LuckyMC | Rehber Alımları | Başvurular Yeniden Aktif!

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba dostlar!
2 aydır açık olan PvP bazlı sunucuma yeni ekip arkadaşları arıyorum.
Kafasına göre başvuru yapıp 1 gün girip 2 gün girmeyecek arkadaşlar ile işimiz yok.
Alımlar ben bitti diyene kadar aktiftir.

Başvuruda bulunmak için uymanız gereken/uyuyor olmanız gereken şartlar:
Eğer 14 yaşından küçükseniz, ekibimizde size yer veremeyiz.
Eğer küfür, argo kullanımına yatkınsanız ekibimizde size yer veremeyiz.
Türkçe yazım kurallarına uymuyorsanız, Türkçe bilginiz düşük seviyede ise ekibimizde size yer veremeyiz.
Günde 4 ila 8 saatlik bir sürenizi sunucuya ayıramazsanız ekibimizde size yer veremeyiz. Sunucu'nun hile koruması değişene kadar hileler çok sorun çıkartacak, aktif yetkililer olması çok önemli.
Eğer sunucuda hiç oynamadıysanız size ekibimizde yer veremeyiz.
Daha önce hiçbir sunucuda yetkili olma deneyiminiz olmadıysa ekibimizde size yer veremeyiz.

Sunucu adresi: eu.luckymc.org

Başvuru formu:
Kod:
Adınız ve Soyadınız:
Yaşınız:
Skype veya Facebook adresiniz:
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:
Hiç ban veya mute yediniz mi?:
Oyunculara nasıl davranırsınız?:
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:

Örnek form:
Kod:
Adınız ve Soyadınız: Alican Arslan
Yaşınız: 17
Skype veya Facebook adresiniz: Skype adresim: ali.mc90
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): mSquid_
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: Yaklaşık 2.5 yıldır.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Sunucuyu bu forumda 2 hafta önce keşfettim.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Bu forumda keşfettiğimden beri, yani 2 haftadır.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 8 verirdim, ufak hile koruması sıkıntıları ve lag sorunları dışında sunucu gayet iyi.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Evet, bir özel üyeliğe sahip oldum.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Daha önceden LifeMC, MorfinCraft, GreenPvP ve xFall gibi büyük sunucularda yetkili oldum.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet, gayet hazırım.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucunuzun yetkiliye ihtiyacı olduğunu biliyorum ve bende gayet iyi bir moderatörüm (yani böyle düşünüyorum) bu yüzden yetkili olmam gerektiğini hissediyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet, çoğu ekip üyesini tanıyorum.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Davranışlarım ve konuşma şeklim çoğu oyuncudan farklı.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hayır, yemedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Oyuncuların tamamına iyi davranırım, çoğunuda tanırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır, değilim.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet, iyi anlaşıyorum ve gelecektede öyle olacağını düşünüyorum.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Şu anda yok.
Başarılar.
Ali Arslan
LuckyMC Sunucu Sahibi​

Son düzenleme:

KancaZzZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Enes Demirci
Yaşınız:16
Skype veya Facebook adresiniz: enes demirci
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): botyk
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 3
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: yeni keşfettim
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: yeni
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 7
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Roes craft rehber bazı serverlede admin ve mod
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Yaz geldi okul bitti kesinlikle hazırım
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Yani ben yetkili olup sunucuda oyuncu değilde yardım etmeyi severim oyndığım sunucuda herkeze yardım ettim
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Anlaşırım çünkü her gün minecrafta yeni birisiyle tanışıorum ve kaynaşıyorum
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler? pvp de usta değlim ama sevilmeyen şeyleri sevdiririm
Hiç ban veya mute yediniz mi?: yani doğru sölemek istersem evet
Oyunculara nasıl davranırsınız?:En içten samimiyetle
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):yok oyunda kulanmam ama mesela skype de arkadaş arasında fazla değil ama biraz kullanırım
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:evet roes craft çok iyi anlaşmıtım o zaman 1 yıl önceydi okul başladığından bırakmıştım rehberliği
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: yani duruma göre değişir eksikleri veya bug düzeltirim

