Eşya Seçme Koruması [NUKER, AFK FARM ENGELİ] - SIP [ 5 TL ]

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
S.I.P - Eşya Seçme Koruması - Select Item Protect(ion)

Selamlar sevgili arkadaşlar bu konumuzda SIP [ Select Item Protect(ion) ] adlı skriptimizin tanıtımını yapacağız.

Daha önceden yabancı premium bir sunucuda gördüğüm skripti boş zamanımda yapmak istedim. Ne işe yarayacağını düşünmeden yaptım fakat sonradan ne işe yarayabileceğini düşünerek buldum.

Skript'in amacı bot veya hile kullanırken bilgisayarını açık bırakıp gidenleri engellemek. Nasıl kullanıcağınız sizin tarzınıza kalmış durumda. Skripti satın alacaksanız istediklerinizi (çok komplike olmadan) yapacağım. Örneğin tanıtım videosunda da belirttiğim gibi lapis kırarken %0.01 ihtimalle (değişebilir) bu menünün açılması. Eğer bunu kullanırsanız geceleri oyunu açık bırakıp, nuker açıp diğer oyuncuların önüne geçen hile oyunculara engel olabilirsiniz. Eğer premium bir sunucunuz var ise lobi sunucusuna bunu ekleyip bot hesapların sunucunuza girmesine engel olabilirsiniz (menüde seçim yapmadıktan sonra atma özelliğini kullanarak).

Tanıtım videosunda her şey açık ve net şekilde gösteriliyor. Rastgele itemler içinden menünün ismi olan eşyayı seçtiğinizde korumadan geçmiş oluyorsunuz. Bu menüyü seçim yapmadan kapatamaz, menü açıkken sürekli "esc" basıp blok kırma, koyma gibi işlemler yapılamaz.

Videoda ve yazıda da belirttiğim gibi basit olacak şekilde sizin için özel eklemeler yapabilirim.

Test edilden oyun sürümü: 1.13.2

ÜRÜN BİLGİSİ

Skript fiyatı 5TL'dir.
Ödeme yöntemi ININAL Kart fakat diğer ödeme yöntemlerinin bazıları konuşulup kullanılabilir.

ULAŞIM

Skript'i satın almak için forum içerisinden bana özel mesaj atabilir veya kişisel discord adresimden (Darkkandadr#3319) bana ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Macro ile kolaylıkla kırılabilir bence

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hiçbir şekilde kırılamaz. Kırma olayını engelliyor.
ondan bahsetmiyorum, zaten standart yazılar oluyor gui isminde ona bağlı olarak bi macro yazılır çokta uzun olmayan ve mouse otomatik olarak gui isminde ki yazılan şeyi tespit ederek iteme tıklar, bu o kadar da zor değil emin ol, 2dk sürmez sistemin al aşa edilmesi.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ondan bahsetmiyorum, zaten standart yazılar oluyor gui isminde ona bağlı olarak bi macro yazılır çokta uzun olmayan ve mouse otomatik olarak gui isminde ki yazılan şeyi tespit ederek iteme tıklar, bu o kadar da zor değil emin ol, 2dk sürmez sistemin al aşa edilmesi.
sonuçta bu skript devasa boyutlara gelip hack clientlerine eklenicek kadar büyümicek fakat biraz sinir bozucu olabilir

Son düzenleme:

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
5TL için yeterli bir plugin bence :D
Öncelikle bu bir plugin değil. Lütfen kendini geliştirme yönünde daha düzgün ve emin adımlar at.
S.I.P - Eşya Seçme Koruması - Select Item Protect(ion)

Selamlar sevgili arkadaşlar bu konumuzda SIP [ Select Item Protect(ion) ] adlı skriptimizin tanıtımını yapacağız.

Daha önceden yabancı premium bir sunucuda gördüğüm skripti boş zamanımda yapmak istedim. Ne işe yarayacağını düşünmeden yaptım fakat sonradan ne işe yarayabileceğini düşünerek buldum.

