Konu kapatılsın

FactionerCraft

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bana 10 kişi takımı toplayıp gelme 20 ocakta bir sunucu açılıcak reklamları ortalıkta dönüyor ztn gelmessen bidaha karşıma çıkma hadi benimde orda 20 kişilik takımım olucak topla takımını gel o sunucuya
Vay be beleşten 20 kişinin daha loot'una konucaz desene

Armagedo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben kimsenin eşyasını çalarak 40 chunk tarla yapıp sunucuda birinci olmadım kendi emeğimle tarlamı yaptım biçtim suladım taaammı??

Bırak boş beleşi hacı icraatta görüyoruz Yaşın kadar ıq un olsa zaten zekisin
Ben emegimi koydum ve galip geldim (Contingency rekabet başladigini söyledi ve beni banladi bu da bir alt sebebiymiş asil sebep başka ama benim yararlanmadigimi kendi de biliyor ama insan kişisel arzuları için her zaman doğrulari söylemez.

FactionerCraft

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
10 kişimi Kappa senin tek yaptığın şeyin boş yapmak olduğunu anladım ne oyunu adam akıllı oynarsın nede başka bir şey zamanında ana avrat sövüp banlandığını sunucuda ve bu 2 kere oldu şimdi ise adminlere yalakalıkta sınırları aşıyosun bu yolunda başarılar dilerim :)

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu arkadaşın yaptığı bir sunucuda oynamak gibi bir hataya bende düşmüştüm zamanında, buğday kırdığım için ban yemiştim sebebi ise buğday kırmak sunucuda gecikmeye sebep oluyordu...

Ayrıca sunucuyu 10dk'lık bir araştırmayla bile çökertebiliceğiniz kadar acemice şekilde kodluyolar benim oynadığım zamanda tüm sistemleri bozuk ve bugluydu...

Parayı sanal paraya dönüştürmek çok uzun sürüyodu sağ tıkla tıkla bi yere kadar bende makro ile tıklamayı denedim ve sonuç bu, sunucuda DDOS etkisi yarattı :D;

2018-01-05_19.36.40.png

Ban yeme sebebim;

2018-01-07_02.41.30.png

Buğday kırarak çöken TPS;

2018-01-05_19.27.01.png

Ekli dosyalar

• 2018-01-05_19.36.40.png
    2018-01-05_19.36.40.png
    434.7 KB · Görüntüleme: 148
Son düzenleme:

Armagedo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu arkadaşın yaptığı bir sunucuda oynamak gibi bir hataya bende düşmüştüm zamanında, buğday kırdığım için ban yemiştim sebebi ise buğday kırmak sunucuda gecikmeye sebep oluyordu...

Ayrıca sunucuyu 10dk'lık bir araştırmayla bile çökertebiliceğiniz kadar acemice şekilde kodluyolar benim oynadığım zamanda tüm sistemleri bozuk ve bugluydu...

Parayı sanal paraya dönüştürmek çok uzun sürüyodu sağ tıkla tıkla bi yere kadar bende makro ile tıklamayı denedim ve sonuç bu, sunucuda DDOS etkisi yarattı :D;

Ekli dosyayı görüntüle 109702

Ban yeme sebebim;

Ekli dosyayı görüntüle 109703

Buğday kırarak çöken TPS;

Ekli dosyayı görüntüle 109704
Bu çok eski bunlardan eser kalmadi sorun sadece Contingency

FactionerCraft

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
lul.jpg
ne kadar güzel bir admin olduğu burdan belli"son yazdığı baya coolstory :D"

Moderatör tarafından düzenlendi:

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açtığınız konunun amacı itemlerin kaybolmasından kaynaklanan sorunlar,
saptığı konu ise yine benim ettiğim küfürler ve sunucuyu ellerinden geldiğince baltalamak :D
Çekemeyenler kudursun... eklentilerimizi kopyalayıp sunucumuzu taklit etmeye çalışırlar ancak
İstemeyen oynamasın kardeşim, silah zoruyla tutuyoruz sanki.
Ha illa bizi kalitesiz sananlar ise sunucumuza gelsin ve görsün bakalım kalite nasıl baştan yazılır.
IP'miz play.visionminecraft.com

Cevap gereken kişiye verilmiştir, bundan sonra konuya yorum atılmayacaktır.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
saptığı konu ise yine benim ettiğim küfürler ve sunucuyu ellerinden geldiğince baltalamak :D
Çekemeyenler kudursun... eklentilerimizi kopyalayıp sunucumuzu taklit etmeye çalışırlar ancak
Ha illa bizi kalitesiz sananlar ise sunucumuza gelsin ve görsün bakalım kalite nasıl baştan yazılır.

Hayır konu senin küfür etmendi pişkin pişkin kabul ediyosun birde

okan12k12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

bu konudan sonra daha çok oyuncu geldi teşekür et :AS:DAS:D