Mucosoft Sunucusu - KuzeyBatı Ottoman Devleti

Nasıl buldunuz?

• Harika!

Kullanılan: 1 33.3%
  • Geliştirilmeli...

Kullanılan: 2 66.7%
  • Kötü.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.14.4

141339

Mucosoft Sunucusu - KuzeyBatı Ottoman Devleti
Selam dostlarım, bendeniz Ottoman Devleti Kurucusu, Uriana. KuzeyBatı'da bir Ottoman Devleti kurdum. Burada kurmamın sebebi yeni, düz araziler aramak ve denizi görebilmekti. Bu amacımı gerçekleştirdim ve birçok şey yaptım. şu an büyük bir azim ve çalışkanlık göstererek 2. olduk. Devleti geliştirmek için elimden geleni yapıyorum. Gelişmeleri takip etmek için Mucosoft discord sunucusundan #ottoman-devleti kanalını ziyaret edebilirsiniz. Yaptığım şeylerden bahsedecek olursam:
- 3 yalı,
- 1 okul,
- 2 villa,
- 1 lokanta,
- 1 bakkal,
- 1 sahil
- (Büyük Proje) Ottoman-Mucosoft Köprüsü

bunları yaptım. Siz de sunucuya gelip görebilirsiniz, yaptığımız gelişmeleri takip edebilirsiniz. Yaptığım şeyler de haritadan gördüğünüz gibidir. Nasıl buldunuz?

[Ottoman Devleti Kurucusu]
Uriana

Son düzenleme:

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Köprünün devamı nerede?

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yerleşim alanını çok küçük tutmuşsunuz, biraz daha geniş tutsaydınız çok daha başarılı olurdu. Köprü içinse, buradan bakıldığında çok eğimli bir yapıya sahip daha düz olsaydı çok daha iyi olurdu. Her şeye rağmen elinize sağlık efendim.

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Gelişmesi lazım ama gende güzel olmuş. Başarılar.

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yerleşim alanını çok küçük tutmuşsunuz, biraz daha geniş tutsaydınız çok daha başarılı olurdu. Köprü içinse, buradan bakıldığında çok eğimli bir yapıya sahip daha düz olsaydı çok daha iyi olurdu. Her şeye rağmen elinize sağlık efendim.
Yerleşim alanından kastınız yaptığımız yerler olursa yerleşim alanımız o şekilde değil. Biz tüm adayı yerleşim yeri olarak yaptık, bu yaptığımız yerleşimi de büyütmeye çalışacağız. Köprüyü de gemilerin geçmesi için eğimli yapmak mecburiyetinde yaptık.
Yorumunuz için teşekkürler :D

Gelişmesi lazım ama gende güzel olmuş. Başarılar.
Fikrinize katılıyorum. Kesinlikle geliştireceğiz :D

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumlarınızı bekliyorum.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
141622

Köprünün tam hali. Benim olan kısım bayağı küçükmüş. Ben biraz süsleyip birleştirdim.