Minecraft Orta Çağ Köyü

AssassinDaan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1. Videodaki Ev ve Demirci güzel olmuş, fakat oduncuda ayrıntıya girersen dahada güzel olabilir. Orta çağ evleri çok hoş, bende ilgileniyorum bu yapılarla.:kgül:

AtlantikAlihan

Doryoo Projecter
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pişmiştaştan ziyade kırık taştan yapman daha güzel olucaktır ve sanki aralarında bi stun varmış gibi odun koysan daha güzel olur bence

SirSnowball

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1. Videodaki Ev ve Demirci güzel olmuş, fakat oduncuda ayrıntıya girersen dahada güzel olabilir. Orta çağ evleri çok hoş, bende ilgileniyorum bu yapılarla.:kgül:
Değerli yorumun için teşekkür ederim bende çok usta değilim zamanla gelişeceğim. Bu arada videoyu beğenip bana abone olarak destek olabilirsiniz :)

AtlantikAlihan

Doryoo Projecter
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1547970889216.png

Her 3 blockta bir stün yaparsan yada o yaptığın ana stünların tam ortasını bulursan daha güzel olur

SirSnowball

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Pişmiştaştan ziyade kırık taştan yapman daha güzel olucaktır ve sanki aralarında bi stun varmış gibi odun koysan daha güzel olur bence
Değerli yorumun için teşekkür ederim sizin böyle eleştirileriniz sayesinde gelişeceğim bidahaki videomda unutmayacağım bunları bu arada videolarımı beğenip kanalıma abone olarak bana destek olabilirsin
Edit
Koyduğun resmi şimdi gördüm teşekkürler tavsiyen için bundan sonra böyle de yaparım

AtlantikAlihan

Doryoo Projecter
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ama
Değerli yorumun için teşekkür ederim sizin böyle eleştirileriniz sayesinde gelişeceğim bidahaki videomda unutmayacağım bunları bu arada videolarımı beğenip kanalıma abone olarak bana destek olabilirsin
Edit
Koyduğun resmi şimdi gördüm teşekkürler tavsiyen için bundan sonra böyle de yaparım

ama bak o stunların sonuna sanki odun varmış gibi çıkıntı yapmayı unutma can alıcı nokta orda

SirSnowball

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler diğer videoda kullanacağım bu arada video hızlandırılmış mı olsun normal mi eğer hızlandırılmış olursa tek videoda 2 yapı felan olabilir

AtlantikAlihan

Doryoo Projecter
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1547972359120.png

Arsayı düz değilde böyle sahte olduğu sırtırmadan çapraz yaparsan daha estetik durur