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Enes Demirci
Yaşınız:16
Skype veya Facebook adresiniz: enes demirci
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): botyk
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 3
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: yeni keşfettim
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: yeni
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 7
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Roes craft rehber bazı serverlede admin ve mod
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Yaz geldi okul bitti kesinlikle hazırım
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Yani ben yetkili olup sunucuda oyuncu değilde yardım etmeyi severim oyndığım sunucuda herkeze yardım ettim
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Anlaşırım çünkü her gün minecrafta yeni birisiyle tanışıorum ve kaynaşıyorum
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:pvp de usta değlim ama sevilmeyen şeyleri sevdiririm
Hiç ban veya mute yediniz mi?: yani doğru sölemek istersem evet
Oyunculara nasıl davranırsınız?:En içten samimiyetle
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):yok oyunda kulanmam ama mesela skype de arkadaş arasında fazla değil ama biraz kullanırım
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:evet roes craft çok iyi anlaşmıtım o zaman 1 yıl önceydi okul başladığından bırakmıştım rehberliği
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: yani duruma göre değişir eksikleri veya bug düzeltirim
Maalesef Türkçe bilginiz sunucumuzda çalışmak için yeterli değil.
Reddedildiniz.

kvNc_

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Kıvanç Azak
Yaşınız:14 yaşındayım.
Skype veya Facebook adresiniz: sonsuzoyunpvp - Facebook Kullanmıyorum.
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):kvNc_
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:3.5 yıldır oynuyorum.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:2 gün önce keşfettim.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:2 gündür.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır ,olmadım.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Hiçbir sunucuda yetkili olmadım.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet ,hem de çok.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:sunucuyu çok beğendiğim için ve oyunculara hizmet etmek istediğimden
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Elbette.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:İyi huylu , sevecen birisiyimdir.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Hayır.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:oyunculara nazikçe davranırım.Asla kaba hareketlerde bulunmam.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Asla kullanmam.Kullananları uyarırım.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Elbette.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Savaşta olan bir oyuncunun savaş kaçmasını engelleyebilmek.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Kıvanç Azak
Yaşınız:14 yaşındayım.
Skype veya Facebook adresiniz: sonsuzoyunpvp - Facebook Kullanmıyorum.
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):kvNc_
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:3.5 yıldır oynuyorum.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:2 gün önce keşfettim.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:2 gündür.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır ,olmadım.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Hiçbir sunucuda yetkili olmadım.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet ,hem de çok.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:sunucuyu çok beğendiğim için ve oyunculara hizmet etmek istediğimden
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Elbette.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:İyi huylu , sevecen birisiyimdir.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:oyunculara nazikçe davranırım.Asla kaba hareketlerde bulunmam.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Asla kullanmam.Kullananları uyarırım.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Elbette.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Savaşta olan bir oyuncunun savaş kaçmasını engelleyebilmek.
Reddedildiniz.

RoWTeeN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
((Yorum silindi))

Son düzenleme:

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Emre ****
Yaşınız:13
Skype veya Facebook adresiniz:Özelden veririm
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):EmreRS
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:Saymadım ki
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Bugün ama bayada sevdim iyicede öğrendim
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:30dakika önceden beri oynuyorum
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Çaylak :D
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Şimdi saysam bitmez
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Çok hissediyorum
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Ne diyebilirimki Yardım etmeyi seven biriyim ayrıca sizin servernizdede Yetkili olmaktan gurur duyarım
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Zaten sizi tabik ediyodum anlaştığımı düşünüyorum zaten az kişisiniz ekibiniz Anlaşırım kolaylıkla
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Çoğundan ayıran özellik ADALET-TECRÜBE-BİLGİ
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Yedim ama haksız yere yada sebebsiz yere mesela sunucuda bakım var diye sınırsız ban yedim
Oyunculara nasıl davranırsınız?:İyi davranırım
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Argo bazen ama söz olarak kullanırım yazıya pek fazla yansıtmam çok nadir
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:tabii ki
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Şuanlık sadece Hileler eklemek isteiğim anti hile pluginleri :D zaten var sunucunuzda ama lazım bence
Reddedildiniz.

R3kter_en

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Eren Vergil.
Yaşınız:14
Skype veya Facebook adresiniz:Skype:erenvgl
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):zFlowEren
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:3 Yıldır.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Kurucu ile arkadaştım (Ali) sunucusunun reklamını yaptı bende bir bakayım diye girmiştim.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 6 Aydan beri.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 8
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır olmadım.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Faction Skyblock serverlerinde builder ve admin olarak görev yaptım.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:6 Aydan sonra olsun artık :).
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Zaten bu serverde 4-5 saat oynuyorum birde modum olsa güzel olur.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:pvP` im ve sunucudaki aktifliğim.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Mute yemiştim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: İyi davranırım başkalarına ve yetkililere küfür ederlerse uçan mute kapıdadır.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Yok.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Uyum sağlayacağımı düşünüyorum.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı? Oto Mute çünkü sunucuda ben durursam oto muteye iş düşmez.

