Yardım Sunucum aniden kapanıyor

emreleyn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8 - 1.14
Log dosyalarım hatadan öncesi temiz kontrol ettim bir anda bu şekilde kapanıyor
nocheatplus ın verdiği hata oyuncuları atarken: lost connection: You are temporarily denied to join this server.
log: 1 tarih: 26.05.2020
[15:46:43] [Server thread/INFO]: xSerdar issued server command: /tpa KantiK [15 - Pastebin.com
log: 2 tarih: 29.05.2020
bir anda kapanıyor bu hatayı verip, okumayı bilen biri listeleyebilir mi hataları

Son düzenleme:

PoiNeeT

"İstikbal Göklerdedir..."
En iyi cevaplar
2
Saçma gelebilir ama benim de başıma gelmişti aynı durum. 1.12.2 spigot kullanıyordum paper çevirdim düzeldi. Hani gerçekten bu sebepten dolayı mıydı tam bilmiyorum ama ben bu şekilde çözüme ulaşmıştım. Dene istersen denemekten zarar gelmez.

emreleyn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Saçma gelebilir ama benim de başıma gelmişti aynı durum. 1.12.2 spigot kullanıyordum paper çevirdim düzeldi. Hani gerçekten bu sebepten dolayı mıydı tam bilmiyorum ama ben bu şekilde çözüme ulaşmıştım. Dene istersen denemekten zarar gelmez.
Deneme şansım yok zaten güncel taco kullanıyorum exploid korumalı ama bakacağım

MrAnilcaan_K

TurboMC Plugin paketi Hizmetleri
Satıcı+
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yani Spigotla alakalı değildir Pastabine giriş yapabilsem soruna bakardım ama sorun spigot'da olduğunu düşünmüyorum

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Sorun Minions eklentisinde gözüküyor, eklenti güncel değilse güncelleyin/veya sunucunuza uygun sürümü yükleyin, sorun devam ederse yapımcısına ulaşabilirsiniz.

emreleyn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sorun Minions eklentisinde gözüküyor, eklenti güncel değilse güncelleyin/veya sunucunuza uygun sürümü yükleyin, sorun devam ederse yapımcısına ulaşabilirsiniz.
yapımcıya ulaştım headdatabase pluginini kurmam gerektiğini söyeldi oradaki bir kaç hata için diğeri için ise 1 saatlik timings istedi

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
yapımcıya ulaştım headdatabase pluginini kurmam gerektiğini söyeldi oradaki bir kaç hata için diğeri için ise 1 saatlik timings istedi

Dediği gibi HeadDatabase eklentisini yükleyin ve sorun düzelmez ise /timings on yazıp 1 saat sonra /timings paste yazıp çıkan linki yapımcıya atın.

Timings raporları hakkında daha detaylı rehber: Timings Raporu Nasıl Alınır?

Sorcha0747

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bende bir zamanlar böyle sorun vardı spawnda doğuyordum warp lapis e gidiyordum lapis haritası buglu oldugu icin sunucu kapanıyordu bende lapis haritasını kopyaladım baska yere yapıstırdım oldu sorun çözüldü böyle bir hata varsa denemeni tercih ederim

emreleyn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende bir zamanlar böyle sorun vardı spawnda doğuyordum warp lapis e gidiyordum lapis haritası buglu oldugu icin sunucu kapanıyordu bende lapis haritasını kopyaladım baska yere yapıstırdım oldu sorun çözüldü böyle bir hata varsa denemeni tercih ederim
evet bende tam öyle yapacaktım boş new world açıp oraya taşıyacağım spawnı
Dediği gibi HeadDatabase eklentisini yükleyin ve sorun düzelmez ise /timings on yazıp 1 saat sonra /timings paste yazıp çıkan linki yapımcıya atın.

Timings raporları hakkında daha detaylı rehber: Timings Raporu Nasıl Alınır?
Müsaitsen timings mi okuyabilir misin ? adamlara atacam birşeyler diyecek anlamıyorum tam dediklerini adamların :D

AnadoluHost

Anadoluhost.com.tr
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
evet bende tam öyle yapacaktım boş new world açıp oraya taşıyacağım spawnı

Müsaitsen timings mi okuyabilir misin ? adamlara atacam birşeyler diyecek anlamıyorum tam dediklerini adamların :D
Lagdan şikayetçiysen ana problemin JetsMinions plugini
1590834913515.png

sürüm değiştirmen gerek ve oyunculara 20 30 minion vermemelisin. 3-4 minion en fazla vermelisin.