Nitro/ GİF

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gençler gif lazım bana güzel discord için nitro satın aldımda göndermek istiyen olursa discordum >>Ömer<<#1881

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Giphy'den istemediğin kadar bulabilirsin.

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir boost atarsın artık

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biz fakir bir ülkeyiz. Markette gördüğüm kadarıyla yıllık 100 dolar olup size hiçbir şey katmayan bir şeyi neden satın alıyorsunuz ? Sosyal statü için mi yoksa paranız kaldığında bunu biriktirip ileride daha iyi işler için kullanmak yerine sağa sola harcamak için mi ?

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biz fakir bir ülkeyiz. Markette gördüğüm kadarıyla yıllık 100 dolar olup size hiçbir şey katmayan bir şeyi neden satın alıyorsunuz ? Sosyal statü için mi yoksa paranız kaldığında bunu biriktirip ileride daha iyi işler için kullanmak yerine sağa sola harcamak için mi ?
1. si 100 dolar değil 35tl 2. si ise ilk defa aldım öylesine bi amacı yok

iMunTu

Battis
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Kendi parası ister çarçur eder, ister ihtiyaç sahibi birine bağışlar, ilerde daha iyi bir iş için kullanır. Lütfen şu algıdan kurtul be dostum :/

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendi parası ister çarçur eder, ister ihtiyaç sahibi birine bağışlar, ilerde daha iyi bir iş için kullanır. Lütfen şu algıdan kurtul be dostum :/
İsteyen istediği gibi harcar. Ancak ben uyarıyorum. Cebindeki paranın en az %10'unu "öylesine" harcayan birisi benim mesajımı alıntılamış. Yıllık üyelik alacak parası yok ama öylesine aylık alıyor ve 35 lira veriyor. Gençler zenginleri örnek alıp zengin gibi harcama yapmaya çalışıyor ama biz fakiriz. Dünyada ortalama kişisel geliri bizden 10 kat fazla olan ülkeler var. Ülkedeki asgari ücret açlık sınırının altına. Bence öylesine 10 dolar harcama lüksümüz bile yok.