Yardım [Çözüldü] Lucky Perms Sorunu

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Oyun Sürümü
1.16.1
Merhabalar. Resimde gördüğünüz gibi default yani Oyuncu grubuna prefix atıyorum sağ tarafta format: Group olanı sadece açtığım zaman başında default yazıyor farklı bir grup açmayı denedim oyuncu adıyla yine default olarak gözüküyor oyunda mesaj yazınca. Nasıl &aOyuncu olarak gösterteceğim. İlk defa luckperms kullanıyorum. Group managere alışmışım bu zor geliyor.
1594376070742.png

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Merhabalar. Resimde gördüğünüz gibi default yani Oyuncu grubuna prefix atıyorum sağ tarafta format: Group olanı sadece açtığım zaman başında default yazıyor farklı bir grup açmayı denedim oyuncu adıyla yine default olarak gözüküyor oyunda mesaj yazınca. Nasıl &aOyuncu olarak gösterteceğim. İlk defa luckperms kullanıyorum. Group managere alışmışım bu zor geliyor.
Ekli dosyayı görüntüle 173441

Eklememe rağmen gördüğünüz gibi:
1594376465896.png

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Tab plugini kullanarak yapabilirsin.

cemicyz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
LuckPerms EssentialsChat(?)(ikisi yer değiştirebilir duruma göre xd) i destklemiyor başka bir sohbet formatı sağlayan eklenti kullanmalısın

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Vault sitesinde 1.15 olarak gösteriyordu fakat sunucuma kurduğum zaman 1.16.1 uyumlu olduğunu da görmüş oldum. Şimdi deneyip konuyu açıklığa kavuşturacağım.
Evet arkadaşlar konuyu açıklığa kavuşturmak gerekirse Luck Perm ile birlikte Essentials Pluginleri ve Vault pluginine ihtiyacınız var. Aksi takdirde prefix olayı çalışmıyor. Konuyu kapatabilirsiniz teşekkürler