[ÖN KONU] Buscuss Craft - Elementlerin Ustası Ol

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Discord sunucunuzda gezdim, ancak her şeyin ve çoğu element yeteneğinin paralı/ücretli olduğunu gördüm. Böyle davranırsanız ve her şeyi PARAYA bağlarsanız işinizin rezil olacağını söyleyebilirim.
sadece gizli hareket/elementler parayla satılıyor hatta çoğu gizli element açık ve bunları sadece usta bükücüler bükebiliyor ona rağmen her şey para demeniz...

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece Discord sunucumuzda gezerek böyle bir yorumda bulunmak ne kadar sağlıklı olurdu düşünmedim değil açıkçası. Teşekkürler yorumunuz için.
sadece gizli hareket/elementler parayla satılıyor hatta çoğu gizli element açık ve bunları sadece usta bükücüler bükebiliyor ona rağmen her şey para demeniz...

1. Yalnızca Discord sunucunuzda dolaşabilmemin sebebi sunucunun aktif olduğunu görememem ve IP adresinin çalışmaması.
2. Gizli elementler bile olsa, onları oyun içinde görevler veya MMO şeklinde birleştirseniz gerçekten eğlenceli bir sistem yaratabilirdiniz.

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1. Yalnızca Discord sunucunuzda dolaşabilmemin sebebi sunucunun aktif olduğunu görememem ve IP adresinin çalışmaması.
2. Gizli elementler bile olsa, onları oyun içinde görevler veya MMO şeklinde birleştirseniz gerçekten eğlenceli bir sistem yaratabilirdiniz.
gelir nereden karşılanacak?

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Örnek olarak, sunucunuzu bu şekilde donatmanızdan hoşlanan bağışçı insanlar ile karşılayabilirsiniz, ya da bırakın bu şekilde sefilce yaşayın.

Birincisi şu an sunucu genele açık değil, ikinci olarak dediğiniz şeyi zaten uzun bir süre düşünüp hem "kemik tayfa" dediğimiz oyuncularımıza, hem de diğer oyunculara anket olarak sunduk ve sonuç olarak önerdiğiniz şey reddedildi. Üçüncü olarak gerek domain, gerek website, gerek tasarımlar, gerek makine olsun hepsini, en azından Türkiye'de sadece bağış ve kozmetikler ile, sağlayabilmemiz mümkün değil. Son cümlenize de bir şey dememe gerek olduğunu düşünmüyorum, zira sunucuda yaklaşık sadece 8 saat rehber olup ardından atılınca böyle davranmak normal geldi. Tüm yorum, öneri ve eleştirileriniz için teşekkürler.