Yardım Minecraft Yerel Ağda Paylaş Hata Lütfen Yardım Edin

furkan 99103

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben kardeşimle birlikte mine craft oynamak istiyorum fakat yerel ağda paylaş dedikten sonra her seferinde
ip :0.0.0.0:2312 gibi çıkıyor ve diğer bilgisayardan yazdığımda girmiyor sorum şu nasıl 0.0.0 gibi olmadan 2
kişilik oynayabilirim.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadas sen tek kisilige girdikten sonra esc ye basip lani aç dedinmi ondan sonra çoklu oyuncuda cikmasi lazim diger pcde o olmadan 2 kisilik oynamak için hamachi ag kurabilirsin kolaydir kurmasi

furkan 99103

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadas sen tek kisilige girdikten sonra esc ye basip lani aç dedinmi ondan sonra çoklu oyuncuda cikmasi lazim diger pcde o olmadan 2 kisilik oynamak için hamachi ag kurabilirsin kolaydir kurmasi

Kardeş onu da yaptım bu sefer de diğer bilgisayar girmio ben girebiliyorum

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
http://minecraft.net/download
asdasdasd.png

indiriyosun bi kalasöre sürükleyip açiyosun
orda çalisinca sagtaki kisimda % ile yükleme yazar bitmesini bekle sonrada kapa o programi
o klasörde server.properetes diye bi belge olacak ona sagtikla ve birlikte aç de not defteri olarak aç
asdasdasd.png

burdaki ayarlari yap server İP kisminada kendi İP ni yazve kaydet
sonra klasördeki Minecraft_Server dosyasini çalistir serverin açilmis oldu
oyunu aç çoklu oyuncuya gir dogrudan baglan a tikla ve İP oraya yaz girecektir

Ege KANDEMİR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben denetim masasından geçici ağ kurdum onun IP si var mı varsa nasıl bakıcam?

keromega

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yerel ağda paylaş diyorum nasıl yapıcam anlamadım diğer bilgisayarda giremiyor nasıl olacak diğerbilgisayard a bizim evde bizim intarnete bağlanık off

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
yerelagda paylas dediginde ayni agi kullanan yani ayni modemi kullanan bigisayarlarda girebilir yani modem internet agin yoksa olmaz

oguz74

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben yerel ağda paylasinca kendikime giremiyom[DOUBLEPOST=1369579549,1369579449][/DOUBLEPOST]
Bu sorun çoğu kişide var güvenlik duvarını etkisizleştirirsen kardeşin girebilir

ben mi etkisisleştircem yoksa açanmi[DOUBLEPOST=1369579614][/DOUBLEPOST]
yerelagda paylas dediginde ayni agi kullanan yani ayni modemi kullanan bigisayarlarda girebilir yani modem internet agin yoksa olmaz

ayni modemi kullanan girebilir diyon ama ben kendim sunucu ekleye ipi yazinca bende gğremiom[DOUBLEPOST=1369579730][/DOUBLEPOST]
Ekli dosyayı görüntüle 13184
orda çalisinca sagtaki kisimda % ile yükleme yazar bitmesini bekle sonrada kapa o programi
o klasörde server.properetes diye bi belge olacak ona sagtikla ve birlikte aç de not defteri olarak açEkli dosyayı görüntüle 13185

bizim crackli permium değiliz[DOUBLEPOST=1369580281][/DOUBLEPOST]
Ekli dosyayı görüntüle 13184
o klasörde server.properetes diye bi belge olacak ona sagtikla ve birlikte aç de not defteri olarak açEkli dosyayı görüntüle 13185

ben denedim olmuo[DOUBLEPOST=1369580458][/DOUBLEPOST]bende craxh report verio nie kine