com #Çekemeyenlerin izlemesi Yeter...
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok kaliteli bir hizmet gerçekten tavsiye ediyorum sunucum 1 kere bile ddos veya bot crash yiyerek çokmedi bu arada CRASH eklemeyi unutmussunuz BAŞARILAR :)

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Çok kaliteli bir hizmet gerçekten tavsiye ediyorum sunucum 1 kere bile ddos veya bot crash yiyerek çokmedi bu arada CRASH eklemeyi unutmussunuz BAŞARILAR :)
Yorumunuz için teşekkürler, bizi tercih ettiğiniz için ayrıca teşekkürler.

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0
Siz daha kendinizi koruyamıyor iken bir de müşterilerinizi mi koruyacaksınız?

CMD gibi programlardan sayısal ip adreslerinizi filan engellemişsiniz ama bu işlerden anlıyan birisi çok kolaylıkla ip adresiniz ve sunucuya giriş portunuzu çözebilir.

ahaha.png

selam.png

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Siz daha kendinizi koruyamıyor iken bir de müşterilerinizi mi koruyacaksınız?

CMD gibi programlardan sayısal ip adreslerinizi filan engellemişsiniz ama bu işlerden anlıyan birisi çok kolaylıkla ip adresiniz ve sunucuya giriş portunuzu çözebilir.

Ekli dosyayı görüntüle 110770

Ekli dosyayı görüntüle 110771

Yaptığınız şeyler basit zaten. Önce ki mesajlarımda da söyledim.
Bulmak kolay. RoteCraft'ı çökertmişsiniz sanırım.

TR sunucularında oluşan bir hata, çözüme ulaştırıyoruz.
FR sunucularımızda da aynı şeyleri yapabilir misiniz acaba?

Referans:
Play.ScayNW.Com
Play.ParsNW.Com

BaranArslanMRJ

En iyi cevaplar
0
Bu korumayı siz sağlamıyorsunuz OVH sağlıyor.
OVH saldırıyı 15-20 saniye içerisinde tespit edip bloklar. Yani bu yizden korumayı siz değil OVH sağlamış oluyor. Neden aracıya para verelim ki?

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Siz isteyin yeterki ; Play.ScayNW.Com 60 saniyelik test saldırım ile ping değerleri.

Screenshot_1.png

:(
Screenshot_2.png

Play.ParsNW.Com sunucunuz domain aktif değil herhalde girmiyor bile.

Konsola düşen loglara göre bunun Antibotdeluxe'den farkı nedir hocam açıklayın, /abd yazınca bile anlaşılıyor antibotdeluxe olduğu

Screenshot_3.png

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bu korumayı siz sağlamıyorsunuz OVH sağlıyor.
OVH saldırıyı 15-20 saniye içerisinde tespit edip bloklar. Yani bu yizden korumayı siz değil OVH sağlamış oluyor. Neden aracıya para verelim ki?
OVH, 3 Dolar/Aylık 1 Çekirdek sunucu ile hizmet alabilirsiniz.
Bizden 4 Çekirdek, 32GB Ram, 4GHZ i7 bir işlemci ile sınırsız bir hizmet alabilirsiniz.
Siz isteyin yeterki ; Play.ScayNW.Com 60 saniyelik test saldırım ile ping değerleri.

Ekli dosyayı görüntüle 110776

:(
Ekli dosyayı görüntüle 110777

Play.ParsNW.Com sunucunuz domain aktif değil herhalde girmiyor bile.

Konsola düşen loglara göre bunun Antibotdeluxe'den farkı nedir hocam açıklayın, /abd yazınca bile anlaşılıyor antibotdeluxe olduğu

Ekli dosyayı görüntüle 110778
Sunucular aktif gözüküyor, her hangi bir çökme yok.
IP adresini değiştirip, çocuk oyunları yapacağını düşünmemiştim. Adınıza üzgünüm.

BaranArslanMRJ

En iyi cevaplar
0
Bizden 4 Çekirdek, 32GB Ram 4GHZ i7 bir işlemci ile sınırsız bir hizmet alabilirsiniz.

IP adresini değiştirip, çocuk oyunları yapacağını düşünmemiştim. Adınıza üzgünüm.
Satış bilgilerinizi görebilir miyiz? Haklarınızı filan? Vergi levhanızı filan? VDS satıyorsanız bunlar olmak zorunda?

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bizden 4 Çekirdek, 32GB Ram, 4GHZ i7 bir işlemci ile sınırsız bir hizmet alabilirsiniz.

60 saniye dedim zaten pek fazla bir şey beklemeyin :]