Wentral Network Dolandırıcısı PotenzaTR

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çoluk çocuk dedin ya yaşını merak ettim. Sen hala anlamadın veya anlamak istemiyorsun.
Ben 20 yaşındayım 21 olmamada az kaldı ben ne demek istediğini biliyorum anlıyorum seni maydanoz olmanada çok iyi anlıyorum ama sen hiç arkadaşlarına iyilik yapmıyor musun? :D

Athame

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben 20 yaşındayım 21 olmamada az kaldı ben ne demek istediğini biliyorum anlıyorum seni maydanoz olmanada çok iyi anlıyorum ama sen hiç arkadaşlarına iyilik yapmıyor musun? :D
Maydanoz mu, hak yemek iyilikse gözünde yapmıyorum. Seni ilk defa bu konudan gördüm önceden konuşmuşluğumuz da yok eğer yanlış bir şey görüyorsam yorumumu yaparım. Çok arsız birisin aklınca dolandırmaya çalışmalara, hırsızlığa devam tebrik ederim seni

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doladırıcılık hırsızlık? :DD eğitim çok önemli gerçekten ortada ne dolandırıcılık var ne bir şey :D

Athame

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence de eğitim çok önemli katılıyorum sana. Aileden başlıyor hatta bu eğitim. Evet dolandırıcılık tekrarlayım senin için bir eklenti satın alıp o eklentiyi üreticisi senmişsin gibi başkasına satmak dolandırılıktır. Mühendislik öğrencisiyim bu arada

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence de eğitim çok önemli katılıyorum sana. Aileden başlıyor hatta bu eğitim. Evet dolandırıcılık tekrarlayım senin için bir eklenti satın alıp o eklentiyi üreticisi senmişsin gibi başkasına satmak dolandırılıktır. Mühendislik öğrencisiyim bu arada
Bende mühendislik okuyorum merak etme kimseyi dolandırdığım yok olay gerçekleşmedi bile olayı uzatmanında anlamı yok iyi akşamlar.

Athame

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçekleşmedi çünkü konuyu açan kişi farketti bu durumu yoksa satacaktın ona zaten

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beğenmediğim banneri niye alayım ya kardeşim siz pardon da bunadınız mı? utanmadan dolandırdı diyor beğenmedim banneri almaktan vazgeçtim ne dolandırması link bile atmadın bannerin :D

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vallahi bir şey diyemiyorum istediğiniz kadar kötüleyin yazık vallaha :D hadi iyi akşamlar iyi karalamalar

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu nereye açacağımı bilemedim bu kişi ile alışveriş yapanlar dikkatli olsun ve araştırmadan yapmasın.
Arkadaşın sunucusu açılmadan önce sunucusunda bir eklenti gördüm ve forum konusu açmaya karar verdim arkadaş konuma gelip eklentiyi özel yaptırdık ve 150 TL dedi sana 60 TL'ye bırakırım dedi ve kanıtları var mı dedim yaptırdığınıza dair hayır yok yarın sunucum açılıcak gel gör dedi ve sunucusuna girdim bir de ne göreyim?
Eklenti spigotmc üzerin'de 8.49 USD'ye satılıyor ve üstüne üstlük bizim için koydular o siteye yeni zaten diyor 2015 yılında koydular diyorum diyor ki yeni değil mi :;p gibi dalga geçiyor bende forum'da kendini izlersin dedim ban attı yallah diyip.
ŞİMDİ SIRA Resimler'de resimler konuşsun.

Forum konumun başka bir sitede olduğu için atamıyorum o site'de de yayınlıyacağım.

Ekli dosyayı görüntüle 148330

Ekli dosyayı görüntüle 148332
Ekli dosyayı görüntüle 148333

SUNUCUDA Kİ SOHBETLER, McBurakcan benim.

Ekli dosyayı görüntüle 148334
Ekli dosyayı görüntüle 148335
Ekli dosyayı görüntüle 148336

PİYASAYA SÜRÜLME Tarihine bakalım isterseniz Eklentinin
Ekli dosyayı görüntüle 148344

Ekli dosyayı görüntüle 148337
Ekli dosyayı görüntüle 148338
Ekli dosyayı görüntüle 148339

Sunucusunda gördüğüm eklentinin fotoğrafı ve linki

Ekli dosyayı görüntüle 148342

Arkadaşın sunucusunda bana ne kadar boş insansın diyenler oldu bu arkadaştan bu eklentiyi satın alsanız hem sahibine haksızlık olucak hem'de üstüne üstlük güncellemesi olmuyan crack'imsi bir eklenti olucak ve pahalıya almış olucaksınız şimdi kendi Sitesini paylaşıyorum

Eklentilerin tamamı gözükmesin diye kapattım yarısını
Ekli dosyayı görüntüle 148343

EKLENTİYE Gitmek için tıkla
Merhaba dostum bu kişi maalesef böyle umarım kendisini düzeltir banner almak istedi arkım yaptı yok vazgectim diyo 10tl atım diyo ininal yok diyo ama eee bizde care bitmez shopier at diyorum yinede emeğimizi yiyor :)

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Vallahi bir şey diyemiyorum istediğiniz kadar kötüleyin yazık vallaha :D hadi iyi akşamlar iyi karalamalar
Kötülemek mi :D yazdığın her şey ortada yazdığımız her şey orta'da kendin kendini kuyuya atıyorsun bizim bir şey yaptığımız yok ki.

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Merhaba dostum bu kişi maalesef böyle umarım kendisini düzeltir banner almak istedi arkım yaptı yok vazgectim diyo 10tl atım diyo ininal yok diyo ama eee bizde care bitmez shopier at diyorum yinede emeğimizi yiyor :)
Hak yolunu bulur, su yatağını bulur Allah bildiği gibi yapsın ne diyeyim. umarım başkalarının başı yanmaz.

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Dikkatinizi çekerim ben hiçbir kimseye paylaşmıyorum plugini satın alıp dağıtmıyorum bu kardeşimize plugini beğendiği için iyilik yapıp vermeyi teklif ediyorum abartıyorsunuz. Herkese açık bir şekilde paylaşsam hak verirdim merak etmeyin.
Dağıtmıyor musun?
148385

148386

Bu arada biz arkadaş falan değiliz seni ne tanırım ne ederim başkalarına arkadaşım falan diye telafüz etme benle konuşurken.

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hakkımı helal etmiyorum yaptığınız karalamadan hadi eyvallah diğer dünyada görüşürüz. İyi niyetli davranmamak gerekli