Dizüstü Bilgisayar Önerisi

Natrpx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba güzel insanlar.

Dizüstü bilgisayarlar hakkında pek bir bilgim yok. Ancak masaüstü bilgisayarım çok yer kaplıyor ben de bu yüzden yeni bir dizüstü bilgisayar almak istiyorum. CS:GO'ya kadar oyunları oynatsın. Yani oyun bilgisayarı istemiyorum. Normal özelliklerde olsun. Genellikle araştırmalar için kullanacağım ara sıra cs:go oynuyacağım. İnternette sörf yapacağım ve arasıra tasarım kodlama v.s için kullanıcağım. Yani genellikle hobi amaçlı..

Bütçem Max. 3000 TL'dir.

Bir de sizce dizüstü bilgisayar almak için uygun zaman mı ? Yoksa bir zaman önerebilirmisiniz. (Dolar yüksek olduğu için)
Hergün zam geliyor dizüstülere önerilerinizi bekliyorum.

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
https://www.systemrequirementslab.c...item=12905&filter3=desc&filter2=2&filter1=all

buraya bir bak 700 dolardan başlıyor. yazın bilgisayarımı buradan alacağım....
Sitede fiyat performans diye bir şey yok.

Laptop olarak bunu öneriyorum : https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-cb005nt-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-2cj23ea-p-HBV000007EZFG?magaza=İntegra Teknoloji

Bu arada şu an bilgisayar alınır mı demişsin dolar yüksek olduğu için cevap ise şu ;
Her gün bilgisayar almak için en uygun zaman malesef dolar düşse bile fiyatlara zam getiren şeyler var. (Ama KDV indirimlerini filan bekleyebilirsin)

Örnek :
Mining (Ekran kartlarına zam getirdi)
Telefon piyasası (RAM fiyatlarına zam getirdi)
RAM (Ekran kartlarına zam getirdi)

Bu arada kafası pırıl pırıl olan kişiler gelip diyecek ki "Oyuncu bilgisayarında SSD olur SSD siz oyuncu bilgisayarı olmaz" Ne bu SSD takıntısı ? Sonradan sisteme kolayca eklenebilecek iken ne bu takıntı ? Oyuncu dediğin adam sadece PUBG, LOL, GTA5, CSGO oynamaz devasa boyutlarda oyunları oynar SSD'lerin fiyatı belli yani kişi oyuncu ise ilk önce 1TB HDD şart !

Dpelqpleq_

Marangoz
En iyi cevaplar
0

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bu bilgisayar bubble trouble'da bile kasım kasım kasılıyor. Touchpad'i kullanışsızlıkta zirveye oynar. Çerçeve ekrandan daha büyük. Ve bu 2 milyorluk bilgisayarı Google olarak önerebiliyorsun. :C
Ben googleyim gardaş araştır bul

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
beyler valla ne derseniz deyin ama hp kullanıcısıyım bi kere bile fan sesi duymadım
çok ısınıyor fan belan vs. dediler fan aldım kullanmadım bile laptopun fanındada sıkıntı yok maşallah maşallah