SansorCraft - Minecraft Sunucu Konu Tasarımı

PresenceCreative

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok fazla aşırı iddalı bir söz.
Tasarıma gelecek olur isek hep aynı arka plan üzerine yazı eklenmiş.Sistemler başlığı ortalı değil Ekip kısmında hangisi kimin kafası belli değil.Giriş kısmı bomboş. Başarılar sana.
resmi bir çalışmada fantastik şeyler bekliyorsan hollywood'ta çalışabilirsin.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Sizin gibi güzel eserler çıkartan tasarımcılar varken, gereksiz tasarımcılar neden bu kadar önplana çıkıyor anlamıyorum.

_CSK_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Piyasada ki bütün konu tasarımlarına baktım yani hepsinden iyi bi konu tasarımı yapan tek bu adam tek düzgün konu tasarımı yapan tek kişi bu adam bana göre seni bilemem. Amatörce konu tasarımını seviyosanız ne diyeyim.
hocam bu tasarım piyasada görebileceğin kaliteli tasarımlar arasına bile girmez adamın kendine sorsan oda aynı şeyi der abartma istersen

oISaKaRYaLI

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hocam bu tasarım piyasada görebileceğin kaliteli tasarımlar arasına bile girmez adamın kendine sorsan oda aynı şeyi der abartma istersen

Ondan discord adresime 1 günde 17 kişi gelip bu tasarımı kim yaptı ded, doğru diğerlerinde demiyorlar

PresenceCreative

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hocam bunlar basit işler isterse 500 kişi yazsın gerçekten kaliteli tasarım mı görmek istiyorsun hemen bir örnek bırakıyorum BetaCraft
Betacraft Blok Tasarıma giriyor dostum emin ol ki benden genel olarak parça tasarım alıyorlar blok tasarımdan sıkıldılar.
Blok tasarım müşterisi gelince örnek paylaşınca hangisi kaliteliymiş bi bakarsın.

ElectroTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hep aynı yazı tipi, aynı background. Kendinize özgü, farklı bir şey göremedim. Sunucunun logosunu beğendim. Onun dışında, çoğu tasarımdan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Ama öyle abartılacak bir yanı da yok. Kolay gelsin.

_CSK_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Betacraft Blok Tasarıma giriyor dostum emin ol ki benden genel olarak parça tasarım alıyorlar blok tasarımdan sıkıldılar.
Blok tasarım müşterisi gelince örnek paylaşınca hangisi kaliteliymiş bi bakarsın.
mascot logo konusunda veya diğer logo konularında başarılısın ama konu tasarımı konusunda kendini fazla abartıyorsun bence surda yaptığın şey fon üzerine biraz çalışmak ve bütün parçalarının da altyapısı ayni zaten bir de hepsi aynı oldukları halde hepsine ayrı ayrı ücret alıyorsun