MC.PHOENİXXGAMİNG.COM | hayvantmarket | Günün 2 Saati Event | Görev Sistemi | Sende Aramıza Katıl | FACTİON | 1.8 - 1.16 |

BuğraMinik

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
mc.phoenixxgaming.com
Oyun Sürümü
1.8 - 1.16
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Faction
Tanıtım Giriş.png
Tanıtım 2.png
Tanıtım 3.png
Tanıtım 4.png
spawn-min.png

2020-12-05_20.54.52.png

Arsalar.png

Edit-min.png

Kopyalanabilir Sunucu Bilgileri

Sunucu İp Adresi : mc.phoenixxgaming.com
Sunucu Sürüm : 1.8.x / 1.16
Sunucu Web Sitesi : phoenixxgaming.com
Discord : Tıkla
Sunucu Ram Miktarı : 8 GB ( Yakında 16 Gb Olacaktır)
Sunucu İşlemci : İntel Xeon X5675 3.07 GHz (6 işlemci) (Yakında 12 işlemciye yükseltilecek)
Makina Lokasyon : Türkiye
Hosting : Yok - Makina kişiseldir bursada barındırılmaktadır

Harita bilgi

Kullandığımız Haritalar Builderler Tarafından Ücretli ve Ücretsiz Bizlere Sunulan Haritalardır
Haritalar Üzerinde Düzenlemeler Yapılmıştır Sunucumuza Ve Zevkimize Göre Değiştirilmiştir

Peki neden haritaları kendimiz sıfırdan yapmadık :

Bu işi profesyonellere bırakmanın en doğrusu olacağını düşündük :-)

Daha detaylı ve daha fazla bilgi için sunucumuza katılabilirsiniz sizleri aramızda görmekten büyük onur duyarız.

Hatalarımızı ve eksiklerimizi söylemekten çekinmeyiniz hatalarımızı düzelterek daha kaliteli bir sunucu olma yolunda ilerlemeyi planlıyoruz

Sunucuda hile koruması varmı ?

Hile kullanmak kesinlikle affedilemez bir davranıştır hile kullanan oyuncular banlanır ve kesinlikle banları açılmaz.

sunucumuzda başarlı bir hile koruması bulunmakta %80 oranında hileleri tespit edip banlamakta
oyuncunun o anki ping değerini sunucunun o andaki tps değerini göz önünde bulundurarak işlem yapmakta
ayrıca yetkili ekibimiz oyuncuları izlemekte ve duruma göre manuel olarak işlem uygulamaktadır

Hile koruma sistemimiz algılamadı veya yetkililerimiz göremedi o halde hile kullanan kişiyi reportlamak size düşüyor

/report <Açıklama> veya /rapor <açıklama> ile hile olduğunu düşündüğünüz kişi veya kişileri raporlayabilirsiniz.

Son düzenleme:

friedaa

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
güzel bir sunucuya benziyor 17.00da inşallah güzel bir açılış yapar :asık:

Jeaxy

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Mükemmel Ötesi bir şey ben böyle bir şey görmedim HELAL OLSUN! :asık:

The_Impassable

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam çok güzel server herkese tavsiye ederim.Bekleniyorsunuz:)

xCraweL

+ MC.CRAXYNW.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aklıma takılan tek soru şu oldu yorum yapan üyelerin %90'ı neden 10 gün içerisinde kurulmuş hesaplardan oluşuyor ?

The_Impassable

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aklıma takılan tek soru şu oldu yorum yapan üyelerin %90'ı neden 10 gün içerisinde kurulmuş hesaplardan oluşuyor ?
Aga şöyle ben daha yeni kurma karar aldım normalde sadece bakar ip alır swlere girerdim şimdi artık yorum fln yapmaya başladım ama öbürlerini bilemem

BuğraMinik

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba çok iyi bir tespit sebebini şöyle açıklıyım
sunucu tanıtım konusu açtığımda bu konuyu discordumuzda bulunan üyeler ile paylaşarak güzel yorumlarınızı bekliyorum tarzında mesaj attım üyelerimizde gelip yorum yaptılar benimde gördüğüm kadarı ile foruma yeni kayıt olmuşlar :D
yani anlayacağınız şu ki hepsi gerçek kullanıcı fakat hepside forumda yeni üye

yorumunuz için teşekkürler

xCraweL

+ MC.CRAXYNW.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba çok iyi bir tespit sebebini şöyle açıklıyım
sunucu tanıtım konusu açtığımda bu konuyu discordumuzda bulunan üyeler ile paylaşarak güzel yorumlarınızı bekliyorum tarzında mesaj attım üyelerimizde gelip yorum yaptılar benimde gördüğüm kadarı ile foruma yeni kayıt olmuşlar :D
yani anlayacağınız şu ki hepsi gerçek kullanıcı fakat hepside forumda yeni üye

yorumunuz için teşekkürler
Anladım problem yok :) başarılar dilerim.