LITETURK.BATIHOST.NET | Sunucuyu 10 dakika oynadıktan sonra bırakabilirseniz YEMEK ısmarlıyoruz..

GodTRMC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

OYUN BİLGİSİ
Factions'ta gelişin, klanınızı kurun ve savaşın! Ve şunu asla unutmayın ki LiteNW, Factions oyun modunu ayrı bir seviyeye taşıdı. Paranın değil emeğin konuştuğu bu oyun modunda /yetenek ve diğer sistemler ile eğlencenize eğlence katın!

Server ip: Liteturk.batihost.net
AKTİF

SİSTEMLER

Ekli dosyayı görüntüle 76216
Madenci Gururları!
Lapis sevdalı mısınız? Siz madencilere bir süprizimiz var. Lapis kazarkenbazen bir madencinin gurur puanı kazanırsınız. Bu puanlar sayesinde. /warp kasa dan kasa açabilir/warp madencihuri den set alabilirsiniz. Ama şunu unutmayın ki sınır 500 puandır.700 puandan sonra daha fazla puan kazanamazsınız.Daha fazla puan kazanmak için puanlarınızı harcamanız gerekir

.

Madenci Şansı!
Lapis kazarken birden karşınıza bir menü çıkabilir. "Hopppssss! Bu da nedir?" diyeşaşırıp kalmayın. Belirlediğimiz eşyaları bu menüde göreceksiniz. O eşyalar artık sizin. Kimbilir belki birisi işinize fazlasıyla yarar

.

Otomatik Satış!
Ben yorulmayayım, madenlerim ve bloklarım kolay yoldan satılsın diyorsanız /satyazarak madenlerinizi hızlıca satabilirsiniz. Gerçekten çok işinize yarayacak ve çok pratik! Rüya gibi!

Levelli Boss Sistemi
Her level atladığınızda çeşitli ödüller kazanırsınız!
Her yaratık kestiğinizde 1 su taşı veri bu su taşlarıyla Su'cu Ayşe den su kasası anahtarı alabilir.
Su kasasını açıp çeşitli setler,kılıçlar,kazmalar kazanabilirsin!
Ayrıca her seviye başına aldığınız yetenek puanı ile /yetenek ten yetenek açıp,
onları geliştirebileceğinizi unutmayın. Level atlamak için /warp boss bölgesindeki
Yaratıkları kesmeniz gerekiyor. Yeteneklerinizi açıp güçlendirerek çetin kapışmalarda kazanan taraf
olabilir ve arenanın mutlak patronu olma şansına kavuşabilirsiniz!

Tüm bunlar sunucumuzda ki bir kaç sistemdi, ancak sunucumuza girme nedeniniz bunların yanı sıra
Bizim size olan muhteşem ilgimizdir. İlgi konusunda çok disiplinli bir sunucuyuz
Bütün oyuncularımızla birlikte aile olup hep birlikte eğleniyoruz.
Ailemizin üyesi olmak istersen
Server ip: LiteTurk.batihost.net
Seni bekliyoruz :)

Cheeseeee!

Güncelleme:

-
Sunucumuz an itibariyle açılmıştır. ( 05.06.2019 )

SaynoBro

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim biraz oynadım ve gerçekten aşırı bağımlılık yapıyor çıkasım gelmedi. Ormanda tnt serbest olması efsane olmuş. Başarılı sunucu,. Başarılarınızın devamın dilerim

Son düzenleme:

iBayramUHC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar dostum güzel konu !

GodTRMC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim biraz oynadım ve gerçekten aşırı bağımlılık yapıyor çıkasım gelmedi. Ormanda tnt serbest olması efsane olmuş. Başarılı sunucu,. Başarılarınızın devamın dilerim
Teşekkürler, beğenmenize sevindik :dost:

MurattK

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucunun neredeyse en eski oyuncularındanım. Her geçen gün kendini daha çok geliştiren bir sunucu. Yetkilisi, oyuncusu vs hepsi aşırı ilgili, başarılı bir sunucu inşallah böyle devam eder. :şapka:

Calliera

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sunucuya girdiğimde oyuncuları sunucu hakkında bilgi istedim v30 var emek server tarzında şeyler dediler :huh: sunucuya başlamadan bırakma kararı aldım :sinirli: bir taneside vip idi

Son düzenleme:

GodTRMC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunun neredeyse en eski oyuncularındanım. Her geçen gün kendini daha çok geliştiren bir sunucu. Yetkilisi, oyuncusu vs hepsi aşırı ilgili, başarılı bir sunucu inşallah böyle devam eder. :şapka:
Teşekkürler Muratcım :şapka: