Rabisu Peygamber Sabrı içerir.

leonardo41

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rabisu
sunucumda bir nedenden dolayı rabisuya geçmek zorunda kaldım ve bir koruma için vds sunucu almam söylendi bunu söyleyen canlı sohbetden ferhat beydi ilk başlarda koruma 10 tl dedi ama size ücretsiz yaparız dedi daha sonra batuhan bey öyle bir ücret almıyoruz dedi bende güvendim 5 gb vds sunucu aldım
kurulum 1 saat ile 48 saat arasında olucak dedi ve bu çok uzun bir süre 2 gün boyunca kurulmasını bekledik
kuruldu hadi eyvallah
daha sonra dedimki ben bu makineye 1gb lobi 1gb bungecoord 3 gb sunucuma vermek istiyorum
ticket attım nasıl kurarım diye bilgi almak için

dosyaları ayarladık zaten ayarlıydı lobi ve normal sunucum için her şey hazırdı
bekle bekle cevap gelmeyince aradan 12 saat geçti

daha sonra cevap geldi

Daha sonra olayın koptuğu yere geliyor

nasınırsız o destek ekibindeki adam gitti yerine konuyu hiç hakim olmayan biri geldi

sunucu alırken zamanınız kıymetli diyor kaç gündür bekliyorum tslerine gittiğimde ts de duruyorlar ama galiba gizli duruyorlar gözükmüyorlar

ben bu konuda para iademi talep ediyorum.
@batihost.com
iade talebi gerçekleşirse hani sanmıyorum ama sizde böyle bir sıkıntı varmı amacım şu bot sunucuya girmeden lag yapıp lobiyi çökertiyor ve girişler kapanıyor sunucu close oluyor sizde bunun koruması mevcutmudur eğer mevcutsa size geçmeyi planlıyorum.

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bot koruması olarak makinenin iplerini yurtdışına kapatıyorlar.
Birçok bot yurtdışından geliyor seni rahatlatacak emin ol.

Rabisu işte ne yapacaksın :/
Zaten @batihost.com 'a geç rahatlığı hissedeceksin !

Renacr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Madem sabırsızsın. adamlara yaptırmak yerine git kendin öğren anında bitir
bungeecord 3 dakikada bağlanabilecek bir sistem madem destek talebine cevap veren kişiyi beğenmedin "beni başka minecraft yönetim ekibiyle ilgilenen kişiye aktar" diyebilirsin. orada çalışan batuhan ve ferhat bungeecord işlerinden iyi anlıyor. zaten bot atıyorlarsa ferhat bunu halleder ferhat bilgilidir bu konuda.

adamlar sadece sana vds kurmuyor. sadece senin destek talebine cevap vermiyor.
bu arada bilgin olsun bungeecordu çakmalobiyi ve asıl sunucuyu aynı makineye kurarsan bot atıldıgında asıl sunucu gine çöker.
rabisunun gamepanelinde bot koruması var diye biliyorum. böyle konular açıp teamspeak adreslerinde yetkili bekleyip sorup soruştursaydın hatta sunucunu açmadan önce değiştirmeyeceğin firmayı belirleyip orada sürekli kalsaydın ve bilgi alsaydın bu tarz sorunlar da yaşamazdın.

Rabisu para iadesi yapmıyor.

leonardo41

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sonuçtan bağımsız olarak arkadaşınızla sohbet etmiyorsunuz. Cevap verip, 5 dakika sonra hemen cevap vermesini beklemeyin.
aynen 12 saat beklemek 5 dakikaye eşit düşüyor

Madem sabırsızsın. adamlara yaptırmak yerine git kendin öğren anında bitir
bungeecord 3 dakikada bağlanabilecek bir sistem madem destek talebine cevap veren kişiyi beğenmedin "beni başka minecraft yönetim ekibiyle ilgilenen kişiye aktar" diyebilirsin. orada çalışan batuhan ve ferhat bungeecord işlerinden iyi anlıyor. zaten bot atıyorlarsa ferhat bunu halleder ferhat bilgilidir bu konuda.

adamlar sadece sana vds kurmuyor. sadece senin destek talebine cevap vermiyor.
bu arada bilgin olsun bungeecordu çakmalobiyi ve asıl sunucuyu aynı makineye kurarsan bot atıldıgında asıl sunucu gine çöker.
rabisunun gamepanelinde bot koruması var diye biliyorum. böyle konular açıp teamspeak adreslerinde yetkili bekleyip sorup soruştursaydın hatta sunucunu açmadan önce değiştirmeyeceğin firmayı belirleyip orada sürekli kalsaydın ve bilgi alsaydın bu tarz sorunlar da yaşamazdın.

