Garantili telefon önerisi

z0rinizm

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Esenlikler...

Elimdeki 2014 model Samsung Galaxy Alpha artık bana uygun bir telefon değil. Kasmaya, ısınmaya ve en önemlisi bataryası çok çabuk bitmeye başladı. Batarya değişimi yapmama rağmen Samsung'un özen göstermeyip Android 5.0.1'da bıraktığı telefon, 20nm işlemcisiyle bataryayı adeta sömürüyor. %50 ekran parlaklığında ve güç tasarrufu modunda bir el Mobile Legends atıyorum, %30 şarjım gidiyor. Her zaman yanımda powerbank taşımak istemiyorum.

Distribütör garantili telefon istemiyorum. Ben elimdeki cihazı insan gibi kullanmadığım için mutlaka en az bir kez garantiye göndermek zorunda kalıyorum. Distribütörün garantisine de güven olmaz.
1500-2000 lira arası bir telefon uygun olur. Sizin kullandığınız bu fiyat aralığında telefonunuz varsa görüşlerinizi ve neden alıp almamamı söyleyiniz.

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kaliteli bir telefon'da alsan telefon gibi pil ile çalışan cihazlarda kart ve 2d resimli oyunlar dışında oyun oynamanızı önermem.
Bu tarz oyunlar telefonun pil ömrünü çürütüyor. Isındığı için diğer malzemelere etki ediyor.
Yeni telefon alacaksanız oynadığınız oyunların telefonu yormayacak oyunlar olmasını öneririm.

Heraldic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Samsung J7 önerimdir (kullandığım) veya A7 2017 önerimdir.
J7 telefonumda hiç oyun yok, genel olarak yazılım programları vs. bulunuyor kasma yaşamadım.
İlk aldığım vakit uzun bir süre şarjda bıraktım, gece şarja bıraktım sabaha kadar alışsın :D

Hızlı şarj doluyor, en geç 1,5 saat içerisinde fulleniyor şarj. Oyun yüklemiştim ilk aldığım günlerde, mağazada gördüğüm en ağır savaş oyununu yükledim ve çok rahat oynadım tabii sonra sildim. Oyunlar aslında telefonlar için değildir (string bazilari_haric = 'para':), tablet oyunlar için idealdir.

z0rinizm

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kaliteli bir telefon'da alsan telefon gibi pil ile çalışan cihazlarda kart ve 2d resimli oyunlar dışında oyun oynamanızı önermem.
Bu tarz oyunlar telefonun pil ömrünü çürütüyor. Isındığı için diğer malzemelere etki ediyor.
Yeni telefon alacaksanız oynadığınız oyunların telefonu yormayacak oyunlar olmasını öneririm.
Gayet zorlayıcı 3D oyunları 15 dakika çalıştırıp iyi batarya performanslı veren telefonlar var gerçi. Benim Mobile Legends'daki ortalama bir maçım 20 dakika sürüyor bir penta atıp çıkıyorum. Sıkıntı yok yani. Herhangi alacağım bir telefon şu anki telefonumdan her uygulama üzerinde daha iyi pil performansı gösterecektir.
Samsung J7 önerimdir (kullandığım) veya A7 2017 önerimdir.
J7 telefonumda hiç oyun yok, genel olarak yazılım programları vs. bulunuyor kasma yaşamadım.
İlk aldığım vakit uzun bir süre şarjda bıraktım, gece şarja bıraktım sabaha kadar alışsın :D

Hızlı şarj doluyor, en geç 1,5 saat içerisinde fulleniyor şarj. Oyun yüklemiştim ilk aldığım günlerde, mağazada gördüğüm en ağır savaş oyununu yükledim ve çok rahat oynadım tabii sonra sildim. Oyunlar aslında telefonlar için değildir (string bazilari_haric = 'para':), tablet oyunlar için idealdir.
J7'yi beğenmiyorum. Bana göre bir telefon değil.
A7 2017 için tam bir karar veremedim. Grafik işlemcisinden şüpheliyim. O telefon beni götürmeyebilir. Ama overall olarak çok kaliteli telefon suya dayanıklılık falan.