Skript'in amacı bot veya hile kullanırken bilgisayarını açık bırakıp gidenleri engellemek. Nasıl kullanıcağınız sizin tarzınıza kalmış durumda. Skripti satın alacaksanız istediklerinizi (çok komplike olmadan) yapacağım. Örneğin tanıtım videosunda da belirttiğim gibi lapis kırarken %0.01 ihtimalle (değişebilir) bu menünün açılması. Eğer bunu kullanırsanız geceleri oyunu açık bırakıp, nuker açıp diğer oyuncuların önüne geçen hile oyunculara engel olabilirsiniz. Eğer premium bir sunucunuz var ise lobi sunucusuna bunu ekleyip bot hesapların sunucunuza girmesine engel olabilirsiniz (menüde seçim yapmadıktan sonra atma özelliğini kullanarak).

Tanıtım videosunda her şey açık ve net şekilde gösteriliyor. Rastgele itemler içinden menünün ismi olan eşyayı seçtiğinizde korumadan geçmiş oluyorsunuz. Bu menüyü seçim yapmadan kapatamaz, menü açıkken sürekli "esc" basıp blok kırma, koyma gibi işlemler yapılamaz.

Videoda ve yazıda da belirttiğim gibi basit olacak şekilde sizin için özel eklemeler yapabilirim.

Test edilden oyun sürümü: 1.13.2

ÜRÜN BİLGİSİ

Skript fiyatı 5TL'dir.
Ödeme yöntemi ININAL Kart fakat diğer ödeme yöntemlerinin bazıları konuşulup kullanılabilir.

ULAŞIM

Skript'i satın almak için forum içersinden bana özel mesaj atabilir veya kişisel discord adresimden (Darkkandadr#8518) bana ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.
Şahsi kanaatimce bu skriptin ederi 5 TL değildir. Ücretsiz olarak paylaşılabilir. Böyle düşünmemin en temel sebeplerinden biri de normal düzey koruma eklentilerinin ve skriptlerinin (en azından %20 sinin) bu sistemi zaten barındırıyor olması. Menünün şansa bağlanması haricinde ekstra bir şey yok diye gördüm. Teşekkürler !

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Güzel bir skript olmuş fakat opskyblock serverlarında para kasmak için afk kalan arkadaşlar bu skripti sinir bozucu bulabilirler.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba, Allah'ın selamı ve rahmeti senin üzerine olsun.
Skript'ini hoş buldum. Güzel bir fikir inovasyonunu takdir ettim. İşte sana vermiş olduğum puan cetveli.

╔════════════════════════════════╗
|•*۞ Eleştiri Puan Cetveli ۞*•٠
|•*۞ Skript Konusu: 7/10
|•*۞ Yazılım: 5/10
|•*۞ İşlevsellik: 1/10
|•*۞ Emek: 7/10
|•*۞ Konu Düzeni: 1/10
|•*۞ Fiyat: 10/10
╚════════════════════════════════╝
Puan cetvelinin açıklaması aşağıdakilere göredir.

Skript Konusu: Yaptığınız inovasyonun, işlevselliğini bir kenara bırakarak. Kendinize özgün bir konu olması ve güzel bir katkıda bulunması gerekir

Yazılım: Pluginin içine serpiştirdiğiniz o emek verdiğiniz yazılım kodları, uzunluğu ve zorluğuna verilmiş olan puan.

İşlevsellik: Bu pluginin nerede ne zaman ve ne için kullanıldığı kendimce hesaplanıp size vermiş olduğum puandır.

Emek: Tüm yaptığınız işlemlere vermiş oldunuz vaktin bilgi paylaşımının ve uğraşın benim için puanı sonsuzdur fakat objektif olmak gerekir.

Konu Düzeni: Satış veya sunduğunuz pluginin bu forum üzerindeki yaptığınız şekil serpiştirmeleri vesaire. Tasarımına verdiğim puandır

Fiyat: El emeği tabii ki de fazla ister, fakat tüketicinin gözünden her şey ucuz olmalıdır.Yaptığınız emek tüketici gözünden parayı vermeyi değermi işte buna verdiğim puan.

rslzd0

Allah de ve sus! Başka bir şey söylemeye değmez.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skript yararlı olabilir, fakat ismini değişmen gerek, isimden bu skriptin nuker vb. gibi hilelere karşı olduğu hiçbir türlü anlaşılmıyor.

Darkkandadr

Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Darkkandadr

Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Darkkandadr

Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Gerçekten kaliteli ve mantıklı bir skript olmuş. Bu sayede survival sunucularda auto fish, skyblock sunucularda kırıktaş için auto break, faction sunucularda da lapiste nuker açıp bırakmanın önüne geçilebilir. Fiyatının da 5₺ olması cabası. İyi satışlar.