Avatar Sunucusu - Elementlere Hükmet - Yepyeni Yetenekler [1.8x]

BenderAang

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
2014 ten Beri Pending Platformunda Uğraşıyorum ve ilgileniyorum ve Sizin gibi bir platformu o tarihten beri bekliyordum. Bunlardan KrosName Vardı Mesela Eskilerden bilen bilir..
Neyse Konuya Gelelim. Oyundaki Kullanıcı adım Aang ve Ateş büküyorum.Ve Mesaj Yazamaya Başladığımda konuşmanıza 0 saniye kaldı diye bir mute uyarısı veriyor..
Onu geçtim de admin bu mute olayını düzeltirsen Mükkemmel sunucu Eline Sağlık :) Matrix network adlı bir ingiliz sunucusunda admin dim alım varsa yani dert etmeyin projectkorra.com da Tanınmışlığım var ...

Kingmuho11

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucuya giremiyorum

özür dilerim değişik karekterler yapmıs kardeşim :))

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
2014 ten Beri Pending Platformunda Uğraşıyorum ve ilgileniyorum ve Sizin gibi bir platformu o tarihten beri bekliyordum. Bunlardan KrosName Vardı Mesela Eskilerden bilen bilir..
Neyse Konuya Gelelim. Oyundaki Kullanıcı adım Aang ve Ateş büküyorum.Ve Mesaj Yazamaya Başladığımda konuşmanıza 0 saniye kaldı diye bir mute uyarısı veriyor..
Onu geçtim de admin bu mute olayını düzeltirsen Mükkemmel sunucu Eline Sağlık :) Matrix network adlı bir ingiliz sunucusunda admin dim alım varsa yani dert etmeyin projectkorra.com da Tanınmışlığım var ...
Yorumlarınız için teşekkürler.

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server Efsane Türkiyede Böyle Serverler Çok Az Nadir bi Sunucu Çok Güzel Ben AtionPVP

Başarılar ^_^^_^^_^

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
jhanis chi Rehberi Yogagni Su Rehberi Bunlar Çok İyi Rehberler Ama Diyer Rehberler İlgisis -/b h yazıp bırakıyolar lütfen İlgilenin

Başarılar -_-

Arif Adlı oyuncu Rehberlige almanızı Öneririm bugun baya kişiye kombolar fln ögreti İyi Oyunlar Yeni Yetenekler Bekliyom :D İyi Oyunlar Server Efso

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
jhanis chi Rehberi Yogagni Su Rehberi Bunlar Çok İyi Rehberler Ama Diyer Rehberler İlgisis -/b h yazıp bırakıyolar lütfen İlgilenin

Başarılar -_-
Onlar öyle diyorlar doğru da diyorlar.Ama iyi oldukları yanlar da var.Örneğin hangi yetenekleri seçeceğini bilmiyorsun onların yeteneklerini /b copy ile al.Yeteneklerde takıldığın yerler var /b h ile de anlamadın onlara sor comboları yapamadın onlara sor yani boş işe yaramıyor.Ayrıca mute yetkileri falan var yetkililer olmayınca bazılarında jail var hile kullananları jaile atıyorlar.
Edit:Bu mesajı attım sonra ki dediklerine baktım :D Zaten toprak rehberliğine başvurdum o olmaz ise ateşe başvuracağım.

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tm -/b h Demesinler Demiyorum Bazı kombolar baktıgımda ingilizce oldugu için AZ kombolarda Gösterim Yardım Etsinler Güzel Başarılar Ha bide Ormanda herobrine Kafası Buldum Ne iş ? :D

Napiyimlanbe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaslar ben boyle sunucu nasil kura bilirim yani hangi mod ve ya hangi plugin kullaniliyor

TheTaylanPro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir sunucu. Element yetenekleri ve kombolarıyla çok konuşulacak.