CubeNetwork - OPSKYBLOCK - /Vipol - Günde 2 Event - Spawner Ruleti - Sanal Market - Minyon işçiler - Edit Sistemi ve dahası

CubeNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Cubenetwork.batihost.net

TahaIsCoding

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet Güzel ve Başarılı bir sunucu herkezi beklerim :)

matraxoo

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Başka sunucularda reklam yapmanı hoş bulmuyorum. Başarılarının devamını dilemiyorum. :)

• Beğen
Reactions: GMP

GMP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı sade, sistemler en basit serverlerde bile bulunan sistemler, ek olarak eklenebilecek bir şey de göremiyorum. Gelip benim sunucumda reklam yapmasan hani belki bir yerlere gelebilirsin. Onun dışında başarılar.

ExXeTV

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
plugin paketi bedava zaten + alan adınız yok + alan adınız zaten size ait değil + kendinizi geliştirmeden başkalarına bulmaşmaya değmez

• Beğen

GMP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ilk olarak reklam yapmadık yapanlar varsa uyardık . ikinci olarak siz şu sunucuya mimar alıpta maplarını alan(çalan) arkadaşlar degilmisiniz sunucuza bot online sokup bir yerlere gelmeye çalışan sırf vip alan gözüksün diye afk hesaplarınıza vip veren insanlarsınız sizle muhattap bile olmam normalde ahahaha
İlk önce map yapsın diye aldığımız builderin sözleşmesini okumasını tevsiye ediyorum :D Orada yapılan buildin tamamen servere ait olduğu yazıyor ve neymiş biz bot muşuz. Cidden güldüm 110 kişinin hepsi bot kesinlikle cidden bu kadar saf olamazsın tabi ben neden 5 kişilik serverler ile uğraşıyorum bunu da bilmiyorum fakat biraz özgün ol derim.

ErenKrblt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başka Sunuculara saldırı atarak, reklam yaparak bir yere geleceğinizi zannetmiyorum. Mapiniz Alıntı, Plugin Paketi Alıntı. Kendinizi Geliştirmeniz Tavsiye Ediyorum Başarılar.

• Beğen