Sky Hard - emek ver , insanlar ile alış veriş yap , bulduğun her şey değerli !

videshee

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SKY HARD
Sunucu sürümü : 1.8
Sunucu adresi : ?
Sunucu adresi (2) : ??
Sunucu ram miktarı : 10GB
Sunucu kişi sayısı : 0
Sunucu hosting : Batıhost

ALIMLAR
Mimar x1
Rehber x1
Reklamcı x3

DİSCORD ADRESİMİZ :
DİSCORD LİNKİ TIKLA BANA!

SOUND PACK / BİLGİ
Sky Hard ekibi olarak sunucumuzdan önce bir sound pack (ses paketi) geliştirmek istedik.Ve internet üzerindeki hali hazırda ses paketlerini inceleyip birleştirerek böyle bir şey ortaya çıkardık.Serverden önce bunu çıkarmamızın nedeni pakete alışmanız ve araştırıp tadını çıkarmanızdır.Buildler sizi alıp başka bir diyara götürürken emek vererek zorlanarak oyun oynamanın keyfini süreceksiniz.

SOUND PACK İNDİRME LİNKİ : TIKLA BANA!

THUNDER (YILDIRIM) SESİ

DEV (TÜM) SESLER

Son düzenleme:

BLOODALPER012

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsim :Miraç alper
Nickname :BLOODALPER
Aktiflik süren :hafta ici 2-4 saat hafta sonu 6-8 saat
Daha önce kapalı betada oynadın mı : hayır
Minecraft komutları ve oyun hakkında bilgin % : %90
MMO veya RPG sunucularda oynadın mı : bikere oynadım galiba şeydi gerçek hayat soygun banka vb vardı concon gibi
İngiliz sunucularında oynadın mı : hypixelde oynadım
Sunucuya girince yapacakların neler :kurucuya yardım + oyunculara yardım + jail mute atmak vb.
Sunucu da uzun vakitler geçirmeyi düşünüyor musun : alınırsam evet wdsdad alınmassam sıkılırım ama yinede dururum yarım saat
Kendinden bahset :adana'da yaşıyorum seyhan birçok sunucuda admin / kurucu oldum burda rehber olmayı çok istiyorum halen çalıştığım 1 sunucu var oda kendi sunucum qwdwadw
Sana ulaşabileceğimiz bir sosyal platform adresin/hesabın : dc var : ! 'ΛƝƓΞŁ ✯ DarkBlood#1188
birde face var : miraç alper çelik

videshee

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim :Miraç alper
Nickname :BLOODALPER
Aktiflik süren :hafta ici 2-4 saat hafta sonu 6-8 saat
Daha önce kapalı betada oynadın mı : hayır
MMO veya RPG sunucularda oynadın mı : bikere oynadım galiba şeydi gerçek hayat soygun banka vb vardı concon gibi
İngiliz sunucularında oynadın mı : hypixelde oynadım
Sunucuya girince yapacakların neler :kurucuya yardım + oyunculara yardım + jail mute atmak vb.
Sunucu da uzun vakitler geçirmeyi düşünüyor musun : alınırsam evet wdsdad alınmassam sıkılırım ama yinede dururum yarım saat
Kendinden bahset :adana'da yaşıyorum seyhan birçok sunucuda admin / kurucu oldum burda rehber olmayı çok istiyorum halen çalıştığım 1 sunucu var oda kendi sunucum qwdwadw
Sana ulaşabileceğimiz bir sosyal platform adresin/hesabın : dc var : ! 'ΛƝƓΞŁ ✯ DarkBlood#1188
birde face var : miraç alper çelik
Başvurunuz reddedildi, sunucudaki bugları ve hataları bulabileceğinizi düşünmüyoruz.

OguzY

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsim :oğuz Yüceışık
Nickname :beyyt1
Aktiflik süren :hafta içi 2 saat/hafta sonu 5 saat
Daha önce kapalı betada oynadın mı :evet
Minecraft komutları ve oyun hakkında bilgin % :87
MMO veya RPG sunucularda oynadın mı :hayır
İngiliz sunucularında oynadın mı :evet
Sunucuya girince yapacakların neler :hayatta kalmak
Sunucu da uzun vakitler geçirmeyi düşünüyor musun :evet
Kendinden bahset :Ben oyunlardan hoşlanırım paralı olmadıkça her oyunu oynarım.
Sana ulaşabileceğimiz bir sosyal platform adresin/hesabın : Gmailim: [email protected]

videshee

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim :oğuz Yüceışık
Nickname :beyyt1
Aktiflik süren :hafta içi 2 saat/hafta sonu 5 saat
Daha önce kapalı betada oynadın mı :evet
Minecraft komutları ve oyun hakkında bilgin % :87
MMO veya RPG sunucularda oynadın mı :hayır
İngiliz sunucularında oynadın mı :evet
Sunucuya girince yapacakların neler :hayatta kalmak
Sunucu da uzun vakitler geçirmeyi düşünüyor musun :evet
Kendinden bahset :Ben oyunlardan hoşlanırım paralı olmadıkça her oyunu oynarım.
Sana ulaşabileceğimiz bir sosyal platform adresin/hesabın : Gmailim: [email protected]
Başvurunuz reddedildi , aktifliğiniz çok az ve hiçbir mmo rpg tecrübeniz yok.

