Morpheus.nitrado.net | SKYBLOCK | COİN SİSTEMİ | KOYLUTİCARET | YAKINDA TEKRAR AÇILIYOR!

Sunucumuz Size Göre Nasıl?

• Süper

Kullanılan: 4 30.8%
  • İyi

Kullanılan: 0 0.0%
  • İdare Eder

Kullanılan: 1 7.7%
  • Ehh İşte

Kullanılan: 1 7.7%
  • Kötü

Kullanılan: 7 53.8%

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
1.7.x | Morpheus.batihost.com | 1.8.x

Sunucuda Lag Bulunmamakta! 4 GB RAM Bulunmaktadır.

7/24 Aktif
Sunucuda buglar %100 engellidir, Varsada söleyiniz!

Kırıktaş kazınca otomatik olarak envantere gelme!

İlgili Yetkili Kadrosu

3 Ada bulunmakta!

Her gün gerçekleşen çeşitli etkinliklerimiz mevcuttur!

Belirli Günlerde Otomatik Event!
Taş Kazarken Coin Gelme Sistemi!

KoyluTicaret Bulunmakta! Coinlerle İpeksi Kazma Vb Alabilme!
Yenilikler ve benzersiz
Skyblock eğlencesi sizleri bu sunucuda bekliyor!

Sunucumuzda alım yoktur!
Başka sunucularda kullandığınız şifreleri bu sunucuda kullanmayın, aksi takdirde hesabınız çalınabilir!
Eğer sunucuda MORPHEUS reklamını görürseniz, sorumulusu biz değiliz.

TheDarkLast ( KURUCU,PLUGIN,DESTEK )
Morpheus ( KURUCU,DESTEK )
Collapse ( ADMIN,BUİLDER,OYUN ICI DESTEK )

SPAWN

ADA BİLGİ
MARKET
KLASİK ADA
ÇİFT ADA
SİYAH ELMAS ADA

SPAWNDA OLAN ISINLANMA ALANLARI;
( Bilgi )
( VipBilgi )
( Market )
( Parkur )

Son düzenleme:

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beğenmedim fazla, sizi farklı kılan hiç bi' şey göremiyorum.

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Skyblock'un plugin paketi BetaCraft'ın sadece biraz editlenmiş. Faction'unda galiba AhmetMelihTR'nin. Süleyman'ın dediği gibi diğer sunuculardan hiçbir farkı yok.

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Başarılar Tarık.
Teşekkürler Sezer
Beğenmedim fazla, sizi farklı kılan hiç bi' şey göremiyorum.
Haklısın, Konuyu daha çok güncellicem aceleye geldi az bazı şeyleri eklemeyi unutmuşum, Yorumunuz için teşekkürler.
Haritayı ve paketi başka yerden alıp editlemişsiniz bunu herkes yapabilir gereksiz bir sunucu.
Builderimiz ben yaptım diye bana yolladı, Çalıntı mı bilmiyorum. Yeni spawn bakımda onuda sunucam, Yorumunuz için teşekkürler.

Skyblock'un plugin paketi BetaCraft'ın sadece biraz editlenmiş. Faction'unda galiba AhmetMelihTR'nin. Süleyman'ın dediği gibi diğer sunuculardan hiçbir farkı yok.
Faction'un Paketini Birzat Biz Yaptık AhmetMelihTR Paketinden Alınmadı Ama Sen Her Essentials'ı Türkçe Görürsen Herşeye AhmetMelih Dersen Sıkıntı Sende, Yorumunuz için teşekkürler.

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler Sezer

Haklısın, Konuyu daha çok güncellicem aceleye geldi az bazı şeyleri eklemeyi unutmuşum, Yorumunuz için teşekkürler.

Builderimiz ben yaptım diye bana yolladı, Çalıntı mı bilmiyorum. Yeni spawn bakımda onuda sunucam, Yorumunuz için teşekkürler.

Faction'un Paketini Birzat Biz Yaptık AhmetMelihTR Paketinden Alınmadı Ama Sen Her Essentials'ı Türkçe Görürsen Herşeye AhmetMelih Dersen Sıkıntı Sende, Yorumunuz için teşekkürler.
Her Türkçe Essentials'a AhmetMelihTR paketi demiyorum zaten. Tab list tasarımı, AhmetMelihTR paketindede böyleydi. O yüzden öyle dedim. Farkındaysan zaten ' Galiba ' kelimesini kullanmışım. Belkide bizzat size aittir.

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Her Türkçe Essentials'a AhmetMelihTR paketi demiyorum zaten. Tab list tasarımı, AhmetMelihTR paketindede böyleydi. O yüzden öyle dedim. Farkındaysan zaten ' Galiba ' kelimesini kullanmışım. Belkide bizzat size aittir.
TabList konusunda haklısın kardeşim, Değiştiricektim unutmuşum orayı bayadır en çok 1.7 ile takıldığım için, Yorumunuz içiniz teşekkürler

Sunucu gerçekten güzel, Başarılar..
Yorumunuz için teşekkürler.