MC.GREENPVP.NET (1.8-1.12) | Türkiye'nin En İyi PvP Sunucusu! | UHCFFA & ARENAPVP & OITC & UHCPARTY & SGFFA

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz tamamen yenilendi.

Temiz bir sayfa açtığımızı söylemiştim, yaz boyunca aktif olacağımızı da. Bundan sonra artık sadece yazları aktif olucaz.
Kitlemizi bir arada tutmak için Discord sunucumuzu aktif tutmaya çalışıyoruz. Yazdan yaza piyasada olmak zor, unutulmamak için elimizden geleni yapıcaz.
Oyuncularımızın bu yaz tatilini eğlenerek geçirmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Şu anda 5 oyunumuz aktif. CTF oyunu bu hafta içerisinde eklenecek.
GreenPvP 2 adını verdiğim bu dönem, gerçekten "profesyonel" olduğumu kanıtlayacağım dönem olacak. Bataklıkta olan TR-MC PvP dünyasını kurtarmaya çalışacağım. PvP'yi her oyuncuma en iyi şekilde oynatmak için çalışacağım.

Nedir abicim bu GreenPvP 2 ile değişenler?

Spawn haritamız değişti. Oyunlara giriş artık daha kolay. NPC'ler dışında bir adet pusula eklendi. Görseller bu metinin sonunda bulunabilir. Haritalar konusunda bu döneme dek hep sıkıntı çekmiştik, artık öyle bir sorun yok.
FFA oyunu tamamen kaldırıldı. Oynanmıyordu zaten. Haritası güzel olduğu için boşta durmuyor, SGFFA oyununun haritası olarak kullanıyoruz.
Merdivenin Kralı oyunu yeniden yazıldı. Sorunları düzeltildi. Saf eğlence için oynayabilirsiniz.
Market sistemi şimdilik kaldırıldı. Market, FFA oyununa yönelikti. O oyun kaldırılınca bir geçerliliği kalmadı. Yakın bir zamanda yeniden yazıcam market sistemini.
TOP 5 ön plana çıkarıldı. Önceki spawnda arka planda kalıyordu. Artık görmek çok daha kolay.
Tasarım konusunda pek bir değişiklik yapmadık. Yakın zamanda scoreboard, duyurular, kurallar ve diğer arkaplan mekanizmaları için de büyük değişiklikler yapılacak.
1vs1 haritalarını değiştiremedik, 1 hafta içerisinde "cidden" değiştiricez. Sunucuda bulunan en eski şeyler kendileri.
Konuyu güncelleyemedim bugün, hafta içerisinde umarım onu da güncelliycez.
Görseller ile devam edelim:

Ekli dosyayı görüntüle 79930
Ekli dosyayı görüntüle 79931
Ekli dosyayı görüntüle 79932
Ekli dosyayı görüntüle 79933
Ekli dosyayı görüntüle 79934
Ekli dosyayı görüntüle 79935
Ekli dosyayı görüntüle 79936
Ekli dosyayı görüntüle 79937Ekli dosyayı görüntüle 79938Ekli dosyayı görüntüle 79939Ekli dosyayı görüntüle 79940
Ekli dosyayı görüntüle 79941

Özellikle görmesini istediğim kişiler:
@GameKingTr59 @CowboyBebopTR @FullForceHD @celal1387 @UlasBuyukdag31 @MrHappy (Sanırım halen deaktif kendisi :/) @ErenOzsahin @VerMiLLioN @MustafaMertBulut @UltraoyunTR @MegaCrafter @EquiliBrium @Kovalski_Eyes @iFredy ve niceleri...

Etiketlediğin için öncelikle çok teşekkür ederim. Sunucu hakkında pek fazla görüş belirtememiştim, bugüne kısmetmiş.

Öncelikle sunucun bence her zaman açık olmalı. Sadece yazın açık kalırsa belki has kitle oyuncunu kaybetme imkanın olabilir ve belki yaz haricindeki günlerde belki sunucun patlama yaşayabilir. Gün gelir canlı yayın açılır oyuncu gelir, gün gelir sponsor olurlar, gün gelir büyük bir fenomen sunucunu tanıtır vs.

Haritalar eskisinden daha güzel olmuş ve zaten o haritalar çok süredir olduğu için bu harita değişimi güzel olmuş. Mimarın ve emeği geçenlerin eline sağlık.

Yeni eklenen oyunlarda ki kodlamalar, cümle düzeni ve en çok sevilen oyunların yapılması çok iyi olmuş.

TOP5 sistemi sayesinde bütün oyuncular kendi aralarında amansız bir mücadeleye giriyor ve bu sayede oyuncu kitlesi artış göstermekle beraber oyuncu sayısının sabit kalmasını ve yeni oyuncuların sunucuyu tanımasını sağlıyor. Vaktim olsa o sıralamaya girmek için çok uğraşırdım.

Günlük ve saatlik (başka ay, yıl vs. ödül varsa onlar hakkında bilgim yok) ödüller sayesinde her gün puan topluyorum ve bu sayede puan kazanmayı kolaylaştırıyor. Oyuncular puan bakımından sunucudan soğumuyor.

VIP özelliklerin fiyatları pahalı değil ve bu özelliğe sahip olan biri oyunun hakimiyetini almış olmuyor yani sunucu P2W (Pay To Win) değil. Bu açıdan hiçbir oyuncu bu özellikten şikayetçi olmuyor.

NPC sistemi sayesinde sunucu daha güzel bir hal almış. Geliştikçe yazmaya devam edeceğim. Başarılar dilerim :).

Sunucuda en çok sevdiğim kişi:

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Etiketlediğin için öncelikle çok teşekkür ederim. Sunucu hakkında pek fazla görüş belirtememiştim, bugüne kısmetmiş.

Öncelikle sunucun bence her zaman açık olmalı. Sadece yazın açık kalırsa belki has kitle oyuncunu kaybetme imkanın olabilir ve belki yaz haricindeki günlerde belki sunucun patlama yaşayabilir. Gün gelir canlı yayın açılır oyuncu gelir, gün gelir sponsor olurlar, gün gelir büyük bir fenomen sunucunu tanıtır vs.

Haritalar eskisinden daha güzel olmuş ve zaten o haritalar çok süredir olduğu için bu harita değişimi güzel olmuş. Mimarın ve emeği geçenlerin eline sağlık.

Yeni eklenen oyunlarda ki kodlamalar, cümle düzeni ve en çok sevilen oyunların yapılması çok iyi olmuş.

TOP5 sistemi sayesinde bütün oyuncular kendi aralarında amansız bir mücadeleye giriyor ve bu sayede oyuncu kitlesi artış göstermekle beraber oyuncu sayısının sabit kalmasını ve yeni oyuncuların sunucuyu tanımasını sağlıyor. Vaktim olsa o sıralamaya girmek için çok uğraşırdım.

Günlük ve saatlik (başka ay, yıl vs. ödül varsa onlar hakkında bilgim yok) ödüller sayesinde her gün puan topluyorum ve bu sayede puan kazanmayı kolaylaştırıyor. Oyuncular puan bakımından sunucudan soğumuyor.

VIP özelliklerin fiyatları pahalı değil ve bu özelliğe sahip olan biri oyunun hakimiyetini almış olmuyor yani sunucu P2W (Pay To Win) değil. Bu açıdan hiçbir oyuncu bu özellikten şikayetçi olmuyor.

NPC sistemi sayesinde sunucu daha güzel bir hal almış. Geliştikçe yazmaya devam edeceğim. Başarılar dilerim :).

Sunucuda en çok sevdiğim kişi:
Değerlendirmelerin için teşekkürler dostum. Elimden geldiğince iyi iş yapmaya çalışıyorum.
Her zaman aktif olmamamızın sebebi para sıkıntısı. Zaten okullar açıkken oyuncu olmaz pek. Şu anda da çok fazla yok.
P2W'ye her zaman karşı oldum, bu yüzden dengeyi en iyi şekilde sağlamaya çalışıyorum.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öncelikle 124810421741 açışından sonra tekrardan başarılar diliyorum kankuletam. Geçen sefer girip baktığımda (değişiklik yoksa) yine güzel ve eğlenceli bir sunucu ile dönüyorsun. Umarım bu sefer istediğini elde edersin.
(o verdiğin vip kalsın haa şş)

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncelikle 124810421741 açışından sonra tekrardan başarılar diliyorum kankuletam. Geçen sefer girip baktığımda (değişiklik yoksa) yine güzel ve eğlenceli bir sunucu ile dönüyorsun. Umarım bu sefer istediğini elde edersin.
(o verdiğin vip kalsın haa şş)
krşm hep aynı şeyler geç bunları. gelecek ay kesin kapatır tatil sonu yine açarım sonra yine kapatırım. bizde işler böyle dönüyor (aman yarabiim korusun).
kalır o vip.

