Aksu Craft Gerçekleri ve Üst Yönetimin Çirkin Yüzü

Mutemadiyen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunlar diğer sunucuların Discordunda gidip Küfür edip çıkmakla, yada adamların sunucularına bot atmak gibi değil Havkan - Serkan, haklı bir İddianız bile yokken hala boş konuşuyorsunuz, küfür ediyorsunuz. Gerçeklerin farkına vardırmak lazım sizi. Fakat bu görevi sizin için ben üstlendim bile. En azından günde bir kaç aynaya bakıp "Karakterim var, Şerefli/Saygılı bir insanım" diyin. Belki bir gün dediğinizin doğru olduğunu düşünürsünüz, fakat sadece düşünmekle yetinirsiniz. Sizde o potansiye olsa buralarda Sürünmezdiniz. :D

Macklean

play.granise.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Screenshot_20191111-234549.png

Millete sorma yerine direk gel bana, yardım edeyim. Madem bu kadar beğeniyordun, yapalım sanada paket. havkan bey.

CafeYapcam

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 146162

Bu arkadaşların sunucularında Geçirdikleri zamanlar, ProVanas gibi sunuculardan Eklenti çalmakla geçti. Bu sunucuda Crake ve Ben harici kimse sabahlamadı. "Allah doğru yolda olanları korur" derken de Kendilerinin ne kadar Dini inançlarını insanlara karşı kullandıklarını gösterir. En azından bu gibi değerlere saygınız olsun, ota b*ka kullanmayın da Değer diyebilelim. Hainlerin atılmasından kastı Bir PP yüzünden 4 yetkilinin atılmasıysa diyecek bir söz bulamıyorum bile...

Zamanında yanımda "Reis,Kanka" diye gezen insanlar yeri gelince bana da Hainlik duygusu betimlemeye çalışmaları da ayrı Trajikomik. Neyse, diyecek bir söz bulamıyorum.

Acınası...
Mutemadiyen bende orda oynayan bir oyuncuyum ( Aksu ) bir baktım mutemadiyen ban yedi aman noluyor felan sonra geldiler dedilen mutemadiyen hain ona isteyen sövebilir

Mutemadiyen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mutemadiyen bende orda oynayan bir oyuncuyum ( Aksu ) bir baktım mutemadiyen ban yedi aman noluyor felan sonra geldiler dedilen mutemadiyen hain ona isteyen sövebilir
Yapabildikleri tek şey o zaten Dostum, orada daha oynamanı tavsiye etmem fakat Tercih meselesi. Oyuncuları bana kışkırtarak bir şey yaptığını sanıyor. Acıyorum sadece, boşver.

CafeYapcam

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
EpikLava adında olan Minecraft sunucusunda Mutemadiyen kişisine Gönderme amaçlı açılan bu hesapta Aksu Craft reklamı yapılmıştır. Kendilerini daha iyi ele veremezlerdi herhalde.

Mutemadiyen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
EpikLava adında olan Minecraft sunucusunda Mutemadiyen kişisine Gönderme amaçlı açılan bu hesapta Aksu Craft reklamı yapılmıştır. Kendilerini daha iyi ele veremezlerdi herhalde.
Çoluk çocuğun elinden en fazla bu geliyor abisi, zorlamayalım fazla sonra alışkanlık edinirler. :D

Bunların kimin işi olduğu belli zaten, dün foruma Küfür edenler bu gün adıma hesap açıp kendi sunucularının reklamını yapıyorlar. Yemin ediyorum hayatımda bu kadar Aşşağılık bir insan sürüsü daha görmedim.

RabiaCakir

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çoluk çocuğun elinden en fazla bu geliyor abisi, zorlamayalım fazla sonra alışkanlık edinirler. :D

Bunların kimin işi olduğu belli zaten, dün foruma Küfür edenler bu gün adıma hesap açıp kendi sunucularının reklamını yapıyorlar. Yemin ediyorum hayatımda bu kadar Aşşağılık bir insan sürüsü daha görmedim.
aynen abi katılıyorum iftira atsalar bile kanıtımızda var biz bugün tüm günn boyunca beraber ve bir kaç dostumuzla birlikte oyun oynadık.Yani başkaları gibi kanıtsız değiliz....Zaten çoluk çocuğun yapacağı tek şey bu :D yapcakalrı bişiy yok.Herkes bunu yapanıda biliyor yapmayanıda,ayır edebilirler.

PanoS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ulan bu Vigilante gibiler hala mı var platformda? 5 Yıldır yokum hiçbir şey değişmemiş..

Milletin emeklerini hiçe sayıp emeğe saygı gösterene çamur atıyorlar, saygısızlığın yüz karası. Üstüne gidip Discordda küfür ediyorlar. Hesabına girip Oyundaki dostlarına ve tüm oyunculara küfür ediyorlar/başka hesapları banlıyorlar. Her zaman haklısın Burak, bu gibi adamların yaptıkları yüzünden Minecraft'tan çoğu TR oyuncusu Bunaldı ve sonunda bıraktılar.

Kalite diye dolanan insanların Kaliteli bireylere çamur atması da ilginçmiş. Sanırım +3 yaş, her neyse...

Her zaman bu konuda şöyle bir sözüm vardır: "Adaletin kesin konuştuğu ortamda Çakalların ayak izleri bile görülmez." Bu gibi arkadaşlara tam uyan bir söz sanırım....

Tiplere bak, emir vermekten ve emire uymaktan bahsediyorlar... Düzenli bir ekip ruhu planlıyoruz diyorlar, sonrada Kendi oyuncularına ban sebebinin altına "Forumdan ban kaldırma ürünü alabilirsiniz." mesajını Configliyorlar.

Emek Skyblock açmak yanlış bir seçimmiş, bunlar uzaktan Emek veren sunucuların yükselişini izlesin. Kendisi ise diğer sunuculardan fikir çalıyorlar.

Sokrates'in de bir sözü vardır. "İnsan en çok doğru bildiği şeyi yanlış yapar." Bu arkadaşların doğru bildiği şey de Kaliteli ve Emek bir sunucu yapmak. Fakat yaptıkları şey TitanVİP alanın banını kaldırmak. Böyle devam et Hakan!

Fakat arkadaşın başkalarını da kandırma çabalarını çok sevdim...
kb8.PNG

Ve daha da bitmedi, arkadaş daha türkçe konuşamamışken insanların yanlış yaptığını düşünüyor ve milleti kandırmaya uğraşıyor.

146366

Umarım oyuncuları da bu meseleyi anlar, anlayanlar var.

ggwp1.PNG

ggwp2.PNG

ggwp3.PNG

Böyle devam etsinler, bizde susmamaya devam edicez.

146367