1.12.1 - ElythsOnline MMORPG | Çok Yakında | Level, Sınıf, Zindanlar, Profil, Sandıklar Ve Fazlası!

Sürümün 1.12.1 Olması Sence Nasıl?

• Gayet iyi. Türkiye'nin yeni versiyonlara geçmesi lazım.

Kullanılan: 24 88.9%
  • Hayır iyi değil, beğenmedim.

Kullanılan: 3 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
- Map
Baya bir ilerleme katettik. Neredeyse bitmek üzere.

- Binek sistemi
Binek sistemi tamamlandı belli bir levelden sonra at menüsüne erişebileceksiniz..

- Zindan sistemi

GUİ menüsü hazır, fakat zindanlar henüz yapılıyor.

- Gelişmiş hile sistemi

şu an makroyu dahi engelliyoruz, sunucu 1.8 PVP'si.

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maplerin yapımına devam ediliyor...

Tüm yorumlarınız için teşşekürler.

xHunterK1nq

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burada oynamayı çok isterim. Ne zaman açılıyor bu gün açılır mı? tam bir tarih verebilir misiniz?

ExS

En iyi cevaplar
0
Açılış tarihimiz yarın verilecek.

- Map

İlerlememiz sürüyor, neredeyse bitecek diyebiliriz.

- Görevler

Arkadaşlar bu gün 1. görevimizi hazırladık, normalde günde 3-4 görev ayarlayabiliriz sıkıntı yok ama bu gün ilk olduğu için biraz yavaş ilerledik.

Şimdilik güncellemeler bunlar. Ayriyeten birde her hafta versiyon güncellemeleri yapmayı planlıyorum. Örnek olarak V1 olarak açılacağız her hafta V1.1 V1.2 gibi ilerleyecek. Yani her zaman haftalık olmayabilir büyük güncellemeler aylar bile sürebilir. Bunları yaparken sizleri hiç rahatsız etmeden deneme sunucumuzda yapacağız.

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu harika olmuş,
Haritalar v.s her şey çok iyi.
Sürüm 1.12 olması cidden çok iyi.
fakat 5gb ram neye yetecek bilinmez.
1.12 server kullanıyorsunuz biraz zorlayacağını biliyorum. biraz az gibi geliyor ram.
başarılar
yapma gözünü seveyim, 5 gb neyleine yetmez yapmayın böyle şeyler
algı operasyonu yaratmayın :D
5 gb miss gibi de yeter, artar eğer adam gibi düzenleyip optimize edilmiş bir sunucu ise.

• Beğen
Reactions: ExS

ExS

En iyi cevaplar
0
Tarihi bekliyoruz :D
İlk önce Discord sunucusundan ve siteden duyurulacak :)

Bu arada sunucuda lag olması gibi şeyler imkansız denebilir, her şeyi ona göre ayarladık. Eğer o tür şeyler olursa anında 3 GB ram daha veririz :)

Son düzenleme:

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İlk önce Discord sunucusundan ve siteden duyurulacak :)

Bu arada sunucuda lag olması gibi şeyler imkansız denebilir, her şeyi ona göre ayarladık. Eğer o tür şeyler olursa anında 3 GB ram daha veririz :)
Ram fazla olunca lagın olmayacağını sanan kesimsiniz... Spigot ayarları ne kadar optimize edilmiş ve düzenli, bukkit ayarları ne kadar optimize edilmiş ve düzenli, eklentiler ne kadar düzenli, skriptler ne kadar düzenli... 5 gb ram fazla size bile, gerçekten fazla. Artacaktır ram, fazla ram e ihtiyaç yok tabii ki düzenli bir sunucu ise.

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ram fazla olunca lagın olmayacağını sanan kesimsiniz... Spigot ayarları ne kadar optimize edilmiş ve düzenli, bukkit ayarları ne kadar optimize edilmiş ve düzenli, eklentiler ne kadar düzenli, skriptler ne kadar düzenli... 5 gb ram fazla size bile, gerçekten fazla. Artacaktır ram, fazla ram e ihtiyaç yok tabii ki düzenli bir sunucu ise.
Aynen öyle bir ön yargı ile yaklaşım mevcut yorum için teşşekürler.

MrTeenLe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açılış tarihini bekliyoruz :)

ExS

En iyi cevaplar
0
Haklısın her şeyi rama bağlıyoruz zaten Minecraft için cpu önemli..

Ha birde ram da tam olarak çöp değil :D