VIP Odeme Sistemleri Destek !

gel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar konuyu doğru yere mi kuruyorum bilmiyorum şimdiden bunun için özür dilerim.
Sorunum şu ki sunucum var websitesi var fakat websiteden ödeme direk hosting hesabıma gidiyor ben bunu direk çekmek istiyorum yani benim banka hesabıma yatmasını istiyorum bunu yapabileceğim bir ödeme şirketi biliyormusunuz? Vergi levhası istememesi önemli.
Ve yazacağınız ödeme sisteminde para nasıl çekiliyor bundanda bahsederseniz sevinirim.

Byckr

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Shopier
PayTR
Kullanabilirsin, ben şahsen Shopier kuracağım kendi sunucu ödeme sistemimde. Bilmiyorum tam nasıl kurulur fakat vergi levhası istemediğine dair ciddi kaynaklardan yazı okudum.

gel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güvenilir olduğuna eminmisiniz peki?

Byckr

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Güvenilir olduğuna eminmisiniz peki?
Bunlar dünyaca ünlü markalar ve sistemler hocam. Gidipte Byckr Ödeme sistemlerini kullanırsan tabii ki sıkıntı çıkar :D
Bunları kullanmanda fayda görüyorum, özellikle 50 200 TL ye aldığın scriptlerdeki ödeme sistemlerine güvenmemeye çalışmalısın!

gel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunlar dünyaca ünlü markalar ve sistemler hocam. Gidipte Byckr Ödeme sistemlerini kullanırsan tabii ki sıkıntı çıkar :D
Bunları kullanmanda fayda görüyorum, özellikle 50 200 TL ye aldığın scriptlerdeki ödeme sistemlerine güvenmemeye çalışmalısın!
Yani diyorsun ki bunu herhangi bir vergi levhan olmadan sitene ekleyebilir güvenlice paranı çekebilirsin.

Byckr

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yani diyorsun ki bunu herhangi bir vergi levhan olmadan sitene ekleyebilir güvenlice paranı çekebilirsin.
Ben demiyorum, internet kaynaklarında yazan budur hocam. İnceleyip kendi kafana yatanı ekleyebilirsin. Ona bir şey diyemeyeceğim. Hiç IRFN tarzı büyük sunucuların sahiplerine yazmayı denedin mi? İçlerinde çok kaliteli insanlar çıkıyor yardımcı olurlar, benim bildiğim bunlar.