Sanal Yaşam | Gerçek Hayat Simülasyonu | Silah,Meslek,Sınav Ve Fazlası

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yetkililere yardım edince bedava eşya demek... mantıklı.

aLoneX

help me
En iyi cevaplar
0
Ram geliştirilmezse TPS de düşer ve sunucu ölür, Başarılar.

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu arada bir şey olursa yardım edebilirim 'belki'.
Ram lazım..Sunucu saldırı yerse kötü olur..
o zamana kadar vip alınabilirmi onda şüphem var sonuçta birçok 'Türk' arkadaş sunucuların açıldığı gün saldırı yapıyor.
kaldı 12 gün :D

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucu olacak gibi duruyor, başarılar.

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu arada bir şey olursa yardım edebilirim 'belki'.
Ram lazım..Sunucu saldırı yerse kötü olur..
o zamana kadar vip alınabilirmi onda şüphem var sonuçta birçok 'Türk' arkadaş sunucuların açıldığı gün saldırı yapıyor.
kaldı 12 gün :D
Valla sunucu saldırı yerse bir şey yapamam. Sadece o insanları -müslüman olduğunu söyleyip insanların hakkına giren insanlar- Allah'a havale ederim.
Güzel bir sunucu olacak gibi duruyor, başarılar.
Teşşekkür ederim. Sizi aramızda görmek isteriz. :)

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu tasarımı ve haritalar gerçekten çok başarılı. Fakat haritayı sıfırdan açar açmaz gelen orman biyomunu neden parkın içinden geçen nehir diye yutturmaya çalıştın onu pek anlayamadım.

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı ve haritalar gerçekten çok başarılı. Fakat haritayı sıfırdan açar açmaz gelen orman biyomunu neden parkın içinden geçen nehir diye yutturmaya çalıştın onu pek anlayamadım.
İlk önce sağol yorum yaptığın için ama şunu söylemek isterim haritayı ben yapmadım. Bizim adminimiz yapmış ve girdiğimde ortalık düzdü orman biyomu yoktu. Sonra ki zamanlar da haritayı üstten çekince görürsün...

Merhabalar ben Murat;
Bir kaç gündür harita üzerinde çalışmaya başladım. Hastane, ,üniversite , evler , apartmanları yaptım. Ayrıca Karakolu ve park ı yeniledim. Harita sınırları dağlar ile örtülüydü onları geri alıp az da olsa orman yaptım. Böylece map cam ile değil biraz daha gerçekçi bir şekilde sonlandırıldı. Sistemler açısından araba dışında genel sistemler hazır. 15 Kasım'a yetiştirmeye çalışıyorum. Discord sunucumuza gelip son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz!
https://**********/E5cyQSq

(sansürlü yeri silip yerine "**********" yazacaksınız)

HollyWood

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bizim serverlere girip boş konuşup kendini banlatıp sonra gelip bu forumda konularımıza boş mesaj atıp kötüleyen kişi bizim serverin buildiyle ve bi farkı olmadan olarak acıcak belli oluyor :D -KEPO -SkyLordRS - Enes - ByÖmer :)

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bizim serverlere girip boş konuşup kendini banlatıp sonra gelip bu forumda konularımıza boş mesaj atıp kötüleyen kişi bizim serverin buildiyle ve bi farkı olmadan olarak acıcak belli oluyor :D -KEPO -SkyLordRS - Enes - ByÖmer :)
1-Boş konuşmadım, eleştirdim.
2-Kötülemedim , gerçekleri söyledim.
3-Bu buildler daha yapım aşamasında ve bi spoiler biz şehri surlarla değil, orman ve dağlarla kapattık.Ayrıca şunu belirtiyim, sizin şehriniz gibi bizim ki 2-3 bina koyup (onlar da 2-3 katlı) alın şehir yapmayacağız. Adaletsizlik olmasın diye bir sürü sistem kodlayacağız.
4-Değişiklik yok derken? Ben en azından sizin gibi her şeyi hazır pluginler yardımıyla yapmıyorum.

OzanalpTR

Real Life | RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fikri Sanki Siz Düşünmüş Gibi Yaptığınız İçin Beğenmedim.