Play.MC-Block.Com | GÜNÜN 3 SAATİ EVENT | PVP ODAKLI FACTION | ÜSTÜN HİLE KORUMASI | EFSANE SEVİYELİ TNTLER | DEĞİŞİK BÜYÜLER | KLAN SAVAŞLARI |

JoneX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
öncelikle biraz ağır bir eleştiri olacak server açıkça coloriesten çalıntı mapler falan filan bunları geçtim konu tasarımı çok kötü düzeltilemesi lazım bu ikisinin rehber olarak 10-11 yaşındaki 3,4 çocuğu almışsınız serverde sohbette kavga edip chati siliyorlar sürekli serverde oynamaya değecek 1 gram bir şey yok açıkçası ''OP'' kavramını pek oturtturamamışsınız sanırım her şey çok dengesiz çünkü, yani dürüst olayım kendime soruyorum bu serverde oynayıp kendime ne katabilirim düşünüyorum

İyi birisini bulup onunla vakit geçirebilirim bu yok
Rehberlerden serveri öğrenip zevk alabilirim bu da yok
Servere girip lapis kazınca aldığım zevki alabilirim belki bu da yok çünkü çok sınırlı bir server

eee peki bu server de ne yapabilirim ben ??

Haritalar 0/10
Yetkili Kadrosu 3/10
Sistemler : 6/10 (Çalıntı değilse oda)

(Puanlar fazlasıyla kabartılmıştır gerçek puanlar değildir serverde oynadım 10-15 dk en fazla bunu söyleyebilirim server için)

şimdiden kusura bakmayın ama tahminimce 1-2 hafta veya aya server kapanır tamamen para tuzağı
Kanka 1 2 haftaya server kapanır diyorsun da serverimiz 10 aydır açık ayriyetten coleries den çalıntı mesajlarını kabul etmem çünkü oda betacraft dan çalıntı yani betacraft dan çalmış sin dersen anlarım yetkili kadrosuna gelince adminler ilgilencek bugün onunla op dengesinide ben arkadaşlarım ve oyuncularda seviyor geri dönüşünüz için teşekkür ederim

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kanka 1 2 haftaya server kapanır diyorsun da serverimiz 10 aydır açık ayriyetten coleries den çalıntı mesajlarını kabul etmem çünkü oda betacraft dan çalıntı yani betacraft dan çalmış sin dersen anlarım yetkili kadrosuna gelince adminler ilgilencek bugün onunla op dengesinide ben arkadaşlarım ve oyuncularda seviyor geri dönüşünüz için teşekkür ederim
Adamların mapi satın almıştır böle bir durum var beleş mapler var yani onları kullanabilirsiniz neden birisinin yaptığı haritayı izinsiz kullanıyosunuz anlayamadım

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
Öncelikle bana mapleri kendi olan bir server soyle çok az sistemler diyorsunuz kusura bakmayınca ne sistemi ya sizin serverde sistemmi var jackpota sistem mi diyorsunuz sistemden kastınız nedir ayriyetten jafkpotlarimiz da farklı

Jackpot derken? Mesajlarımı tam okumuyor musun? Anlamadım, hala bana cevap verebiliyorsun demek. Üstteki mesajları okur musun? Ayrıca bu aşağıdaki kısımla uyuşmuyor?

141015

Son düzenleme:

JoneX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
- Güncelleme -

Özel tntler eklendi Bu tntlerin diher tntlerden farkı ormanda istediğiniz yere koyabilirsiniz. Başkasının klan evine claimli yere her yere vede koyduğunuz tnt patlatıktan sonra patlıyan bloklar tekrardan yerine geliyor yani bunu başkasının klan evinin duvarına koyarak duvarını patlatıp içeri girebilirsiniz ama hızlı olmalınız o duvar tekrardan yenileniyor ve diher bi özellik bu tnt chestlere zarar vermiyor yani chestleriniz güvende.

tnt.gif

JoneX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
- Güncelleme -

Sunucu bakımdan çıkarıldı. Yeni ormana geçiş yapıldı, fcmarket açılmama sorunu giderildi. PvPmarket ve levelmarket açılmama sorunu giderildi. Kasalardan item vermeme sorunu giderdili.

efebabuş

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bu server mükemmel en sevdiğim faction serveri bu ama sınırsız ban attı bana maniast lütfen jonex geri banımı al hesablarımı ver o paraları bana bir adam attı bütün parayı alın nolursunuz çok sıkılıyorum vakit harçayacak yer yok nolursunuz banımı geri alın lütfen

JoneX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bu server mükemmel en sevdiğim faction serveri bu ama sınırsız ban attı bana maniast lütfen jonex geri banımı al hesablarımı ver o paraları bana bir adam attı bütün parayı alın nolursunuz çok sıkılıyorum vakit harçayacak yer yok nolursunuz banımı geri alın lütfen
discordunu verirmisin?