Flowing Tears - Fantastik Orta Çağ Rol Sunucusu | 2013-2019 |

Eren_Kaya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyuna, saçma sapan nedenlerden dolayı giremiyorum, hata veriyor. Hata çözülemiyor. Oyuna giremediğim için de arsamdaki her şey siliniyor. Bu kadar saçma bir sistem olamaz.

Son düzenleme:

Werther

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Oyuna, saçma sapan nedenlerden dolayı giremiyorum, hata veriyor. Hata çözülemiyor. Oyuna giremediğim için de arsamdaki her şey siliniyor. Bu kadar saçma bir sistem olamaz.

Foruma konu açabilirdiniz teknik desteğe. Günlük 40+ aktifi geçik kişi herhangi bir sorun yaşamıyorken böyle bir problem yaşayıp konu açmamanız sizin hatanız.

Yahya0211

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben siteye kaydoldum fakat sunucuya giremiyorum panele kayıtlı değilsiniz diyor yardım edermisiniz ?

Eren_Kaya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Foruma konu açabilirdiniz teknik desteğe. Günlük 40+ aktifi geçik kişi herhangi bir sorun yaşamıyorken böyle bir problem yaşayıp konu açmamanız sizin hatanız.
Oyuna girmediğimde arsamın silindiğini bana hiçbir şekilde belirtmediniz. Oyun içerisinde /kurallar, /bilgi gibi komutlar yok. Tamamen kendi kafanıza göre arsamı sildiniz. O arsada 3 kişinin eşyaları, paraları vardı. 3 kişi sizin yüzünüzden oyunu bırakmak zorunda kaldık.

Werther

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Oyuna girmediğimde arsamın silindiğini bana hiçbir şekilde belirtmediniz. Oyun içerisinde /kurallar, /bilgi gibi komutlar yok. Tamamen kendi kafanıza göre arsamı sildiniz. O arsada 3 kişinin eşyaları, paraları vardı. 3 kişi sizin yüzünüzden oyunu bırakmak zorunda kaldık.

Pasif olan ve pasifliğini bildirmeyen herkesin silindi. Tekrar dediğim gibi teknik desteğe gerekli konuyu açsaydınız bunu yapan ilgili yetkili yardımcı olurdu.

Eren_Kaya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Pasif olan ve pasifliğini bildirmeyen herkesin silindi. Tekrar dediğim gibi teknik desteğe gerekli konuyu açsaydınız bunu yapan ilgili yetkili yardımcı olurdu.
Siz bu şekilde bu sunucuyu fazla ayakta tutamazsınız.
Siz dememin sebebi saygımdan değil, bir şeyi beceremeyen tek kişi olmadığın, birkaç kişi olduğunuz için.

CaFeiN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nasıl kayıt olacağız ? discord ise adres verin

peter1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
D&D sunucusu deyip D&D bilmeyen insanları sunucunuza yetkili yapan ilk sunucu olabilirsiniz.

50-60 kişilerden neden 20-30 kişilere düştüğünüzü size söyleyeyim.

- Oyunculara değer falan göstermiyorsunuz
- Hikayeye uyun diye oyunculara söyleniyorsunuz hikayeye uyan yetkiliniz yok
- Bulduğumuz her mekanda her yetkili farklı şeyler anlatıyor
- Etrafta orda burda bir şeyler kesmeye odaklamışsınız oyuncuları, ticaret rolü yapanlar da artık yapmıyor
- Yetkililer oyuncuları pm den tehdit edip küfür ediyor

Çöl şehrine geldik, vulmarın kılıcı diye uzun kılıç satmayı denedim. Çöl şehrindeki tüccarın cevabı: "vulmarın kılıcı bende", OPyke bu rolü yapan kişi, yöneticilerinizin evrenden haberi yok

Bir süre sonra o kargaşa arasından uzun kılıç olarak satmayı deniyorum, dolandırıcı herif diye masaya saplama emotesi verdiğim kılıcı emotesiz eline alıyor ve bu kılıcına el koyuyorum diyor. Çalma rolü yapacağım diyorum sandığı 10 muhafızın koruduğu belirtiliyor. Sizin neyinize rol sunucusu açmak?

