Altın 1.20.4 Tabanlı %100 EMEK SURVİVAL | 359 Özel Büyü | Teslimat | Turnuva | Envoy | Çiftci | KOTH | LAGSIZ OYUN KEYFİ | play.mc4fun.net | 15 Ocak Açılış

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Son günlerde ki hayatta kalma sunucularını çok beğenmem. Fakat 1.15.2 tabanlı olması ve sistemsel olarak farklılık yaratması ve 1.15.2 tabanında bir sunucu yapılabileceği konusunda yol göstermesi açısından beğendiğim bir sunucu. Eğer sunucuyu siz yaptıysanız ayrı ayrı başarılar.
Değerli yorumun için teşekkürler.

Shiryu

Sınırlı zihinlere, sınırsız güç vermek zordur.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
çok harika bir server başarılar diliyorum

MrHyzeeN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Survival, Survival Türk'te oynanır. Sıcak bir aile ortamı için sizde girin tavsiye ederim. Başarılar

Requlogia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya arkadaşımla oynamak için girdim, sunucu bakımdaydı, lobide bekliyorduk. Bir anda sunucudan şöyle bir açıklamayla ban yedim ve kendisine özelden ulaştığımda ise böyle bir tavırda bulundu. hiçbir şey yokken ortada bana laubali bir şekilde ban attı.

Ekli dosyayı görüntüle 169844

Oysaki böyle bir şey olmasını istemezdim...
Senin kadar iki yüzlü bir insan daha görmedim hayatımda, bir sunucu sahibi başka bir sunucuda neden oynamak ister? Biraz ciddi konuşalım ne dersin?

lewes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
emekle yakından uzaktan alakası yok başlarken ben ve 2 arkadaşım çok büyük bir hevesle başladık yaş genelimiz 20 - 21 (3 haftadır) oynuyoruz ve tam bir hayal kırıklığı kusura bakmayın ama pazar piyasası 0 market fiyatları çok dengesiz altın elma huni üretimi yok sp zaten çok nadir buluyoruz ve alınmıyor sp coin ile sp alıyorsunuz kırdıgınızda geri gelmiyor ayrten sunucu sürekli kapanıyor ve sunucudan atıyor suncu düzeltilse bile gerçekten emeğiniz ile oynuyorsanız vip almadan çok zor saygıllar.

Son düzenleme:

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
emekle yakından uzaktan alakası yok başlarken ben ve 2 arkadaşım çok büyük bir hevesle başladık yaş genelimiz 20 - 21 (3 haftadır) oynuyoruz ve tam bir hayal kırıklığı kusura bakmayın ama pazar piyasası 0 market fiyatları çok dengesiz altın elma huni üretimi yok sp zaten çok nadir buluyoruz ve alınmıyor sp coin ile sp alıyorsunuz kırdıgınızda geri gelmiyor ayrten sunucu sürekli kapanıyor ve sunucudan atıyor suncu düzeltilse bile gerçekten emeğiniz ile oynuyorsanız vip almadan çok zor saygıllar.
Altın elma huni üretimi olması zaten piyasayı öldürüyor insanlar çok kısa süre içerisinde gelişip oyunun belirli bir süreden sonra amacı kalmıyor.
Sp'yi zor yapma sebebimiz insanların hile ile spawnerlara sahip olup 7 8 saate 15 20 spawner ile oyunu bitirmesini önlemek bir nebze olsun zorlamak
Pazar piyasasınının 0 olduğu konusunda bir şey diyemem /ah 'da 3 sayfa item var
Sunucu sürekli kapanmıyor Sunucu ortalama 8 ile 12 saat arasında bir süre geçine kapatılıp açılması lazım her gece 2 3 arasında 5 10 dakikalık ufak bakımlar yapılıyor 2 Gün önce saldırı yedik onunla ilgili sunucu gün içinde 3 4 kere kapatılması lazımdı fakat onu da büyük bir oranda önledik.
Sunucudan atıyor kısmını kabul etmiyorum 23 günde 1 oyuncu bile sunucudan atıyor diye bir şikayetle bize yazmadı eğer minecraft clienti hariç bir client ile oynuyorsanız sunucudan atması doğal bu arada.
Vip almadan çok zor ise neden sunucuda aktif +100 oyuncu var ve sunucuda toplam 7 tane vip var ? Sunucuda en yüksek levelde 10 insanın sadece 1 tanesi VIP gerisi oyuncu :)

