Mineyum Anti Attack | +15 Referans Sunucu | DDoS Bot Koruma Hizmeti |

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Satış bilgilerinizi görebilir miyiz? Haklarınızı filan? Vergi levhanızı filan? VDS satıyorsanız bunlar olmak zorunda?
Konuda VDS satışı ile alaklı bir şey görmedim, amacınız baltalamerika ise başka yollar arayın.

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0
Bunlar bir VDS satışı değildir, OVH tarafından satın alınıyor. İçirisine aktarım yapabilmesi için sunucular kuruluyor.
Discord'da da şöyle bir bölüm var.

Ekli dosyayı görüntüle 110781
Ahahaha gerçekten inanılmazsınız sizden daha iyi dolandırıcı yok. Günlerdir discord sunucunuzdayım saat başı VDS makinelerimiz'de bir problem var, VDS satışlarımız başladı, VDS makinelerimize reset atılıyor diye saat başına mesaj attınız. Şimdi beni discord'dan engellediniz ve böyle bir mesaj kısmı yoktu dediklerimiz zorunuza gidince mesajı 4dk önce düzenlediniz.

mineyyum ifşa.png

mineyyum ifşa2.png

Aynen aynen VDS satmıyorsunuz bu duyurları da ben şimdi kendim geçtim zaten.
Beni engellediğiniz için fotoğraf çekemedim kusura bakmayın. Berex arkadaşıma teşekkürler.

Byckr

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
OVH bu hizmeti verirken neden sizden alınsın ki? Alıcıya fazla para vermek hoşunuza gidiyorsa tabii ki alabilirsiniz fakat gereksiz görüyorum.
32 GB sınırsız zımbırtılarını yazmışsınız, bu derenin suyu nerden geliyor? Bunları daha detaylı açıklarsanız insanların aklında şüphe kalmaz ve konunuzu o dediğiniz şeyi yapmış gibi görmezsiniz. Bunlar yapacağınız ve verdiğiniz hizmet için yorumlarımızdır, bunlarda kötüleyici bir şey göremiyorum ki saldırı korumalarınız ciddi anlamda işe yaramamakta.

Anacondas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İade istedim iade ederiz dediler hala bekliyorum :D
Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Azlıntısı.PNG

Discorddan yazıyorum bakmıyor onada inşallah buradan bakıp iade yapacaksınız servetpro beyciğim.

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Ahahaha gerçekten inanılmazsınız sizden daha iyi dolandırıcı yok. Günlerdir discord sunucunuzdayım saat başı VDS makinelerimiz'de bir problem var, VDS satışlarımız başladı, VDS makinelerimize reset atılıyor diye saat başına mesaj attınız. Şimdi beni discord'dan engellediniz ve böyle bir mesaj kısmı yoktu dediklerimiz zorunuza gidince mesajı 4dk önce düzenlediniz.

Ekli dosyayı görüntüle 110783

Ekli dosyayı görüntüle 110784

Aynen aynen VDS satmıyorsunuz bu duyurları da ben şimdi kendim geçtim zaten.
Beni engellediğiniz için fotoğraf çekemedim kusura bakmayın. Berex arkadaşıma teşekkürler.
Anlamamakta ısrarcısınız sanırım :)
BerexTR kim olduğunu bilen biliyor. Artık rahat rahat söyleyebilirim. VDS satışlarımız yakında başlıyor.
Konumuz günceldir.

Son düzenleme:

Emristyy

Overisty Universe
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yapıyorsun bu işi başarılar tavsiye ederimm

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
daha ne istiyorsun hacım hâla laga luga yapıyorsun parayı iade etmemek için
Mesajınıza bakılmadığı için mi iade istiyorsunuz? Saldırıdan sunucunuzun çökmediği ortada.
Kanıtladığınızda iadeniz yapılacaktır.

Ferdifalanfilan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu baltalamak ya da absorbe etmek değil amacım ortada bir emek var ise o emeğin 10 katını 20 katını alınız ama ortada bir emek bir uğraş yok ise zaten bu dediklerimin hiçbiride tam anlamıyla olmaz Allah yolunuzu daim ve acık eylesin.

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Konuyu baltalamak ya da absorbe etmek değil amacım ortada bir emek var ise o emeğin 10 katını 20 katını alınız ama ortada bir emek bir uğraş yok ise zaten bu dediklerimin hiçbiride tam anlamıyla olmaz Allah yolunuzu daim ve acık eylesin.
yorumunuz için teşekkür ederiz fakat forumda işini iyi yapanlar sürekli karalanır