çeviklik atarak sessizce yaklaşalayım diyorum, muhafız bilgelikle fark ediyor yanıma geliyor, turnden fırsat saldırısı yemeden kaçmayı denemek için zar atıyorum ve 17 atıyorum. bana gelen cevap şu: seni ck edeceğim kaçamazsın. Cevap veriyorum forumda böyle yazıyor "öyle bir şey olmadı" cevabını alıyorum, ha bu arada hayırdır koçum falan gırla gidiyor yönetici tarafından

ilk hafta oldukça başarılı demiştim fakat başarıdan artık çok uzaktasınız

MavimsiBeyaz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
D&D sunucusu deyip D&D bilmeyen insanları sunucunuza yetkili yapan ilk sunucu olabilirsiniz.

50-60 kişilerden neden 20-30 kişilere düştüğünüzü size söyleyeyim.

- Oyunculara değer falan göstermiyorsunuz
- Hikayeye uyun diye oyunculara söyleniyorsunuz hikayeye uyan yetkiliniz yok
- Bulduğumuz her mekanda her yetkili farklı şeyler anlatıyor
- Etrafta orda burda bir şeyler kesmeye odaklamışsınız oyuncuları, ticaret rolü yapanlar da artık yapmıyor
- Yetkililer oyuncuları pm den tehdit edip küfür ediyor

Çöl şehrine geldik, vulmarın kılıcı diye uzun kılıç satmayı denedim. Çöl şehrindeki tüccarın cevabı: "vulmarın kılıcı bende", OPyke bu rolü yapan kişi, yöneticilerinizin evrenden haberi yok

Bir süre sonra o kargaşa arasından uzun kılıç olarak satmayı deniyorum, dolandırıcı herif diye masaya saplama emotesi verdiğim kılıcı emotesiz eline alıyor ve bu kılıcına el koyuyorum diyor. Çalma rolü yapacağım diyorum sandığı 10 muhafızın koruduğu belirtiliyor. Sizin neyinize rol sunucusu açmak?

çeviklik atarak sessizce yaklaşalayım diyorum, muhafız bilgelikle fark ediyor yanıma geliyor, turnden fırsat saldırısı yemeden kaçmayı denemek için zar atıyorum ve 17 atıyorum. bana gelen cevap şu: seni ck edeceğim kaçamazsın. Cevap veriyorum forumda böyle yazıyor "öyle bir şey olmadı" cevabını alıyorum, ha bu arada hayırdır koçum falan gırla gidiyor yönetici tarafından

ilk hafta oldukça başarılı demiştim fakat başarıdan artık çok uzaktasınız
Bende ora da ticaret yapıyordum ve hiç de böyle olmadı siz normal bir kılıcı Vulmar'ın kılıcı diye karşınızdakine yutturamazsınız maalesef ilk başta, ve OPyke de Vulmar'ın kılıcı bende derken IC olarak yalan söylüyor olabilir, fırsat saldırısı yememek için çevikliğinizin 15 ve üstü olması lazım bildiğim kadarıyla ve isterse 10 değil 1000 muhafız nöbet tutar, bir ticaret şehrin de bunlar gayet normal.

Werther

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yönetim kadrosundan kendi isteğim doğrultusunda ayrılıyorum. Bunun birçok sebebi var. En büyük sebeplerinden biri de "as" kadro dediğimiz kadronun kendi içinde anlaşamaması oldu. İki gün sunucuyla kişisel sebeplerimden ötürü ilgilenemediğimde ortalığı kaos içinde buldum. Discord ve diğer kişisel hesaplarımdan bana atılan özel mesajlarla öğrendim olayları. Her neyse, burada diğer yetkili arkadaşları suçlamak istemiyorum. Yönetme şeklimizin farklı olduğunu ve onların yönteminin bana uymadığını fark ettim. Kafamda Alp ile beraber yapacağımız çok daha farklı şeyler vardı lakin iki kişiyle yapamadığımı anladım. Umarım bu kısa süre zarfında eğlenmişsinizdir ve eğlenmeye devam edersiniz.

@peter1 o rolde ben yoktum ve bahsettiğin kişinin (OPyke) yetkiye sahip olduğundan benim bile haberim yoktu. OPyke yönetim ekibindeki bir kişinin yakın arkadaşlarından biri. Büyük ihtimal bu yüzden yetki verilmiştir ve o tarz saçma sapan bir rol yapmıştır. Zaten bırakma sebeplerimden biri de bu. Yönetim içinde uyuşmazlık vardı. Benim haberim olmadan birçok kişiye yetki verildi saçma bir şekilde. Yetki verilen kişilerin hikayeden haberi yokken rol yönetmeye çalışması da cabası oldu.

melih20031907

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverde bir sorun mu var neden açılmıyor sabahtan beri siteye de girilmiyor?