Play.MC-Block.Com | 0 LAG 64GB RAM | GÜNÜN 3 SAATİ EVENT | CHEST SPAWNER | GELİŞMİŞ WAND | KAPANMA RİSKİ YOK | SIFIRLANMA RİSKİ YOK | IDDALIYIZ |

FettahBayan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
serveriniz kaç kişi çekiyor toplamda aktif kullanıcı sayısı kaçtır

DizzzzY

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu gayet başarılı, bide özel mesajıma bakarsanız daha iyi olacak :)

FrozenFeeling

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gelmiş Geçmiş , Oynadığım En Güzel Faction Serverlerinden Birtanesi Kesinlikle Öneririm
-areyouthicklol

BarisSpeed

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SkyBlock güzel olmuş spawnerini geliştirebiliryorsun güzel bir özellik

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
Yeni koyduğunuz Chest spawner sistemi hakkında bir kaç bilgi vermek istiyorum. Dediklerimde haklı olduğumu Coleries'in konu düzenlenme tarihine ve CraftRosi'nin konu düzenlenme tarihine bakarak kolaylıkla bizden aldığınızı gösterebiliriz.

CraftRosi:

145718
145719

Diğer mesajlarda bire bir olarak a'dan z ye kopyalanmış. Ayrıca Chest Spawner sistemi Coleries'in Ağustos ayında çıkarmış olduğu b ir sistem. Biz yapamazsınız demiyoruz, bizden kopyalamanız çok yanlış bir davranış bilgi mesajlarına kadar.

Forum konunuzda Chest Spawner hakkında bilgi vermişsiniz, oraya da bakalım;

145720

Coleries:

145721
145722

Menü tasarımı birebir olarak Z harfine kadar hepsi kopyalanmış, chestin tasarımına ve alta yazdığınız mesaj da hiç uğraşmadan alıntılanmış.

145723

Daha önce Size Faction haritası içinde mesaj atmıştım sunucunuzda aktif olarak kullanıyorsunuz, bizden (ç)aldığınızı kabul ederek.
Şimdi de sistem kopyalamaya çalışıyorsunuz, bu yaptığınız çok kötü bir davranış. Lütfen Coleries'i kopyalamayı kesin, hızımıza yetişemezsiniz!

JoneX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yeni koyduğunuz Chest spawner sistemi hakkında bir kaç bilgi vermek istiyorum. Dediklerimde haklı olduğumu Coleries'in konu düzenlenme tarihine ve CraftRosi'nin konu düzenlenme tarihine bakarak kolaylıkla bizden aldığınızı gösterebiliriz.

CraftRosi:

Ekli dosyayı görüntüle 145718Ekli dosyayı görüntüle 145719

Diğer mesajlarda bire bir olarak a'dan z ye kopyalanmış. Ayrıca Chest Spawner sistemi Coleries'in Ağustos ayında çıkarmış olduğu b ir sistem. Biz yapamazsınız demiyoruz, bizden kopyalamanız çok yanlış bir davranış bilgi mesajlarına kadar.

Forum konunuzda Chest Spawner hakkında bilgi vermişsiniz, oraya da bakalım;

Ekli dosyayı görüntüle 145720

Coleries:

Ekli dosyayı görüntüle 145721 Ekli dosyayı görüntüle 145722

Menü tasarımı birebir olarak Z harfine kadar hepsi kopyalanmış, chestin tasarımına ve alta yazdığınız mesaj da hiç uğraşmadan alıntılanmış.

Ekli dosyayı görüntüle 145723

Daha önce Size Faction haritası içinde mesaj atmıştım sunucunuzda aktif olarak kullanıyorsunuz, bizden (ç)aldığınızı kabul ederek.
Şimdi de sistem kopyalamaya çalışıyorsunuz, bu yaptığınız çok kötü bir davranış. Lütfen Coleries'i kopyalamayı kesin, hızımıza yetişemezsiniz!
Eklenti satılıyordu bende satın aldım ikimizde aynı yerden satın almışısz ne var bunda?

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
Eklenti hiçbir yerde satılmamaktadır, yazılarına kadar kopyaladınız, Coleries Sandık Spawner yazarsanız çıkar. Niye hala yalana devam ediyorsunuz...

JoneX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eklenti hiçbir yerde satılmamaktadır, yazılarına kadar kopyaladınız, Coleries Sandık Spawner yazarsanız çıkar. Niye hala yalana devam ediyorsunuz...
Neden yalana devam ediyim infumia ekibi satıyor oradan satın aldım sizde oradan satın almışsınız ne var bunda?

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Infumia ekibinde yönetici vekili olarak Colories sunucusunun bizden sandık spawner sistemini almadığını söyleyebilirim. Bu sisteme benzer olarak yaptığımız sistem siz tarafından "Coloriesteki sandık spawner sisteminin aynısını istiyorum" ibaresiyle sipariş edilmişti diye hatırlıyorum. Gerekirse destek taleplerinin arşivlerine bakıp doğrulayabiliriz.

İyi forumlar.

JoneX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Infumia ekibinde yönetici vekili olarak Colories sunucusunun bizden sandık spawner sistemini almadığını söyleyebilirim. Bu sisteme benzer olarak yaptığımız sistem siz tarafından "Coloriesteki sandık spawner sisteminin aynısını istiyorum" ibaresiyle sipariş edilmişti diye hatırlıyorum. Gerekirse destek taleplerinin arşivlerine bakıp doğrulayabiliriz.

İyi forumlar.
istek üzerine yapılmadı daha önce birkaç sw daha istemiş onlarada satmışsiniz hazırda vardı direk aldım bende