FACTİON AÇILMIŞTIR ! Play.GMPNetwork.Net | 1.8 - 1.15 | Emek Skyblock | | 64 GB RAM | 1. YIL |

DomoBey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuz güzel. Başarıların devamını dilerim...

• Beğen
Reactions: GMP

GMP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz Güncel Ve Aktiftir
İYİ OYUNLAR DİLERİZ

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu emek skyblock sistemler opskyblock sunucularında tercih edilen sistemler olduğu için emeğe yakışmamış
konu tasarımı geliştirilebilir başarılar

GMP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu emek skyblock sistemler opskyblock sunucularında tercih edilen sistemler olduğu için emeğe yakışmamış
konu tasarımı geliştirilebilir başarılar
Sistemler konusunda bence yanlış düşünüyorsun yazı tura var diye sunucu emekten dışarı çıkmıyor sadece oyuncularda isterlerse oynuyorlar bu bi eksi değidir. Ki yazıtura, jackpot emek sunucuda da olabilir hatta güzel bir söz vardır. Ufak detaylar ana resmi güzelleştirir. Ki bu yüzden kısa bir sürede türkiyedeki en fazla oynanan skyblock serverlerinden biri olduk ileriki zamanda da sunucumuzu daha üst seviyelere de taşıyacağız. Yani daha buradayız. Yorumun için teşekkürler.

Mr_Samed

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel Bir Server Bir Aralar Oynuyordum Sanırsam.

BozKurt01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kac aydir bi sorvivali yapmadiniz beeee

• Beğen
Reactions: GMP

batuhanbeyy16

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
TRNİN SKYBLOĞUN EN İLGİSİZ SERVERINA VE EN GERİZEKALI ADMİNLERİN BULUNDUGU BİR SERVER ADAMA VİP ALICAM KURUCU İLGİSİZ DİYORUM ALMA VİP OZAMAN DEİYP DİSCORD SUNUCUSUNDAN BANLIYOR BAYA SALAK BİR YER 15 20 KİŞİYLE OYNAYIP DURURLAR.

HzJesusS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
TRNİN SKYBLOĞUN EN İLGİSİZ SERVERINA VE EN GERİZEKALI ADMİNLERİN BULUNDUGU BİR SERVER ADAMA VİP ALICAM KURUCU İLGİSİZ DİYORUM ALMA VİP OZAMAN DEİYP DİSCORD SUNUCUSUNDAN BANLIYOR BAYA SALAK BİR YER 15 20 KİŞİYLE OYNAYIP DURURLAR.
sana katılıyorum

MertJP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Orda Senle ben ilgilenirim diyorum dime biraz iyi bak bu arada tamam dostum yatırma diyorum sende oyuna girsin diyen kim kardeşim para yatırcaz swye adamlarınmı işine yarıyor benimmi diyosun ama tabi biz zaten okul falan yok full mc ilgilenelim olmadı okulu bırakırız