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
2.1 güncellemesi detayları:
  • 1vs1 sorunları düzeltildi.
  • Scoreboard eklentisinde bulunan hata düzeltildi. Scoreboard yeniden eski haline getirildi ama eklenti kullanıyoruz (LiteBoard).
  • Oyunlar menüsünü açan pusulanın elinize gelmeme sorunu düzeltildi.
  • Bot korumasında ufak bir değişiklik yapıldı.
  • KillAura korumasında parametre değişiklikleri yapıldı. Eklenti yakında değişecek.
  • Hediye sisteminin sorunları düzeltildi.
  • TOP 5 sisteminin sorunları düzeltildi.
  • Spawndayken elinize gelen ve birisinin üstüne tıkladığınızda ona duel isteği atmanızı sağlayan "Duel Çubuğu" eklendi.
  • Vuruşlarda oynama yapıldı. (Matematiksel şeyler :D)
  • RAM'i çok kullanıyormuş sunucu, düzelttim.
  • OITC haritası değişti ve sorunları giderildi.
Teşekkürler.

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
2.2 güncellemesi detayları:
  • 1vs1 sistemleri yenilendiğinde sırada olanlar sırada kalıyordu ancak oyuna giremiyorlardı, düzeltildi.
  • 1vs1 kitleri arasına NoDebuff ve GApple eklendi.
  • UHC FFA haritası değiştirildi.
  • 1vs1 haritaları tamamen değiştirildi. Eski arenaları kullanmıyoruz artık.
  • Market sisteminin temeli kodlandı, yakında aktif olacak.
  • WorldEdit ve FAWE ile alakalı sorunlara bağlı oluşan çökmeler giderildi.
  • Ufak tefek sorunlar giderildi.

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
2.3 güncellemesi detayları:
  • Market aktif edildi. UHC FFA ve SG FFA Premium özellikleri eklendi.
  • Hile korumasında düzenlemeler yapıldı.
  • Bazı eklentiler sistemlerimizle uyuşmuyordu, düzelttim.
  • VIP üyelere lobide At sürebilme özelliği eklendi. Normal üyeler tekne sürebiliyor.
  • VIP üyeler için olacak pet sisteminin temelleri atıldı.
  • 1vs1 sorunları giderildi.
  • Sohbet korumasında düzenlemeler yapıldı.
  • X-Ray koruması kapatıldı. Gereksiz olduğu için.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2.3 güncellemesi detayları:
  • Market aktif edildi. UHC FFA ve SG FFA Premium özellikleri eklendi.
  • Hile korumasında düzenlemeler yapıldı.
  • Bazı eklentiler sistemlerimizle uyuşmuyordu, düzelttim.
  • VIP üyelere lobide At sürebilme özelliği eklendi. Normal üyeler tekne sürebiliyor.
  • VIP üyeler için olacak pet sisteminin temelleri atıldı.
  • 1vs1 sorunları giderildi.
  • Sohbet korumasında düzenlemeler yapıldı.
  • X-Ray koruması kapatıldı. Gereksiz olduğu için.
niye x-ray koruması vardı ki :D

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
2.3.1 güncellemesi detayları:
  • 1vs1 kitlerine birçok yeni kit eklendi. Şu an Archer, AxePvP, BuildUHC, CTF, Diamond, GApple, NoDebuff, SG ve UHC kitleri bulunuyor. Geliştirmeye devam ediyoruz.
  • Oyunlar menüsündeki bir hata düzeltildi.
  • Normal scoreboard ile alakalı ufak bir sorun düzeltildi.
  • OITC ile alakalı ufak bir sorun giderildi.
  • Çökme sorunları tamamen giderildi.
  • Market üzerinde bulunan "Elmas Dönüştür" kısmı aktif edildi.
  • Citizens ile alakalı sorunlar giderildi.
  • UHC FFA ve 1vs1'de koyulan bloklara yükseklik kontrolü eklendi. Belli bir yükselikten yukarıya çıkamıyorlar artık. Yakında daha da iyi bir kontrol sistemi yapıcam bunun için. Bunun yanında bir de UHC FFA'da ağaçların yakınına bir şey koymayı engelledim.
  • Duyurularda bulunan eski bilgiler düzenlendi.
  • Hediye sistemi toparlandı.
Teşekkürler.
Bayramınız kutlu olsun!

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
2.3.2 güncellemesi detayları:
  • 1vs1 sisteminin duel özelliğindeki bir sorun düzeltildi. Çok çektirdi bana :D.
  • 1vs1 GUI'si güncellendi. Her kitte kaç kişinin oynadığı yazıyor artık.
  • Duyurulardaki hatalar düzeltildi. Yakında tamamen yenilenecekler.
  • Sunucunun açılışı hızlandırıldı.
  • Yeni 1vs1 kit sisteminin temelleri atıldı. Yarın sabah tamamen yenilenecek.
  • /vipbilgi komutu güncellendi. /vb kısaltması eklendi.
  • UHCMeetup ile alakalı ufacıcık bir düzenleme yapıldı.
  • MOTD tasarımı yenilendi. 1.9+ desteği aktif edildi.