İstek Acil Faction paketi+map lazım bütçe açıklamada!

Crepeot

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bütçemiz 150tl
skları özel ve ayarlanmış exploitleri kapatılmış bot-hile koruması düzgün çalışan bir paket arıyoruz mapi ile birlikte acil ulaşın!

español skeleton#6641

Spankly

Play.Agoranw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum iyi araştırarak 2 haftaya yakın çok güzel bir şey yapabilirsin ve o 150 tl yi güzel bir plugine yatırım yapıp farkını yaratabilirsin bence kendin çabalarsan daha iyi olur

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Dostum iyi araştırarak 2 haftaya yakın çok güzel bir şey yapabilirsin ve o 150 tl yi güzel bir plugine yatırım yapıp farkını yaratabilirsin bence kendin çabalarsan daha iyi olur
Eğer Sunucusu için paket yapmayı bilmiyorsa bence hiç zorlamaya gerek yok. Bütçesi ile güzel bir paket yaptırabilir.
Bana ulaşabilirsin : Arda#9115
Yapım Süresi : 12 Gün
Fiyat : ( İstenilen sistemlere ve farklara göre değişkendir. ) 125TL ( Harita ile birlikte olduğu için bu kadar pahalı )
Paket Haritaya optimize bir şekilde gelir. Tps sıkıntısı gibi herhangi bir sıkıntıda paketiniz ücretsiz bir şekilde gözden geçirilir.

ArmutluPide

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bütçemiz 150tl
skları özel ve ayarlanmış exploitleri kapatılmış bot-hile koruması düzgün çalışan bir paket arıyoruz mapi ile birlikte acil ulaşın!

español skeleton#6641
Merhaba HEMERA TEAM ekibi olarak size hizmet sağlamak bizim için onurdur... [ Discord : ArmutluPide#4794 ]

xJustR3kt

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Onaylı satıcı olmayan herkese satılan çakma leak paketleri alma 20 tl lik pketleri 150 tl ye kakalamasınlar sana dikkat et hele armuta hiç güvenme

EMIREDD

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Discord Adresimden bana ulaşır isen neler yapacağımızı konuşabiliriz.

EMIRREDD#0001

ArmutluPide

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer Sunucusu için paket yapmayı bilmiyorsa bence hiç zorlamaya gerek yok. Bütçesi ile güzel bir paket yaptırabilir.
Bana ulaşabilirsin : Arda#9115
Yapım Süresi : 12 Gün
Fiyat : ( İstenilen sistemlere ve farklara göre değişkendir. ) 125TL ( Harita ile birlikte olduğu için bu kadar pahalı )
Paket Haritaya optimize bir şekilde gelir. Tps sıkıntısı gibi herhangi bir sıkıntıda paketiniz ücretsiz bir şekilde gözden geçirilir.
Onaylı satıcı olmayan herkese satılan çakma leak paketleri alma 20 tl lik pketleri 150 tl ye kakalamasınlar sana dikkat et hele armuta hiç güvenme
Merhaba dostum,armuta güvenme gibi söylemlerde bulunmuşsun fakat neden böyle dedin anlamış değilim.Öncelikle ben Armut değil ArmutluPide yim bu nickler farklı.Ayriyetten leak paket satışı gibi bir şey söz konusu değildir.Onaylı satıcıya gelirsek Hemera Team ekibi olarak takım flaması alacağız.Anlayışın için teşekkür ediyorum,iyi akşamlar diliyorum efendim. ( İletişim : ArmutluPide#4794 )

TorkauL

play.CapeNW.org
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bütçemiz 150tl

español skeleton#6641
Discord üzerinden istek gönderdim.
Discord Adresim : 〆∣∣ Bora#3169