Son düzenleme:

GorkemAlp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız ve Soyadınız:Görkem Alp
Yaşınız:15
Skype veya Facebook adresiniz:live:ezeeeel1
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):GorkemAlp
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:4 yıldır
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 20 gün önce
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:20 gündür
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Evet : Şuanda VİP 'm
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Kendi Sunucumda Yetkili oldum kodları vs biliyorum.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet,Herzaman :)
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucuya Katkım olsun istiyorum zaten vip almıştım :)
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet Anlaşırım kimseyle küs değilim ali abi ve yunus beni tanıyor Modlarla flnda konuşuyoruz.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: MOD Luk yapabilcek kapasiteye sahibim umarım olurum,Sw de oyuncuları sürekli uyarıyorm yetkili olmasamda.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Evet yedim ama 1 kere oda ztn yanlış anlaşılmaymış.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: iyi kalpli sevecen asil :D
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): 1000/1 kullanırım
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Hack koruma sistemini kaldırmak isterim ve Rank sistemini Gold,emreal,diamond ve points olarak ayırabilirz kille göre değil. İnşallah olurum :)

Pesleke42

RedStrafe!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Evet : Şuanda VİP 'm
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Kendi Sunucumda Yetkili oldum kodları vs biliyorum.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucuya Katkım olsun istiyorum zaten vip almıştım :)
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet Anlaşırım kimseyle küs değilim ali abi ve yunus beni tanıyor Modlarla flnda konuşuyoruz.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: MOD Luk yapabilcek kapasiteye sahibim umarım olurum,Sw de oyuncuları sürekli uyarıyorm yetkili olmasamda.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Evet yedim ama 1 kere oda ztn yanlış anlaşılmaymış.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): 1000/1 kullanırım
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Hack koruma sistemini kaldırmak isterim ve Rank sistemini Gold,emreal,diamond ve points olarak ayırabilirz kille göre değil. İnşallah olurum :)
Cümlelerin sonuna,nokta (.) koymayı unutmuşsun.Reddedilmeden hatırlatayım.

ErolÇelik

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Erol Çelik
Yaşınız:14
Skype veya Facebook adresiniz:★★★ ErolPvP ★★★
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):NoHackJustErol
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:4 yıldır oynuyorum 1 yılını survival oynayarak 3 yılını ise PvP oynayarak geçirdim.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Yaklaşık 2 Hafta Önce.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:2 Haftadır.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:8
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Genellikle ortak kurduğumuz serverlarda yetkili oldum.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Sunucunuz çok güzel ve bende bu sunucuyu daha güzel yapmak istiyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:oyuncu şeklim çoğu oyuncudan farklı.Herkese iyi davranırım.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:İyi Davranırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Nadiren.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Evet.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:BuildUhc,SG,Rank Sistemi Vb.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Hem hile kullanıyorsun, hem yalan atıyorsun. Gerekli ciddiyete sahip değilsin.

BeyzanurBEE

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Beyza Usta
Yaşınız: 14
Skype veya Facebook adresiniz: Skype : Live : Beyza329 İsim Beyza ZezeCookie Yazar.
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): Bad_Girly
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 5 Yıldır Oynamaktayım.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 1 Gün Önce
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 5 Saat Önceden Beri
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 9
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Bu Sunucuda Hayır Ama Diğer Sunucularda Oldum.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Legendary Craft,Soul Craft,Kitpvp Serverinde
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Hissediyorum,Ve Kendimi İşime Verebileceğime İnanıyorum.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Adaleti,Hoşgörüyü,Dostluğu Sağlayabileceğime İnandığım İçin.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Anlaşabilirim Buna İnanıyorum.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Argo Söz Kullanmam, Kötü Davranış Sergilemem, Önyargılı Hiçbirzaman Olmadım Olmam.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hayır, Yemedim Çünkü Herzaman Güvenilir Ve Adaletliyimdir.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Saygılı Davranırım, Bütün Sorularına Cevap Veririm.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır, Ağzıma Bile Almam.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet, Anlaşabilirim.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Hayır, Çünkü Şuanlık Sunucunuz Dört Dörtlük.