En büyük taraftar hangisi? ( FB, BJK, GS, TS)

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En büyük taraftar bilemeyiz ama takımına en çok destek verenlerin listesi burada ;
118347

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Bence içinde bulunduğumuz dönemde bu sorunun cevabını vermek çok zor. Artık tribünlerde çok fazla çıkar ilişkisi var. "Helal olsun" dediğiniz bir tribün grubunun arkasında grubu fonlayan birileri falan çıkabiliyor. Hiçbir şey şeffaf değil, o yüzden pas.

Hydref

Grafiker
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beşiktaş tabikide : ) Biz passolig yakanlardan,oyuncularına arkasını dönenlerden,eski başkanını arkasından vuranlardan çok şükür olmadık : ) Fikret Orman'ı sevmesekte o bizim başkanımız ona sahip çıkarız. Allah herkese Beşiktaşlı olmayı nasip etsin. Şikeye,hileye,hurdaya tırnağının ucu bile değmemiş tek takımız.Ve en eğlenceli tribünüz : ) Beşiktaş Galatasaray derbisinden sonra kına'da yaktık : ) Buyrun beraber seyredelim.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence içinde bulunduğumuz dönemde bu sorunun cevabını vermek çok zor. Artık tribünlerde çok fazla çıkar ilişkisi var. "Helal olsun" dediğiniz bir tribün grubunun arkasında grubu fonlayan birileri falan çıkabiliyor. Hiçbir şey şeffaf değil, o yüzden pas.

Niye Trabzonspor demedin? O kadar hevesle geldim laf atarım diye.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
gülebilirsin : ) Elimize bir kere bile şike değmedi.
Tartışma başlatmak istemem ama at şikesini hatırlatma gereği duyuyorum. Ha elimizi değdirmedik diyorsan orası başka
Niye Trabzonspor demedin? O kadar hevesle geldim laf atarım diye.
Sadece tuttuğum takımların fan sayfalarında vakit geçirip etrafa at gözlüğüyle bakmıyorum çünkü ben aklı başında bir bireyim

Alt mesajdaki at kelimesi üst mesajdaki at kelimesiyle bağlantılı değil