Dizi Netflix 1 Aylık Hesap Satışı Başladı

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Satış konumu baltalıyosun bu yazık değilde benim yaptığımmı yazık ?

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Satış konumu baltalıyosun bu yazık değilde benim yaptığımmı yazık ?
Kurallara uygun davranmadığın için raporladım satış konunu baltalamıyorum sadece yanlış bir şey yapıyorsun Netflix Eula sözleşmesini oku bi sonra gel " Netflix kendisi benim üzerimden para kazanamazsın diyor." bunu çoğu oyun , üyelik vs de der birazcık oku.

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Raporlayabilirsin, Türkiyede ise satış yaptığın herşeyin vergisini vermen gerekiyor ona kalırsa, Türkiyedeki %99 server vergi vermeden satış yaparak haksız kazanç elde ediyor tüm serverlerin konularına "bomboş konu" yazma toleransını bize gösterebilirmisin? Sen onu göster bende serverimin eski hostingimin vergi levhasını atıcam buraya.

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşlerim birçok büyük forumlarda satışları yapılıyor zaten bu şekilde, yaptığım işe illegal diyenler oldu minecraft server açarak para kazananlar var peki bunun vergisini verdinizmi hiç ? Plugin paketi satanlar 50 liradan mesela paketi yaparken ceplerinden para çıkıyormu peki ? Bana burdan yükleneceğinize ilk önce onlara yüklenin.
Benim sunucum var vergisini direk vermesemde ödeme şirketi ödüüyor çogu sunucuda böyle

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Benim sunucum var vergisini direk vermesemde ödeme şirketi ödüüyor çogu sunucuda böyle
O şirket senin kullandığın vds nin vergisini ödüyor 100liralık vds ise %18 18tlsini ödüyor sen 500liralık satış yapsan 80Tl vergi oluyor sorarmısın hostingine 80mi 18mi ödüyosunuz diye,
Kendi yaptığın yanlış bir davranışı başkalarının yaptığı yanlışları örnek göstererek doğrulayamazsın.
Doğrulamaya çalışmıyorum, neyin ne olduğunu anlatıyorum zaten buradan satış olmadı hiç günlük 150-200 arasında satışımı yapıyorum.

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O şirket senin kullandığın vds nin vergisini ödüyor 100liralık vds ise %18 18tlsini ödüyor sen 500liralık satış yapsan 80Tl vergi oluyor sorarmısın hostingine 80mi 18mi ödüyosunuz diye,

Doğrulamaya çalışmıyorum, neyin ne olduğunu anlatıyorum zaten buradan satış olmadı hiç günlük 150-200 arasında satışımı yapıyorum.
Kardes paytr paywant kullanıyorum mobil içinde payguru komisyonlar aşırı yüksek

GHS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Hostinglerde hesaba kredi olarak ekleniyor ve krediyi harcadığında %18 vergi kesiliyor.
Paywant bu vergiyi zaten ödeme anında kesiyor, PayTR ise onaylı ödeme sağlayıcısıdır, yani PayTR'den satış yapılıyorsa vergisini PayTR'de mağazası olan firma yapıyor. İşletme sahibi olmayan şahıslar, yıllık 18 bin liraya kadar işletme açmadan şirket aracılığı ile ödeme alabilirler, yaptıkları iş yasal.