Sanal Yaşam | Gerçek Hayat Simülasyonu | Silah,Meslek,Sınav Ve Fazlası

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Sunucunun açılmasını bekliyorum açıldığında göz atacağım (RPG türü sunucuları seviyorum), başarılar dilerim :)

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun açılmasını bekliyorum açıldığında göz atacağım (RPG türü sunucuları seviyorum), başarılar dilerim :)
Sağolun. Gelişmelerimizi Discord adresimizden anlık olarak bakabilirsiniz

Fikri Sanki Siz Düşünmüş Gibi Yaptığınız İçin Beğenmedim.
Mantığı bulamadıysan cevap vereyim. O zaman her şeyi kendimiz bulup yapmamız lazım. Hatta sen MC de oynuyorsan ve "Ben MC oynuyorum" dersen bende sana "Sanki MC yi oynayan ilk kişi sensin" dememle aynı mantık. Sırf sunucuyu kötülemek için saçma sapan yorumlar yapacaksan hiç gelme.

HollyWood

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yapılar bize aittir diyorsun intarnette var mesela o karakol

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yapılar bize aittir diyorsun intarnette var mesela o karakol
Akıl ve mantık çerçevesi içinde soruyorum. Burası MC ne bekliyorsun? Bende yaptım benzemiş hatta tıpatıp aynı olabilir. Bu yapıları bizim yapmadığımız anlamına mı geliyor? Daha pluginleri bile ayarlayamayan adam gelmiş burada bana laf söylüyor. Sadece sessizlik...

HollyWood

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
benhic server acmadım kardeim sadece admindim plugin skript ben yapmadım :) aklıdna olsun bu arada 15 kasım oldu nerde ip :D

HollyWood

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
15 kasım dedin :) 20 kasımdada 25 dersin bu arada kepo server kuruyor ipi vereym istersen gel bak yapımda 46.20.1.66:1130

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
15 kasım dedin :) 20 kasımdada 25 dersin bu arada kepo server kuruyor ipi vereym istersen gel bak yapımda 46.20.1.66:1130
Kepo ya söyle, bir daha ona yardım etmeye çalıştığımda en azından cevap versin. Ayrıca konuyu burada kapatırsan sevinirim. Konumu kirletiyorsun. :ciddi: Ayrıca 20 Kasım da 25 dersem emin ol ki bir sebebi vardır. Ben keyfi bir sebepten süreyi asla ertelemem. Oyuncularımıza güzel bir ortam sunmak içindir tüm yaptıklarımız.
Ayrıca bu konuları konuşmak istersen seni Discordumuza bekleriz.

HollyWood

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
skypen varmı varsa yazarmısın ulaş bize veya serverimize gel 2dk

bir şey ögrendim sen yahyanmın skriptriymişsin ekipten kovulmuşsun yaşın 13 ve skritplerin hepsi alıntıymış zaten yaşın en başından beri belliydi bu arada park nehri güzelmiş karakolda bizim serverdei aynısıydı ve intarnette var neyse yahya yeni server acıyor kepoda acıyor sanmıyorum senin serverinin tutucagını başarılar

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

bir şey ögrendim sen yahyanmın skriptriymişsin ekipten kovulmuşsun yaşın 13 ve skritplerin hepsi alıntıymış zaten yaşın en başından beri belliydi bu arada park nehri güzelmiş karakolda bizim serverdei aynısıydı ve intarnette var neyse yahya yeni server acıyor kepoda acıyor sanmıyorum senin serverinin tutucagını başarılar
1-Discord var.
Yahya abiye yardım ediyordum. Sonra yardım edememeye başladım ve yetki istemedim. Yahya abiye güvenirim arkamdan konuşacağını sanmam. O sana "AB" değiştir sen ise "ZY" anlamışsındır. Bu arada yaşım 13 değil. Bir yıl önce bir yerde 14 yaşındayım yazdım. Sende bunu görüp "Kesin 1 yaş büyültüyor" deyip 13 yazmışsındır. Yaşım 15 ve bu da önemli değil. Sizin karakolun aynısı değildi, kendi elimde sıfırdan yaptım.Ayrıca başkalarının sunucu açması beni ilgilendirmez. Kepo açmış ya da Yahya abi amacım insanlara seçenek sunabilmek. Zaten bunu konuşmuştuk, GreenRP ile herhangi bir sıkıntı çıkmamıştı. Konumu kötüleyeceğine git biraz sunucuna çalış , burada ben kavga ortamı yaratmak istemiyorum. Sırf rakip bir sunucu olduğu için böyle davranıyorsun.

AhsenBozkurt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

HollyWood sen doğarken 15 veya 16 yaşındamı doğdun? insanların yaşları seni ilgilendirmez ve burada kavga başlatamassın.

Ve bu arada sizin sunucunuzdan alıntı değil hiçbiri bazıları olabilir ama o kadar fazla değil. Adam kendi emeğiyle yapıyor sen burda onu kirletiyorsun. Ayıp

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:şapka:Yenilenmiş Karakol:şapka:

:yıkıl:Anket Eklendi:yıkıl:

+Konu Güncel!

:şapka:Hastanemiz:şapka: