Sunucular İçin Bot Koruması.

F44l

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Elimde Boş Boş durup bir işime yaramayan scriptleri paylaşıyım dedim ve ücretsiz olan scriptleri paylaşacağım. Dahası var beklemede kalın.

botkoruması.sk

Ekli dosyalar

• botkoruması.sk
    837 bayt · Görüntüleme: 557

JellyMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Zaten olan skriptleri paylaşmanın kimseye yararı olmayacaktır. sadece zararın olacaktır boşa zaman kaybı

YusufEmre456

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu Tasarımına Önem veriniz!​
  • Lütfen test ederken resim veya gif yapıp koyabilirsiniz​
  • Kodu ayrıca hastebine koyabilirsiniz.​

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Skriptle botları engelleyemezsin, ve bu daha önce 999999 kez paylaşılmış bir skript ve hiçbir işe yaramadığı kanıtlanmıştır.

BayMutlu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Skriptle botları engelleyemezsin, ve bu daha önce 999999 kez paylaşılmış bir skript ve hiçbir işe yaramadığı kanıtlanmıştır.
Böyle konularda net yargı yapmayın. ben bir plugin ile uyumlu bu skriptin işe yaradığını biliyorum.
Plugin bazı botları es geçtirebiliyor bu devrede skript işe yaramakta.

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Böyle konularda net yargı yapmayın. ben bir plugin ile uyumlu bu skriptin işe yaradığını biliyorum.
Plugin bazı botları es geçtirebiliyor bu devrede skript işe yaramakta.

Bot korumalarında multijoin (çoklu giriş) özelliği var. Ve bu skript bu nedenle hiçbir işe yaramaz. Ayrıca zamanında ben bunları denemiş biriyim hani çok biliyormuş gibi konuşanlardan değilim uzun süredir skriptle uğraşıyorum.

BayMutlu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bot korumalarında multijoin (çoklu giriş) özelliği var. Ve bu skript bu nedenle hiçbir işe yaramaz. Ayrıca zamanında ben bunları denemiş biriyim hani çok biliyormuş gibi konuşanlardan değilim uzun süredir skriptle uğraşıyorum.
Multijoin stay ve benzeri ayarları bende biliyorum, ve ben bu skriptim plugin ile uyumlu işe yaradığına şahitim.
Tek pencereden bakıp yargı yapmam gerek.
EK NOT: saldırı konusunda deneyimi olan kişiler yıllardır açık olan sunuculardır ve bizde baya deneyimliyiz.

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kullanılan skript videonun açıklama kısmındadır.