:> NOVASCRIPT | V1.2 | TASARIM İYİLEŞTİRİLDİ! | PİYASADAKİ EN UCUZ SCRİPT | DEMO EKLENDİ <:

TatarCraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
eski halinden daha güzel, kenardaki menüleri ayırırsanız süper olur bide o ilk attığım fotodaki gibi gri yaparsanız menüleri spr olr​

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oldukça kötü bir tasarım, geliştirmen lazım gerçekten

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Script güncellendi! Yeni versiyonu v1.2

RaeLight

Back-End Developer
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tasarım yetersiz kalmış geliştirilebilir. Başarılar

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tasarım yetersiz kalmış geliştirilebilir. Başarılar
Her geçen gün geliştiriyorum zaten. V1 ile V1.2 arasındaki yapacağın kıyaslamayla V2 ye kadar yapacağım şeyleri az uz tahmin edebilirsin. Birde en azından diğer scriptler gibi ekmek elden, su gölden hazır tasarım kullanmıyorum. Buda bana yetiyor zaten. Yorum için teşekkürler.

Heasen

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Güzel ve başarılı bir script. Ayrıca 35 Lira olması da cabası :). Fakat hoşuma gitmeyen kısımlarıda var. Yazı sitili comic font yerine daha düz bir yazı olabilir. Ve beyaz yerler (Kategori çubuğu duyuru yeri falan) tüm siteyi kaplamış, insanı daraltıyor biraz daha küçültülebilir. Ama bu fiyata gerçekten başarılı bir script tebrikler. Geliştirmen dileğiyle!

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel ve başarılı bir script. Ayrıca 35 Lira olması da cabası :). Fakat hoşuma gitmeyen kısımlarıda var. Yazı sitili comic font yerine daha düz bir yazı olabilir. Ve beyaz yerler (Kategori çubuğu duyuru yeri falan) tüm siteyi kaplamış, insanı daraltıyor biraz daha küçültülebilir. Ama bu fiyata gerçekten başarılı bir script tebrikler. Geliştirmen dileğiyle!
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Güzel bir eleştiri olmuş. Yazı stili ayarlardan değiştirilebilir. Tasarım hakkındaysa her geçen gün üstünde çalışıyorum nasıl daha iyi bir tasarım olabilir diye zaten her hafta güncelleme yapıyorum. Artık bootstrap değilde css üzerine çalışmaya başladım. Önerilerin için teşekkürler, bidahaki güncellemelerde göz önünde bulunduracağım. :lol:

TheGaMeLiFe_HD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir site tasarımı lakin sidebar bölümü az kücük olsa güzel olurmuş kredi yükle kısmına gelir isek kayıt olanlara gösterilse güzel olurmuş admin paneli merak ettim oyun içi market vip satın alma vs var ise veye eklenirse ise az da olsa satarsın diye umuyorum ama suanki hali kötü durmuş bol çalışmalar dilerim.

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir site tasarımı lakin sidebar bölümü az kücük olsa güzel olurmuş kredi yükle kısmına gelir isek kayıt olanlara gösterilse güzel olurmuş admin paneli merak ettim oyun içi market vip satın alma vs var ise veye eklenirse ise az da olsa satarsın diye umuyorum ama suanki hali kötü durmuş bol çalışmalar dilerim.
Her güncellemede tasarımı geliştirmeye çalışıyorum, önerin için teşekkür ederim. Kredi yükle kısmında kullanıcı adı istiyo o yüzden sıkıntı olmaz. Admin paneli için demomuz mevcut. :)

Heasen

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Dostum seninle discorddan görüşmem mümkünmü?

Heasen

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Discorddan seninle görüşmek istiyorum bana dm atabilirsin: Polluxx#3150