EmirAgey

Sanal alem işte; Dalgasız denize herkes kaptan.
En iyi cevaplar
0
Az önce ne kadar kalitesiz bir sunucu olduğunuzu anladım.Başka sunucunun discordundan kendi forum reklamını yapan sunucudan ne beklenirki bu kadarıda pes yani !

videshee

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Az önce ne kadar kalitesiz bir sunucu olduğunuzu anladım.Başka sunucunun discordundan kendi forum reklamını yapan sunucudan ne beklenirki bu kadarıda pes yani !
Sizin discordumuza gelip "servere gelin eski tayfayı toplayalım" yazmanızdan sonra bizde reklam yaptık.
+ Sunucunun kalitesini ve emeklerini hiçe sayarak saçma sapan bir reklam olayı yüzünden sunucu kalitesini kirletmeniz gerçekten saçma.

EmirAgey

En iyi cevaplar
0
pekala kanıtınız var mı sizin sunucunuza gelip eski tayfayı toplayalım dediğim sunucu sohbetinde
Sizin discordumuza gelip "servere gelin eski tayfayı toplayalım" yazmanızdan sonra bizde reklam yaptık.
+ Sunucunun kalitesini ve emeklerini hiçe sayarak saçma sapan bir reklam olayı yüzünden sunucu kalitesini kirletmeniz gerçekten saçma.

EmirAgey

En iyi cevaplar
0
Direk banladık , gerekte yok ss falan almamıza.Gelip serverde yetkililerimize "it" sıfatını takamazsınız.
dostum çok iyi iftara atmayı beceriyorsun ben senin sunucunun oldugundan bile haberim yoktu taaki sunucuma gelip reklam yapana kadar ama sorun yok bnm adamlar kaymaz senin için kötü oldu

ReisSilo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumun discorduna gelip reklam atmanın ne kadar onursuzca bir davranış. Diğer sunuculara saygısı olmayan 1 sunucu daha geldi ama 1 laf vardır. "GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER"

videshee

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dostum çok iyi iftara atmayı beceriyorsun ben senin sunucunun oldugundan bile haberim yoktu taaki sunucuma gelip reklam yapana kadar ama sorun yok bnm adamlar kaymaz senin için kötü oldu
Sunucumun discorduna gelip reklam atmanın ne kadar onursuzca bir davranış. Diğer sunuculara saygısı olmayan 1 sunucu daha geldi ama 1 laf vardır. "GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER"
Boş yapmayın.

mydommn

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim : burak
Nickname : mydommn
Aktiflik süren : günde 4 5 saat
Daha önce kapalı betada oynadın mı : evet oynadım
MMO veya RPG sunucularda oynadın mı : evet bilgim var
İngiliz sunucularında oynadın mı : evet tabikide
Sunucuya girince yapacakların neler : insanlara yardım etmek onlarla ilgilenmek onlara komutları ve bilgiileri öğretmek
Sunucu da uzun vakitler geçirmeyi düşünüyor musun : evet düşünüyorum
Kendinden bahset : yaşım 15 yaklaşık 5 yıldır minecraft oynuyorum minecrafta çeşitli sunucularda yetkilerim oldu ve tecrübeli olduğumu düşünüyorum ve ayrıca kolay sinirlenmem höşgörülü ve saygılıyımdır
Sana ulaşabileceğimiz bir sosyal platform adresin/hesabın : dc: mydommn#1343

videshee

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim : burak
Nickname : mydommn
Aktiflik süren : günde 4 5 saat
Daha önce kapalı betada oynadın mı : evet oynadım
MMO veya RPG sunucularda oynadın mı : evet bilgim var
İngiliz sunucularında oynadın mı : evet tabikide
Sunucuya girince yapacakların neler : insanlara yardım etmek onlarla ilgilenmek onlara komutları ve bilgiileri öğretmek
Sunucu da uzun vakitler geçirmeyi düşünüyor musun : evet düşünüyorum
Kendinden bahset : yaşım 15 yaklaşık 5 yıldır minecraft oynuyorum minecrafta çeşitli sunucularda yetkilerim oldu ve tecrübeli olduğumu düşünüyorum ve ayrıca kolay sinirlenmem höşgörülü ve saygılıyımdır
Sana ulaşabileceğimiz bir sosyal platform adresin/hesabın : dc: mydommn#1343
Başvurunuz kabul edilmiştir.

BLOODALPER012

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
benimki neden reddedildi bi bug bulamadığım için onun dışında yoksa ben kabul etmiyom ve ayrılıyorum ! ! ! ! ! !