Lifesteal Drakula [1.16.5 /Kalp Sistemi/Claimde PvP Aktif/Özel Texturepack /Koth/Gelişmiş Survival için oyna.epiklava.com

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu güncel hub olduk
thepit
zor skyblock 1.12.2
Survival 1.12.2

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu yenilendi sıfırdan başlıyabilirsiniz

Anceph

Ağaç Yumruklayıcı
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biirincisi sunqucuya gelmeden faction plugini kullandığımızı nerden çıkardın yada faction nedirr bilmiyorsun en. Yakın. Zamanda öğrenmen lazım dostum
Faction plugini kullanıyorsunuz dememiş?

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
+50 yeni büyü kitabı eklendi sunucu sürümü 1.12.2 Mc.epiklava.com

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Haritalar iç açıcı değil.
Konu tasarımı idarelik yapılmış halada aynı tasarımla idare ediyosunuz.
Bu arada attığınız online rekorunda 2 tane çaylak var gerisi oyuncu kimsemi rütbe atlayamıyo ?
genel anlamda gelişmeye ve saygılı olmaya ihtiyacınız var.
Başarılar​

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haritalar iç açıcı değil.
Konu tasarımı idarelik yapılmış halada aynı tasarımla idare ediyosunuz.
Bu arada attığınız online rekorunda 2 tane çaylak var gerisi oyuncu kimsemi rütbe atlayamıyo ?
genel anlamda gelişmeye ve saygılı olmaya ihtiyacınız var.
Başarılar​
Hızlıresimden kaynaklı resimler silinmiş ekleyebildiğimi ekledim yakında güncelliyeceğim

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sunucu ve Konu tasarımı gayet güzel. Başarılar.

yezN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda bulundum , eski yorumları okudum sunucu hakkındaki görüşüm :
-sadece survival-

survivala yeni katıldım bir şey bilmediğim için tahta kazma taş kazma demir kazma diye ilerledim sonra event oldu ben madendeyken bile anında 64 elmasım , p4 eşyalarım olmustu p4 10 saniyede ondan sonra sunucuyu ciddiye almadım oynamam fazla . Konu tasarımında bağış amaclıdır yazıyor vip alana galiba 6 oldu vip çeşidi baya iyi bağış bu keşke bağış yapanlara deyse sunucuda 4 5 kişi aktif şu an geçenin 2 si sabah ta zaten millet vs atmaya geliyor bu sunucuya hani adamların aa en sevdiğim sunucu değilde bi vs atıp çıkayım dediği türden. Sunucuda 60 online çok iyi diyor troyage abi bunun nesi iyi bunun en fazla 10 u kemik kitle diğeride forumlardan gelmiş bune diye bakan kiişler hiçbirinden bakamazsınki sunucuda oynasın bi eventle zaten tak alıyorsun p4 ü neyse daha fazla konusmayacağım.
Herhangi bir baltalama yok diye düşünüyorum iyi geceler.

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda bulundum , eski yorumları okudum sunucu hakkındaki görüşüm :
-sadece survival-

survivala yeni katıldım bir şey bilmediğim için tahta kazma taş kazma demir kazma diye ilerledim sonra event oldu ben madendeyken bile anında 64 elmasım , p4 eşyalarım olmustu p4 10 saniyede ondan sonra sunucuyu ciddiye almadım oynamam fazla . Konu tasarımında bağış amaclıdır yazıyor vip alana galiba 6 oldu vip çeşidi baya iyi bağış bu keşke bağış yapanlara deyse sunucuda 4 5 kişi aktif şu an geçenin 2 si sabah ta zaten millet vs atmaya geliyor bu sunucuya hani adamların aa en sevdiğim sunucu değilde bi vs atıp çıkayım dediği türden. Sunucuda 60 online çok iyi diyor troyage abi bunun nesi iyi bunun en fazla 10 u kemik kitle diğeride forumlardan gelmiş bune diye bakan kiişler hiçbirinden bakamazsınki sunucuda oynasın bi eventle zaten tak alıyorsun p4 ü neyse daha fazla konusmayacağım.
Herhangi bir baltalama yok diye düşünüyorum iyi geceler.
Bilmiyorum ne demek istediğini yorumun için teşekkürler