RuhunGenciVEVO

Don't panic, ORGANISE!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Klasik sistemler 1.15 e uyarlanmış fakat çok hoş olmuş klasik sistemleri bu şekilde farklılaştırmanız oyuna farklı bir hava katmış başarılar dilerim :)

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Konu tasarımı birazcık karmaşık olmuş ama güzel sunucu :1:

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Konu tasarımı birazcık karmaşık olmuş ama güzel sunucu :1:
Değerli yorumunuz için teşekkürler Sunucumuz yakın bir zaman içerisinde hub sunucuya döneceginden dolayı tasarım yaptırmadım çünkü sunucu ismi ve ip'si degişecek o yüzden konu tasarırımız vasat kaldı Allahın izniyle yakın bir zaman içerisinde harika bir konu tasarımı paylaşacagız.

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Senin kadar iki yüzlü bir insan daha görmedim hayatımda, bir sunucu sahibi başka bir sunucuda neden oynamak ister? Biraz ciddi konuşalım ne dersin?
Her isteyen istediği yerde oynayabilir açıkçası ben de neden banlandığını anlamıyorum benim de kendi sunucum var ve oradan başka yerlerde de oynuyorum sunucu sahibisin diye aşırı ciddi ve katı olup başka hiçbir sunucuya "aman laf atmasınlar" diye girmiyorsan iyi bir sunucu sahibi değilsindir kendi oyuncularınla başka bir sunucuda karşılaşınca onları banlayacak mısın? Aynı şey.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Siasbus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle yorumlarıma başlamadan önce belirtmem gerekiyorki ellerinize sağlık.

Sunucuda yaklaşık 20 gündür oynamaktayım ve fark ettiğim en güzel yanı Oyuncu devamlılığı sunucu türünün tek örneği olmakla beraber sürekli yeni oyuncu gelmekte ve eskiye nazaran seçtiğiniz yetkililer “Uzman Asistanlar ” uzman tagının hakkını veriyor oyuncular ile tek tek ilgilenip samimi bir ortam yaratıyorlar ben çok fazla teknik sistem bilmediğim halde sayelerinde çok kolay şekilde sistemler yaptım destek taleplerime saniyesinde cevaplar geldi verdiğim oylarda sadece sizden değil onlardan hediyeler aldım şahsi görüşüm Uzman kadronuz oyuncuları gerçekten sunucuya bağlıyor ve sizin gayretiniz ile günden güne sunucu iyiye gidiyor bildirdiğimiz hatalar anında kapanıyor ve önerilerimiz direk değerlendirilmeye alınıyor gerçekten ilgili ve gelişmeyi hak eden bir sunucu Vip almadan kendi adıma viplerden daha zengin oldum p2w bir sunucu değil emeği veren kazanıyor.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Öncelikle yorumlarıma başlamadan önce belirtmem gerekiyorki ellerinize sağlık.

Sunucuda yaklaşık 20 gündür oynamaktayım ve fark ettiğim en güzel yanı Oyuncu devamlılığı sunucu türünün tek örneği olmakla beraber sürekli yeni oyuncu gelmekte ve eskiye nazaran seçtiğiniz yetkililer “Uzman Asistanlar ” uzman tagının hakkını veriyor oyuncular ile tek tek ilgilenip samimi bir ortam yaratıyorlar ben çok fazla teknik sistem bilmediğim halde sayelerinde çok kolay şekilde sistemler yaptım destek taleplerime saniyesinde cevaplar geldi verdiğim oylarda sadece sizden değil onlardan hediyeler aldım şahsi görüşüm Uzman kadronuz oyuncuları gerçekten sunucuya bağlıyor ve sizin gayretiniz ile günden güne sunucu iyiye gidiyor bildirdiğimiz hatalar anında kapanıyor ve önerilerimiz direk değerlendirilmeye alınıyor gerçekten ilgili ve gelişmeyi hak eden bir sunucu Vip almadan kendi adıma viplerden daha zengin oldum p2w bir sunucu değil emeği veren kazanıyor.
Değerli yorumun için çok teşekkürler keyifli oyunlar dilerim :1:

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Anlık aktif oyuncumuz :) Bu başarı hepimizin.
1594214491599.png