LITETURK-SkyLite Ekip Alımları (+20 ONLİNE)

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alınacak Yetkililer
  1. Admin
  2. Rehber
  3. Diğer
Sunucu IP Adresi
mc.liteturk.com
LITE TURK EKİP ALIMLARI-SKYLİTE

Öncelikle herkese merhaba, bildiğiniz üzere bir süredir SkyLite sunucumuz ile ilgili çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Sunucunun kapalı BETA döneminin sonuna yaklaşırken, ekip alımlarını açıyoruz.

Aradığımız Başlıca Yetkililer
Üst Yetkili
(1)
Rehber (2)
Geliştirici (-)

Yetkililerimizde Aradığımız Başlıca Kriterler
Dil bilgisi kurallarına hakim olması,
Düzenli şekilde aktiflik göstermesi,
Zaman yönetimine sahip olması,
Gerektiğinde grup çalışmalarında görev yapabiliyor olması,
Minecraft hakkında temel beceri ve bilgiye sahip olması,
Etik davranması, yasaklanma ve jail kaydının olmaması,
Eğitim alıyorsa sınav yılında olmaması,

(Geliştiriciler için aradığımız en temel özellik, en az bir kodlama dili biliyor olmaları ve kendi başına eklenti yazabilme yetisidir.)

Doldurulması Gereken Form
(Bu forum konusuna gönderilecektir.)
Adınız nedir?:
Kaç yaşındasınız, öğrenim durumunuz nedir?:
Hangi yetki alanında tecrübelisiniz ve ne görevi almak istiyorsunuz?:
Haftada kaç saatinizi ayırabilirsiniz?:
Bu göreve layık olduğunuzu düşünüyor musunuz?:
Ne gibi tecrübeleriniz var? Daha önce herhangi bir sunucuda görev aldınız mı?:
Elektronik posta adresiniz nedir?:
Geliştiriciler İçin Aylık ücretlendirme istiyor musunuz?
Kısaca kendinizden bahsediniz:

LİTETURK-SKYLİTE YÖNETİM EKİBİ
I WANT YOU FOR LİTETURK.png

Son düzenleme:

DatlucuShef

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız nedir?: Onur
Kaç yaşındasınız, öğrenim durumunuz nedir?: 17 yaşındayım, lise öğrencisiyim.
Hangi yetki alanında tecrübelisiniz ve ne görevi almak istiyorsunuz?: Sunucunuzda rehberlik yetkisine sahip olmak isterim. 5 yıllık bir Minecraft oyuncusuyum bir kaç sunucuda moderatör ve rehber olarak çalışmışlığım var kendimi tecrübeli olarak görüyorum, çoğu oyun içi komutları biliyorum.
Haftada kaç saatinizi ayırabilirsiniz?: Tahmini 28 saat felan, tabi bu duruma göre artabilir veya azalabilir.
Bu göreve layık olduğunuzu düşünüyor musunuz?: Kendimi bu göreve layık olduğumu düşünmeseydim başvurmazdım.
Ne gibi tecrübeleriniz var? Daha önce herhangi bir sunucuda görev aldınız mı?: Çoğu şeyden az çok anlıyorum oyun içinde insanlara yardım etmeyi seviyorum ve sunucuda azda olsa yükünüzü azaltmak istiyorum. Daha önceden görev aldığım sunucular elbette var zamanında kendi sunucumuda yönetmişliğim olmuştu.
Elektronik posta adresiniz nedir?: [email protected]
Geliştiriciler İçin Aylık ücretlendirme istiyor musunuz? Bence iyi olur.
Kısaca kendinizden bahsediniz: Beni az çok tanımışsınızdır zaten fazla bir şey yazmama gerek yok. Adım Onur, 17 yaşındayım Anadolu lisesinde okuyorum. 6 yaşından beri bilgisayar oyuncusuyum. Ekleyecek başka bir şey bulamadım iyi forumlar.

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız nedir?: Onur
Kaç yaşındasınız, öğrenim durumunuz nedir?: 17 yaşındayım, lise öğrencisiyim.
Hangi yetki alanında tecrübelisiniz ve ne görevi almak istiyorsunuz?: Sunucunuzda rehberlik yetkisine sahip olmak isterim. 5 yıllık bir Minecraft oyuncusuyum bir kaç sunucuda moderatör ve rehber olarak çalışmışlığım var kendimi tecrübeli olarak görüyorum, çoğu oyun içi komutları biliyorum.
Haftada kaç saatinizi ayırabilirsiniz?: Tahmini 28 saat felan, tabi bu duruma göre artabilir veya azalabilir.
Bu göreve layık olduğunuzu düşünüyor musunuz?: Kendimi bu göreve layık olduğumu düşünmeseydim başvurmazdım.
Ne gibi tecrübeleriniz var? Daha önce herhangi bir sunucuda görev aldınız mı?: Çoğu şeyden az çok anlıyorum oyun içinde insanlara yardım etmeyi seviyorum ve sunucuda azda olsa yükünüzü azaltmak istiyorum. Daha önceden görev aldığım sunucular elbette var zamanında kendi sunucumuda yönetmişliğim olmuştu.
Elektronik posta adresiniz nedir?: [email protected]
Geliştiriciler İçin Aylık ücretlendirme istiyor musunuz? Bence iyi olur.
Kısaca kendinizden bahsediniz: Beni az çok tanımışsınızdır zaten fazla bir şey yazmama gerek yok. Adım Onur, 17 yaşındayım Anadolu lisesinde okuyorum. 6 yaşından beri bilgisayar oyuncusuyum. Ekleyecek başka bir şey bulamadım iyi forumlar.
Gmail üzerinden iletişime geçilmiştir.