Heraldic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
LG marka telefonların bataryaları iyi oluyor genelde, garantili ve dayanıklı şarj istiyorsan LG markasını da tercih edebilirsin.

z0rinizm

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
LG marka telefonların bataryaları iyi oluyor genelde, garantili ve dayanıklı şarj istiyorsan LG markasını da tercih edebilirsin.
LG'nin telefonları hep arızalı çıkıyor. LG kullanan tüm tanıdıklarımın telefonları aynı sonu paylaştı.

Heraldic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
LG'nin telefonları hep arızalı çıkıyor. LG kullanan tüm tanıdıklarımın telefonları aynı sonu paylaştı.
O zaman yeni yeni markaları deneyeceksin, Huawei markasını deneyebilirsin son çıkan telefonu P10 güzel bir telefon ve fiyatı iyi.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Xiaomi Mi5 veya Mi6 olabilir. Kendisi babamda var ve test ettiğim kadarıyla gerçekten hızlı bir telefon. Ayrıca nadiren şarja takılı görüyorum. Tabi üstünde hiç oyun oynanmasını görmedim. Ama Mi6'nın vaad ettiği özelliklere göre piyasadaki telefonların çoğunu 3B oyunlarda performans açısından devirebilir.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
s7 der geçerim aga kasmaymış donmaymış bi gramı yok kamerası desen dillere destan şarjı mükemmel 1 saatte şarjı fulleniyor, 1 gün kullanıyorum elimden telefon düşmez

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben reeder kullanıyorum kap felan bulması biraz sıkıntı oluyor ama nette çok güzel kapları var kasma derdi hiçbir şey yok çok güzel özellikleri var.

z0rinizm

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Xiaomi Mi5 veya Mi6 olabilir. Kendisi babamda var ve test ettiğim kadarıyla gerçekten hızlı bir telefon. Ayrıca nadiren şarja takılı görüyorum. Tabi üstünde hiç oyun oynanmasını görmedim. Ama Mi6'nın vaad ettiği özelliklere göre piyasadaki telefonların çoğunu 3B oyunlarda performans açısından devirebilir.
Türkiye garantili olana kadar almayacağım hiçbir telefon. Çok büyük sıkıntı çıkar.
s7 der geçerim aga kasmaymış donmaymış bi gramı yok kamerası desen dillere destan şarjı mükemmel 1 saatte şarjı fulleniyor, 1 gün kullanıyorum elimden telefon düşmez
O telefon elime geçti. Birkaç dakika kullandım iyice kurcaladım. Hayran kaldım. İlk çıktığında almak istiyordum nasip olmadı. İçimde kaldı. Hala da yok. Muhteşem ötesi telefon ya.

Ben reeder kullanıyorum kap felan bulması biraz sıkıntı oluyor ama nette çok güzel kapları var kasma derdi hiçbir şey yok çok güzel özellikleri var.
Mediatek kullanan telefona para vermem.

Batuhannxdm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Turkcell T60 Önerimdir hocam ben kullanıyorum hiç sıkıntı çekmiyorum.

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
General Mobile GM 5 Plus önerebilirim, kullanıyorum ve çok sağlam bir telefon.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Türkiye garantili olana kadar almayacağım hiçbir telefon. Çok büyük sıkıntı çıkar.

O telefon elime geçti. Birkaç dakika kullandım iyice kurcaladım. Hayran kaldım. İlk çıktığında almak istiyordum nasip olmadı. İçimde kaldı. Hala da yok. Muhteşem ötesi telefon ya.

Mediatek kullanan telefona para vermem.
Allahım en kısa sürede nasip eder inşallah ben çalışıyorum ve 1 aylık param ile aldım

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi