Sizce 1.13 mü yoksa 1.8 mi?

1.8 mi yoksa 1.13 mü

• 1.8

• 1.13

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

CraftStrest

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8.x - 1.13.x
Arkadaşlar 1.13 mü yoksa 1.8 sunucu mu açılmalı artık?

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
@schwarzsky neden downvote attığını öğrenebilir miyim? kendi fikriniz varsa belirtin..

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kesinlikle 1.8 , sadelik hoşuma gider.

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Lütfen artık 1.8 den kurtulup 1.12 - 1.13 - 1.14 gibi sürümlere geçelim :) Çünkü Türkiyenin de yenilikleri görmeye hakkı var. ProtocolSupport veya ViaBackwards gibi eklentilerle geriye uyumluluk zaten mevcut.
139215

Bu dünyada en çok kullanılan eklentinin sürüm bilgileri. (EssentialsX)

Gavatos

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
En son sürüm yenilikler getirmekte ve hata, problem onarımı ve kararlılığı arttırmaktadır. Sizin terciğiniz eklenti sıkıntısı çekiyorsanız biraz eski kullanın.
Ek olarak;
Eski sürümlerde bilinmeyen bir açık olabilir eğer oyuncu bunu keşfederse bu açıktan yararlanabilir.

Son düzenleme:

SauronEmo

Sauron
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
1.14.4(oylamada olmamasına rağmen). Bir sürü yenilik ve yapacak şeyler ekleniyor. 1.8 de ise yapacağın şeyler çok kısıtlı. Raid'dir, Phantom(gıcık olmasına rağmen :p), eğilince gelen 0.75lik(sanırsam) yerden geçebilmesi falan her türlü 1.8 e fark atar. Yeni sürümler iyidir, eğlence konusunda daha iyidir. PvP konusuna gelirsek güzel rekabetler döner. 1.8de ise uzun ve sıkıcı(şimdi dürüst olmak gerekirse çok sıkıcı geçiyor. 1.9+ da daha rekabetçi bir oyun yaşanıyor. Açıkçası ben 1.13 taraftarı oluyorum yapılan ankete göre fakat 1.14.4 daha hoşuma gider açıkçası.

ByMikan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.8 neden 1.8 diyeceksiniz.Çünkü 1.13 sürümlerinde hata/bug oranı 1.8'e göre daha fazla.Bu hata ve buglar 1.14 sürümlerinde düzeltilmiştir.Fakat 1.8 mi yoksa 1.14 mü deseydiniz tercihim kesinlikle 1.14 olurdu.

HeliosNW

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1,8 Artık eskedi digerlerine göre çok sade kaldı yeni sürümleri denemeni öneririm

SauronEmo

Sauron
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Tabii ki 1.8 pvp ölecek yoksa.!!
Niye 1.9+ PvP değil mi? 1.5 - 2 yıla yakın 1.9+ PvP ile oynarım ve ön yargılarımı atmamı sağladı. Ayrıca 1.9+ PvP'nin 1.8 PvP'ye göre güzel olduğu kanısına vardım. Tabi kişiden kişiye değişir ama denemeden ön yargıyla yaklaşmayın. 1.9+ PvP oynayan çok Türk gördüm ve hepsi çok iyi oynuyorlar. Türk sunucuların hepsinin PvP'si 1.8 olduğu için sadece 1.8 PvP oynayan kitleyi tek görüyorsunuz siz fakat o kadar çok 1.9+ PvP oynayan Türk var ki. Yani Türk sunucuların da artık 1.9+ PvP'ye geçerek Türk kitleyi kendisine çekmesi lazım. Fakat bunu bilmem kaç yıl sonra anlayacağımız için... Belki o zamana yeni PvP sistemi dahi çıkar, kim bilir?