DivineDrop Plugin Tanıtımı

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
35757673df54dd7cf37c86fdf589e9ab5062164d.gif

DivineDrop Plugin Tanıtımı

Merhaba değerli forum üyeleri! Sizlere sunucunuzda çok işe yarayacağını düşündüğüm DivineDrop pluginini tanıtacağım.
Kısaca anlatayım, bu plugin oyuncular yere item attıklarında resimde de gördüğünüz gibi itemin ismini ve kaç adet olduğunu hologramlı bir şekilde gösteriyor. Aynı zamanda isterseniz yere atılan İtemi belirlediğiniz süre sonrasında otomatik siliyor. Böylece Chatı meşgul eden ClearLag mesajlarından kurtulursunuz.

1591554526564.png

Örnek olarak benim sunucumda yazılar böyle, istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Pluginin indirme bağlantısını konunun sonuna bırakacağım. Plugini indirdikten sonra sunucunuzu kapatın ve jar dosyasını sunucunuza atın ve başlatın. Sunucunuzu başlattıktan sonra DivineDrop klasörü oluşacaktır. Klasörün içinden config.yml'yi açın.

1591554729414.png

Config'de sizi ilgilendiren kısım burası. Format kısmına hologramda çıkmasını istediğiniz yazıyı yazın. Countdown saniyeyi gösterir, name item ismini ve size ise adedini gösterir. Bunu kendinize göre dilediğiniz gibi ayarlayabilir veya benim yaptığım gibi yapabilirsiniz. Enabled kısmını true yapmayı unutmayın. Timer kısmına ise yere atılan itemin kaç saniye sonra silineceğini yazmalısınız. Plugini daha fazla kurcalamanıza gerek yok, pluginin olayı bu zaten ve çok işe yarayacağına eminim.
1591555001992.png

&6[&c%countdown%&6] &f%name% &ex%size%

veya tam tersi :)
1591555074561.png

&e%size%x &f%name% &6[&c%countdown%&6]
Plugin sayfasına gitmek için Buraya Tıkla

Plugin anlatımı buraya kadardı, plugin 1.8 ve üstü tüm sürümler ile uyumludur. Çok fazla indirmesi yok ve bilmeyenlerin faydalanması için bu konuyu açtım.
Aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz, iyi forumlar.

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Bu plugin'in sadece kasa açarken olan versiyonu vardı sanırım. Bilgin var mıdır ? [ Açıklayıcı olarak kasayı açtıktan sonra size verilen miktarı kutunun üzerinde gösteriyor başka oyuncular da görebiliyor ]

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Bu plugin'in sadece kasa açarken olan versiyonu vardı sanırım. Bilgin var mıdır ? [ Açıklayıcı olarak kasayı açtıktan sonra size verilen miktarı kutunun üzerinde gösteriyor başka oyuncular da görebiliyor ]

CrazyCrates plugininde bu özellik var.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Güzel bir tanıtım olmuş tebrikler.