Rabisu para iadesi yapmıyor.
Ts sunucularında en az 4 saat bekledim tık yok
ferhay bey bana satışı sağladıktan sonra hiç canlı desteğe gelmedi batuhan bey anlıyor diyorsunuz teamwiwerden bağlandığında benimde bilgim yok diyip saçma sapan klasörler kurdu ve bıraktı eyüp bey bakıcak dedi ve sonuç hüsran
amacımız şu bungecoord bağlamayı bilmiyorum bu doğal bir şey ama adama sorduğumda biz kurucaz dediğinde demekki adamlar bizim kurmamızı istemiyor düşüncesindeyim ayretten ferhat bey makineyi bozmasınlar felan diye bazı kurumları biz yapıyoruz dedi onların içinde olduğunu düşündüm
ferhatbey ayretten bana bu paketi önerdi kendim sorunu söyledim bu paketin ideal olduğunu söyledi
12 saat boyunca sıra bize gelmiyorsa demekki bir sorun vardır hocam.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hocam lütfen dikkatli okuyun. Fark edileceği üzere arkadaşın bir dediği bir dediğine uymuyor. Başta lobinin gerekli olduğu konusunda ısrarcı olmuş ancak 2-3 satırlık bir konuşmadan sonra hazır olduğunu iddia etmiş. BungeeCord configi verilmesi teklif edilmiş, kendi configiniz olduğu gerekçesiyle reddetmişsiniz. Siz derdinizi bizlere düzgün anlatamadığınız sürece böyle karışıklıklar elbette olur.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her şeyi hostingden beklemek mantıksız, bilgin olmadan sunucu açıyorsan hostingin sadece sana hizmet vermediğinide bileceksin.
Aylardır rabisudayım, 1 gün bile Eyüp abinin veya başka bir ekip üyesinin attığım tickete sebepsiz yere geç cevap verdiğini, sorunuma yardımcı olamadığını görmedim.
Hiç bilgisi olmayan birine bir konuyu anlatmak, öğretmek çok zordur. Sonuçta herkes öğretmen değil. Rabisu işini iyi yapıyor, bunu bir şey bilmeyen 2 3 kişinin inkarı değiştirmez.

leonardo41

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adam hakli açin arayi

Kardeşim af edersinde burda sen haksizsin bu adamlar senin bungeni kurmak zorunda deiller herkezin kurmaya kalksalar adamlar kafasini kaldiramaz . burda senin yapman gereken şey youtube ye girip bilgi olman bu kadarda mal olmayin.
o zman desinler siz kurun ama adamlar biz kurucaz dediler ve extradan 1 koruma daha olduğu için ben bungecoordu ellemedim ferhatbeyde makineyi bozuyorlar diye başkalarına bırakmıyorz dedi makine lunix olxuğu için

Hocam lütfen dikkatli okuyun. Fark edileceği üzere arkadaşın bir dediği bir dediğine uymuyor. Başta lobinin gerekli olduğu konusunda ısrarcı olmuş ancak 2-3 satırlık bir konuşmadan sonra hazır olduğunu iddia etmiş. BungeeCord configi verilmesi teklif edilmiş, kendi configiniz olduğu gerekçesiyle reddetmişsiniz. Siz derdinizi bizlere düzgün anlatamadığınız sürece böyle karışıklıklar elbette olur.
ben orda eklentilerin hazır olduğunu belirttim lobinin değil
ayretten skype istedim dün akşam 12 saat geçti yanıt geldi dedi ama yanıt boş bir yazı yok

Arkadaş gereken cevapları vermiş , Kötülemenin bir manası yok.
sizinde hayatınızdan boş yere 5 gün çalınsın hadi bekletilsin diyim sizde dersiniz kötülemenin manası yok.

@GameKingTr59
Ayrıca beni takmıyor dediğin kısımda kendisi 22:10 saatinde yazmış, sen ise 6 dakika sonra yazmışsın. Kötülemenin alemi yok sen yanlış gelmişsin.
beni takmıyor kısımda siyah kutuya aldığım kısmı kasdettim iyi bakın.

Adam hakli açin arayi

Kardeşim af edersinde burda sen haksizsin bu adamlar senin bungeni kurmak zorunda deiller herkezin kurmaya kalksalar adamlar kafasini kaldiramaz . burda senin yapman gereken şey youtube ye girip bilgi olman bu kadarda mal olmayin.
Şunuda eklim diyelim bungecoord kurmak zorunda değiller ama alt alan adı vermek zorundalar ve o bile verilmedi iyi günler alt alan dediğin xxx.rabisu.com bu bile verilmedi