Forum Refah Partisi Seçim Adaylığı Bildirgesi

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
115815

Forum Refah Partisi Seçim Adaylığı Bildirgesi
Forum Refah Partisi ve Forum Komünist Partisi partileri olarak meclis üyesi olmadığımızdan dolayı seçimlere resmi olarak katılamıyoruz. Bu nedenle hazırlanacak bir seçim kanunuyla önümüzdeki engellerin kaldırılmasını yönetimden rica ediyoruz. Seçimlerde genellikle önde gelen üyeler kazanmakta, bize de bir şans verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Seçimlere bu engel nedeniyle katılamamamız durumunda Nasyonal Sosyalist Forum Partisini destekleyeceğimizi açık bir şekilde bildiriyoruz. Bu nedenle tüm forum halkından destek bekliyoruz, forumun refahı için buradayız.

Forum Refah Partisi Genel Başkanı
@Swuupie @PASCIA @EgeTopal @BornToKillTR

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Seçim kanunun değiştirilmesini talep ediyoruz.

TKP

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Yanlış anlamayin ama uyeleri temsil edecek kisi foruma 1 hafta once kayit olmamali.

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yanlış anlamayin ama uyeleri temsil edecek kisi foruma 1 hafta once kayit olmamali.

Merhaba, normalde 2 ay önce oluşturduğum bir hesabım vardı. Riaxetr, Natrotm bilirsin. Natrotm hesabım 500 mesaj ve en aktif kullanıcı yetkisine sahipti ancak forum 2 ay öncesine alındığı için hesap tamamen silindi. Bu nedenle yeni hesap açma durumunda kaldım. 2014'ten beri ben bu forumdayım hatırlamadığım 30 farklı hesabım vardır burada.

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Merhaba, normalde 2 ay önce oluşturduğum bir hesabım vardı. Riaxetr, Natrotm bilirsin. Natrotm hesabım 500 mesaj ve en aktif kullanıcı yetkisine sahipti ancak forum 2 ay öncesine alındığı için hesap tamamen silindi. Bu nedenle yeni hesap açma durumunda kaldım. 2014'ten beri ben bu forumdayım hatırlamadığım 30 farklı hesabım vardır burada.
Pardon kanka ._.