RaitonRPG l TR Konsept Köy Temalı Sunucu için Sponsor Aranıyor

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İPTAL EDİLDİ​

Son düzenleme:

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Resim paylaşsaydın daha hoş olurdu. İnsanlar hosting sponsorluğu verirken neye yatırım yaptığını bilmeli..

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Resim paylaşsaydın daha hoş olurdu. İnsanlar hosting sponsorluğu verirken neye yatırım yaptığını bilmeli..
Elimde sunucu olmadığı için ve map yapılmadığı için paylaşamıyorum bey efendi, ama ilerki zamanda sunucu konusunda görebileceksiniz <3

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Elimde sunucu olmadığı için ve map yapılmadığı için paylaşamıyorum bey efendi, ama ilerki zamanda sunucu konusunda görebileceksiniz <3
Sunucu yapman ve map hazırlaman için illa bir VDS VPS 'ye ihtiyacın yok. Ip satırını boş bırakarak yada Localhost yazarak kendi bilgisayarından bir sunucu açabilirsin. Sadece sen girebilirsin ama en azından sunucuyu hazırlayabilirsin.
Bol şans ^^ K.g

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu yapman ve map hazırlaman için illa bir VDS VPS 'ye ihtiyacın yok. Ip satırını boş bırakarak yada Localhost yazarak kendi bilgisayarından bir sunucu açabilirsin. Sadece sen girebilirsin ama en azından sunucuyu hazırlayabilirsin.
Bol şans ^^ K.g
Demek istediğim o değildi ama ne ise eleştirin için teşekkür ederim bey efendi daha çok eleştirilerinizi bekliyoruz.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Proje güzele benziyor. Ben beğendim. Başarılar dilerim. İnşallah bir sponsor bulursun ve bu projeyi hayata geçirirsin. Bize de kıraathanede takılmak düşer :D

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
türkiyenin ilk townysimi açılıyor yoksa, kafamdaki konsept şöyleydi 1 hafta gelişme süresi sonra bam bam bam (1 haftalığına koruma alıcak köyler sonra koruma kalkıcak). O süre içinde gelişicekler set yapıcaklar tuzak kurucaklar vb vb... Koruma altındayken claimlerine sethome falan çekilemicek.

Konuyu okuyunca düz rpg olduğunu anladım towny işi bana kaldı sanırım xD (rpg olarak belli bi kitle var onlar harici hiç tutan rpg görmedim)

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
türkiyenin ilk townysimi açılıyor yoksa, kafamdaki konsept şöyleydi 1 hafta gelişme süresi sonra bam bam bam (1 haftalığına koruma alıcak köyler sonra koruma kalkıcak). O süre içinde gelişicekler set yapıcaklar tuzak kurucaklar vb vb... Koruma altındayken claimlerine sethome falan çekilemicek.

Konuyu okuyunca düz rpg olduğunu anladım towny işi bana kaldı sanırım xD (rpg olarak belli bi kitle var onlar harici hiç tutan rpg görmedim)
Towny ne alaka ama düşünebilirim :D

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu ilk gün tutacak, sonra birkaç saldırı falan yemeyenler, küfürlerin çoğalması, daha sonra silahlı sunucu fikri gelir aklınıza. Öyle klasik bir kapanma olur. Açmayın. Açılmasın artık. Açılmıyor zaten.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu ilk gün tutacak, sonra birkaç saldırı falan yemeyenler, küfürlerin çoğalması, daha sonra silahlı sunucu fikri gelir aklınıza. Öyle klasik bir kapanma olur. Açmayın. Açılmasın artık. Açılmıyor zaten.
o sunuculara bizde karşıyız ama konuyu okumadanda yorum yapmayın 1800 1900 lü dostça bi köy temasındayız ne silahı

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Discord linki geçerliliğini yitirmiş.

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi