Yazın görüşmek üzere! ELVEDA!

Emir Eskioğlu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

(ELİPSE SURVİVAL 16 MART 18:00'DA AÇILIYOR)
Elipse Survival Discord sunucumuza katılarak sorularınıza cevap, ekibinize arkadaş ve en önemlisi sunucu hakkındaki sorunlarınızı daha kolay çözebilirsiniz!
Ve duyurularıda burdan yapıyoruz
Rehber alımları için - https://forum.gamer.com.tr/konu/elipsesurvival-nitrado-net-1-8-rehber-alimlari.391676/ @here

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

1- Nasıl bir sunucu bu neler yapmam gerekli ?

Sunucu klasik ve kolaydır. Yapmanız gerekenler /warp orman yazıp oyuna başlamaktır.
2- Nasıl kendi arazimi alabilirim ?
Kendi araziniz için /warp orman'a gidip güzel bir yer bulduktan sonra /kit claim yazarak altın kürek ile atabilirsiniz.
3- Nasıl claim atabilirim ?
Altın küreği aldıktan sonra tek blokluk mesafeye sağ tıklayıp çapraz bir şekilde 10 blok gittikten sonra bidaha sağ tıklamanız gerekir.
4- Nasıl para kasarım ?
Para kasmanın çeşitli yolları vardır. /ah yazarak oyuncu arası ticaret veya /auction start yazarak ihale başlatmak yada /warp market'e gidip tarım itemleri satmak!
5- Sorunlarıma yardımcı olmadılar ?
Discord sunucumuza katılarak yetkililer ile 1v1 görüşme talep edersen sorunların komple çözülebilir.

Kolaylaştırılmış sistemler ile daha kısa sürede bir macera.
Türkiye'nin en sağlam sunucu alt yapılarından biri.
Uzman ve 1v1 bir destek.
Sorunsuz hizmet ve 24/7 aktif.

Sunucu Versiyonu: 1.8.x
IP Adresi: ElipseSurvival.Nitrado.Net
Slot - 70
Ram - 8GB
Hosting - Nitrado

# Kelime oyunu ile hızını kanıtla! #
# Savaş sırasında oyundan çıkılırsa itemler gider! #
# /ah ile oyuncular arası market! #
# İhale ile satmak istediklerine açık arttırmada sat! #
# Sunucuya özel coin ile değerli itemler! #
# Taş kırınca belli oranda maden çıkma! #
# Köylü takas'da coinler ile ticaret! #
# 1000 taş kırınca 5000TL! #
# Takımlar ile takımını yarat ve yönet! #
# Kasalar ile değerli eşyalar! #
# Rütbeler ile uzun soluklu macera! #
# /feedsatinal - /repairsatinal ile komut alma! #
# /özellikal ile iksir özellikerini alabilirsin! #
# /menu ile sunucu hakkında ki tüm bilgilere ulaş! #
# Hızlı çalışma masası! (rütbelereözel) #
# /trade ile oyuncular arası takas! (rütbelereözel) #

Daha fazlası için sunucumuza gelmeyi unutmayın!

Son düzenleme:

Emir Eskioğlu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Emir Eskioğlu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya ait hiçbir görsel yok iken ve sadece SSS eklenmiş bir konuya; nasıl insanlar VIP almaya teşvik olabiliyor? Bence biraz düşünün. Sonra birbirinizi pohpohlarsınız (@DonsuzT 'den bahsediyorum). Yapım aşamasında olan haritaların görselleri yok. Konunun nasıl onaylandığını anlamış değilim en az 3 resim isteniyor kurallarda... @AdexTR ben mi yanlış biliyorum?

Başarılar güzel bir sunucu olacağa benziyor.
Güzel olacağına inanıyorum, sunucu açıldığında ilk vipi ben alacağım söz veriyorum :)
Efsane bir server olacağına kalbimden inanıyorum. Başarılar dilerim.
Pardon ya çok merak ediyorum ama neye dayanarak söylüyorsunuz bunları? Harita resimleri yok (tamam anladık yapım aşamasında ama konuyu da haritalar bittikten sonra açabilirdi. Ve onaylanması konusunda hayretler içerisindeyim).

Emir Eskioğlu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucuya ait hiçbir görsel yok iken ve sadece SSS eklenmiş bir konuya; nasıl insanlar VIP almaya teşvik olabiliyor? Bence biraz düşünün. Sonra birbirinizi pohpohlarsınız (@DonsuzT 'den bahsediyorum). Yapım aşamasında olan haritaların görselleri yok. Konunun nasıl onaylandığını anlamış değilim en az 3 resim isteniyor kurallarda... @AdexTR ben mi yanlış biliyorum?

Pardon ya çok merak ediyorum ama neye dayanarak söylüyorsunuz bunları? Harita resimleri yok (tamam anladık yapım aşamasında ama konuyu da haritalar bittikten sonra açabilirdi. Ve onaylanması konusunda hayretler içerisindeyim).
Öncelikle bu oyuncular ve mesaj atanlar. Beni tanıyanlar ve eski sunucumda ki oyuncular. Mapleri ben Discordda ara ara sızdırıyorum. Zaten ben Discorddan yeterli bilgi veriyorum. Forum'dan izin aldık boşa raporlama. SSS'de güzel ve insanların anlıyacağı şekilde.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bu oyuncular ve mesaj atanlar. Beni tanıyanlar ve eski sunucumda ki oyuncular. Mapleri ben Discordda ara ara sızdırıyorum. Zaten ben Discorddan yeterli bilgi veriyorum. Forum'dan izin aldık boşa raporlama. SSS'de güzel ve insanların anlıyacağı şekilde.
O zaman Discord ile konuş onlarda bi' forum sitesi açsınlar. Discord kullanmayanlar haritaları ya da diğer güncellemeleri nereden öğrenecek. Çok yanlış olmuş forum kurallarında konunun onaylanması için en az 3 resim gerekiyor yazıyordu.

Emir Eskioğlu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
O zaman Discord ile konuş onlarda bi' forum sitesi açsınlar. Discord kullanmayanlar haritaları ya da diğer güncellemeleri nereden öğrenecek. Çok yanlış olmuş forum kurallarında konunun onaylanması için en az 3 resim gerekiyor yazıyordu.
Ben düşiniyim onları sen değil. Özel izin alırsan oluyor.