Mc.HiperNW.Net - Özel Sistemler - Sezonlar - x2 Kredi - 1.16.5 - 10.05.2021

RunHeavenTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Orman açılış günü 13.05.2021 olarak değiştirildi

lolq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Genel olarak sunucuyu analiz ettiğimizde, diğer faction sunucularından pek farklı olmayan, yine vip'lerin ekonomide önde olduğu bir sunucu. Farklı bir sistem yok. Ayrıca insanlar sunucunuzu eleştirdiğinde ''kuyruk acısı'' gibi kelimelerle bağdaştırmanız doğru değil. Sonuçta kuyruk acısı çekilecek bir durum yok ortada. Başarılar...

RunHeavenTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bütün sorunlar çözüldü, +30 kişi olarak 7/24 aktifiz!

Orman ve nether (ilk sezon) açılış: 15.05.2021​

lolq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
mide önde olduğu bir sunucu. Farklı bir sistem yok. Ayrıca insanlar sunucunuzu eleştirdiğinde ''kuyruk acısı'' gibi kelimelerle

Vipler ekonomide önde diye bir eleştirmemi? Hiç faction oynamamış olmalısın..
Kuyruk acısı çekiyor gibi geldi ve sonra düzgünce adam anlatınca anladım ve cevap verdim.
Pek farklı olmayan gibi tabiler bence benim sunucuma yakışmaz çünkü farklı.

İşte senin gibiler kuyruk acısı yüzünden gelip böyle yorumlar yapıyor :')​
Faction konusunda çok tecrübeli olduğumu düşünüyorum. Global sunuculardan tutun, İspanyol faction sunucularına kadar oynamışlığım var. Sanırım sadece Türkiye'de ki sunucuları tecrübe etmişsiniz. Kuyruk acısının anlamından dolayı öyle bir cümle kullandım. İnsanlar sunucunuzu eleştirecek. Bunu anlayış ve kendi lehinize kullanmalısınız. Aksi halde farklı olmayan sunucunuzun farklı olduğunu iddia edip üstüne bunu eleştiren insanlara karşı tutumunuzu düzeltmezseniz bir yere varamayacaksınız.

RunHeavenTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Faction konusunda çok tecrübeli olduğumu düşünüyorum. Global sunuculardan tutun, İspanyol faction sunucularına kadar oynamışlığım var. Sanırım sadece Türkiye'de ki sunucuları tecrübe etmişsiniz. Kuyruk acısının anlamından dolayı öyle bir cümle kullandım. İnsanlar sunucunuzu eleştirecek. Bunu anlayış ve kendi lehinize kullanmalısınız. Aksi halde farklı olmayan sunucunuzun farklı olduğunu iddia edip üstüne bunu eleştiren insanlara karşı tutumunuzu düzeltmezseniz bir yere varamayacaksınız.
Anlatışınız bana göre yanlış gelince nasıl anlayabileceğimi azıcık düşününce anlarsınız.
VIP'ler ekonomide önde, klasik sistemler ve klasik bir faction?
Hiç mi sunucum da oynamadınız?
Oynadınız da sistemlerimi görmediniz anlamıyorum..

VIP'ler ekonomide önde diye eleştirmekte ayrı bir gülünç durum.
VIP'lerin şu an tek artısı kiti ve viphamları oda bir zahmet olsun.
Onu da geçtim viplerin kitlerine oyuncularda 1-2 düşüğüne erişebiliyor.. Yani p10 vip setiyse adam p8'e çıkabiliyor..

Ekonomide önde olmalarının sebebiyse Rütbe atlama sisteminde aktiflik süresi önemli ve sunucu yeni olduğuna millet hemen tak diye rütbe atlayamıyor bu yüzden rütbehammaddeler de hemen para kasamıyorlar.

Keşke boş eleştiri atmak yerine benimle konuşsaydınız.
Tecrübeleriniz, maalesef size pek bir şey katamamış.​

lolq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Anlatışınız bana göre yanlış gelince nasıl anlayabileceğimi azıcık düşününce anlarsınız.
VIP'ler ekonomide önde, klasik sistemler ve klasik bir faction?
Hiç mi sunucum da oynamadınız?
Oynadınız da sistemlerimi görmediniz anlamıyorum..

VIP'ler ekonomide önde diye eleştirmekte ayrı bir gülünç durum.
VIP'lerin şu an tek artısı kiti ve viphamları oda bir zahmet olsun.
Onu da geçtim viplerin kitlerine oyuncularda 1-2 düşüğüne erişebiliyor.. Yani p10 vip setiyse adam p8'e çıkabiliyor..

Ekonomide önde olmalarının sebebiyse Rütbe atlama sisteminde aktiflik süresi önemli ve sunucu yeni olduğuna millet hemen tak diye rütbe atlayamıyor bu yüzden rütbehammaddeler de hemen para kasamıyorlar.

Keşke boş eleştiri atmak yerine benimle konuşsaydınız.
Tecrübeleriniz, maalesef size pek bir şey katamamış.​
Yine dediğim şeyi yanlış yerlere çekmişsiniz. Eleştirdiğim konu Ekonomi değil. Viphammadde, vipl'lerin kitleri falan değil. Sunucum farklı diyorsunuz. Ekonomide Vip'lerin galip geldiği tüm Türkiye faction sunucularından ne farkınız var? Yine aynı edit bölgesi, yine güç ve hız veren kafalar. Titanlar özelliği desen farklı falan değil. Farklı olan nedir? Onu bunu geçtim eleştirdiğim konuyu bile daha anlamazken tecrübeme laf etmişsiniz. Öneri sunduğum halde gelip burda ''boş eleştiri'' gibi kelimelerle kışkırtıyorsunuz. Yolunuz açık olsun. Artık ne kadar olabilirse.

RunHeavenTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz tamamen emek olarak saat
24.05.2021 15:00 tarihinde aktif olacak.

birçok yenilik ile karşınıza çıkacağız.

Detaylı bilgi ve güncellemeler hakkında bilgi almak için konumuzda bulunan discord sunucumuza katılın!​

RunHeavenTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Piyasadaki tek 1.16.5 ve özel sistemlere sahip Emek Faction Sunucusu!

Açılış: 24.05.2021 15:00

Detaylı bilgi için konuda bulunan discord sunucumuza gelmeyi unutmayın!

RunHeavenTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz Emek Faction olarak özel sistemler ile aktif!

IP: mc.hipernw.net
Discord ise konuda mevcut!​

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun basitliği ve tasarımı hoşuma gitti. Yine de modern factionların edit ve uzun kasılma süreleri olduğu sürece oynayasım gelmiyor.