Alliance Port - VIthreon | Faction spawn

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0
119843-future-wallpaper-1920x1080-tablet.jpg

Merhaba!
Her zaman olduğu üzere yine uzun bir aradan sonra, yeni bir proje tanıtım konusu hazırlamış bulunmaktayım. Bu yıl da derslerimin yoğunluğu sebebiyle fazla proje çıkartmıyorum. Elbet hedeflerime ulaştığım vakit sizlere daha çok proje tanıtacağım.
Kısa bir durum özetinde sonra yeni projem hakkında bir şeyler yazayım... Genel itibariyle tek parça yapılar yayınlamamın dışında bu sefer güzel bir atmosfer hazırladım. Bir korsan kasabası olan bu yeri @LySoon ile beraber tamamladık. Kendisi terraini yaptı ve yapı kısmında bazı eklemelerde bulundu. Projenin kısa bir sürede bitmesi için hızlı bir tempoyla projeyi 2 gün içinde bitirdik.

SPOILER_castle_copy.png

powerful.jpg

VIthreonRenderByTerrorQ.png

Son düzenleme:

Riaxetr

Şehit mi düştü asker? Cennet koktu da her yer..
En iyi cevaplar
0
Çok sade bir yapı olmuş, geliştirilmesi lazım.

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0
Çok sade bir yapı olmuş, geliştirilmesi lazım.
nasıl isterseniz efendim. derhal //set slab , //stack 20 işte karşınızda sade olmayan dünyanın en iyi kalesi. kullanıma hazır. yoğun ar-ge çalışmaları sonucunda mühendislerimiz tarafından daha üstüne bir geliştirme yapılamaz bir kale !

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0
sol taraf neden savunmasız
Sol ve sağ tarafta iki hisar, arkada ulu dağ, ön tarafta ise gemi atış menzilini aşan uzun bir rıhtım bulunmakta. Sol tarafta ayrıyeten sur da var fakat pozlama karesine girmemiş. Öyle yani, bu kaleyi ele geçirmek pekte kolay değil.

Riaxetr

Şehit mi düştü asker? Cennet koktu da her yer..
En iyi cevaplar
0
Sol ve sağ tarafta iki hisar, arkada ulu dağ, ön tarafta ise gemi atış menzilini aşan uzun bir rıhtım bulunmakta. Sol tarafta ayrıyeten sur da var fakat pozlama karesine girmemiş. Öyle yani, bu kaleyi ele geçirmek pekte kolay değil.

Bi nükleer bomba atsam kaleyi ele geçirebilirim.

Depth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şimdiye kadarki gördüğüm en iyisi bu olmalı.

Hydref

Grafiker
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer cidden el emeği ise,helal olsun.MC Türkiye tarihi ciddi ciddi böyle bir yapı görmemiştir.Kötü yorum alanları iplememeni öneriyorum.Böyle bir harita eleştiriye açık olmamalı.

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0
Son düzenleme:

Hydref

Grafiker
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ya şu yorumlarınız beni çok mutlu ediyor. Teşekkür ederim.
Emeğe saygım sonsuzdur.Sırf şu yorumu yapıyorum diye senin adamın,arkadaşın felan diyecekler ama gayet seni tanımıyorum hatta seni ilk defa görüyorum :) Ve başarılarının devamını tekrardan diliyorum.

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tam krallara layık bir kale getirin kalemi bakem :D