PigBubble | MMORPG SURVİVAL | 1.15.2 | Özel İtemler - Skiller - 5 Farklı Sınıf

juntos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

ByRegular Konu Tasarımı #3.jpg

SUNUCU GÖRSELLERİ
2020-09-22_17.54.21.jpg

2020-09-22_17.54.12.jpg

2020-09-22_17.54.30.jpg

2020-09-22_18.10.07.jpg

2020-09-22_18.10.18.jpg

Ekli dosyalar

• logo.png
    logo.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 83

Risepixel

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
6
Genel olarak basit ama eğlenceli bir proje. Tam olarak mmo havası yok. Oyunda yönlendirilen wiki adresi çalışmıyor. Oyunda genel olarak bilgi eksikliği mevcut. Spawn alanı kargaşa içinde ve mmo yapısına uymayacak şekilde olmuş. Özel eşya envanteri güzel düşünülmüş. Oyunun ilk izlenimleri Rpg'ye uymuyor. Görevler bir hikaye ile bağlantılı değil ve toplayıcılık üzerine (64 odun getir gibi). İlk izlenimlerim bunlar umarım gelişir ve bu tarz sunucular artar. Benim tavsiyelerimden birisi ise yazı tipini texture ile yapmak yerine sabit bırakmanız şahsen yazı tipi gibi şeyler her kişiye hitap etmiyor, okumakta zorluk çekiyorum.

Risepixel

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
6
Edit: Level atlama sistemi canavar kesme üzerine olmasına rağman 35 - 40 dakikalık orman maceramda gece olmasına rağmen hiçbir canavara denk gelmedim. Özel bir bölge varmıdır bilemiyorum. Dediğim gibi ciddi bir yönlendirme ve bilgi eksikliği mevcut.

peRfeKt

bruh moment
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Genel olarak basit ama eğlenceli bir proje. Tam olarak mmo havası yok. Oyunda yönlendirilen wiki adresi çalışmıyor. Oyunda genel olarak bilgi eksikliği mevcut. Spawn alanı kargaşa içinde ve mmo yapısına uymayacak şekilde olmuş. Özel eşya envanteri güzel düşünülmüş. Oyunun ilk izlenimleri Rpg'ye uymuyor. Görevler bir hikaye ile bağlantılı değil ve toplayıcılık üzerine (64 odun getir gibi). İlk izlenimlerim bunlar umarım gelişir ve bu tarz sunucular artar. Benim tavsiyelerimden birisi ise yazı tipini texture ile yapmak yerine sabit bırakmanız şahsen yazı tipi gibi şeyler her kişiye hitap etmiyor, okumakta zorluk çekiyorum.
İşte bunu beğenmedim :/

juntos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yorumunuz için teşekkürler. Sunucumuz %100 mmo konseptinde değil. Survival biraz daha baskın kalıyor. Ayrıca wiki konusunda haklısınız. Şuanda yapım aşamasında ve bir bölümü bitti. Kontrol etmek isterseniz https://pigbubble.com/wiki

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu neden bize zevk veriyor anlamadım. Zevkin kelime anlamını biliyor musun acaba?

Abdulaziz41

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
3.gündür 1 pluginle ugrasıp duruyorsunuz hatta 4 gün oldu 1 pl ile 1 hafta mı ugrasacaksınız böyle