Wentral Network Dolandırıcısı PotenzaTR

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar foruma yazdığım gibi tehsit etmeye başladı yardım edin lütfen
148387
148388

Arkadaşlar böyle birsey mi olur

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim ortada dolandırma olmadan kimseye iftira atamazsın

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beğenmediğim banneri niye alayım ya kardeşim siz pardon da bunadınız mı? utanmadan dolandırdı diyor beğenmedim banneri almaktan vazgeçtim ne dolandırması link bile atmadın bannerin :D
Dostum 2 gün boyunca yapmaya çalışıyor adam sürekli iletişim halinedeyiz sipariş vermişsin sonucta yazıları değişmek istiyon birkaç saat sonra yazıyoz begenmedim iyi forumlar

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
kardeşim ortada dolandırma olmadan kimseye iftira atamazsın
Her şey orta'da başkasından satın aldığın eklentiyi daha ucuza benimmiş gibi ben yaptım gibi profyosoneliz gibi kendini tanıtıyorsun hala diyorsun ki ortada dolandırma yok.

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum 2 gün boyunca yapmaya çalışıyor adam sürekli iletişim halinedeyiz sipariş vermişsin sonucta yazıları değişmek istiyon birkaç saat sonra yazıyoz begenmedim iyi forumlar
Kardeşim satın almaktan vazgeçme denilen bir şey var beğenmedim tasarımı yazıları güzel oturtamamış bende vazgeçtim ne ürünün linkini attı ne banneri :D onun sorumluluğu baştan söyleseymiş o zaman para almadan göstermiyor diye benim ne alakası var

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim satın almaktan vazgeçme denilen bir şey var beğenmedim tasarımı yazıları güzel oturtamamış bende vazgeçtim ne ürünün linkini attı ne banneri :D onun sorumluluğu baştan söyleseymiş o zaman para almadan göstermiyor diye benim ne alakası var
Örnek banner attık ama
148389

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim evet satın almaya karar verdim benim vazgeçme hakkım yok mu? geçemez miyim vazçgemez miyim ? çocuk musunuz ya
kime ne anlatıyorum vazgeçmek en doğal hakkım benim

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Kardeşim evet satın almaya karar verdim benim vazgeçme hakkım yok mu? geçemez miyim vazçgemez miyim ? çocuk musunuz ya
kime ne anlatıyorum vazgeçmek en doğal hakkım benim
Satın almaya karar verdim kime yazmam gerekiyor diyorsun, vazgeçtim sağ olun diyip çekilebilirdin arkadaşları oyalamışsın bildiğin.

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimseye oyaladığım felan yok yaptığı şeyi beğenemdim düzgün işçilik çıkartamadı bende satın almamaya karar verdim en doğal hakkım kardeşim. bana orda diyebilirdi parayı almadan editlemiyorum

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimseye oyaladığım felan yok yaptığı şeyi beğenemdim düzgün işçilik çıkartamadı bende satın almamaya karar verdim en doğal hakkım kardeşim. bana orda diyebilirdi parayı almadan editlemiyorum
sen haklısın dostum emeğimiz gitsin ne diyelim alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
10 TL'ye ne gibi içerik bekliyorsun Hypixel'in logosunu mu yapsın adamlar sana? Parasına göre işcilik Ucuz etin yahnisi yavan olur